a moze chodzilo mu o Adriano i Mascherano ktorzy pewnie graliby wiecej gdyby nie wspomniane "Kilku zawodnikom brakuje jeszcze po prostu zgrania z resztą drużyny". heh. Guardiola wie co robi i kogo ma wystawiac!
BUSQUETS bardzo slabo zagral i to jest najwiekszy minus tego meczu.
a oprocz tego nie rozumiem czemu akurat dzisiaj oszczedzal puyola. kilka razy przydalaby sie jego szybkosc na aguero, forlana, simao, maxiego. dmytro nie dawal dzisiaj rady
casillas jest fenomenalny ale jest numerem 2. potwierdzenie tego mialem na euro08. cassillas wygral caly turniej dlatego byl w najlepszej jedenastce, natomiast nie zaliczyl ani jednej rownie genialnej interwencji co gigi np w meczu z francja. takie moje zdanie. chcialem tez zaznaczyc ze nie jestem zwolennikiem jego transferu do nas.
BUSQUETS bardzo slabo zagral i to jest najwiekszy minus tego meczu.
a oprocz tego nie rozumiem czemu akurat dzisiaj oszczedzal puyola. kilka razy przydalaby sie jego szybkosc na aguero, forlana, simao, maxiego. dmytro nie dawal dzisiaj rady
didon11 - torres wolny start do pilki? eh. on na pierwszych kilku metrach zostawia wiekszosc obroncow. zacznij ogladac premier league!
robokochambarce - mistrzostwa to on akurat mial przecietne, sporo mu nie wychodzilo. pewnie bys wiedzial jakbys sledzil.. . nie potrafi 'poderwac kibicow'? pf. wygral liverpoolowi 1/3 meczy w lidze swoimi genialnymi bramkami, nie raz po swietnych indywidualnych akcjach. co moze bardziej 'poderwac kibicow'?
co do slow lippiego... taki taktyk i xaviego nie wymienil. dziwne.
rotacja w zespole jest wazna. nie chodzi o to zeby zawodnicy sie nie przemeczali tylko zeby druzyna potrafila funkcjonowac w roznym zestawieniu. mam nadzieje ze pique pokaze sie dzisiaj z dobrej strony i z czasem wywalczy sobie miejsce w pierwszej jedenastce.
Komentarze
0
a czy ktoś z ludzi 'siedzących' tv on-line ma może jakiegoś pewnego linka do oscarów w nocy?:)
byłby bardzo wdzięczny za pomoc.
pozdrawiam
0
a moze chodzilo mu o Adriano i Mascherano ktorzy pewnie graliby wiecej gdyby nie wspomniane "Kilku zawodnikom brakuje jeszcze po prostu zgrania z resztą drużyny". heh. Guardiola wie co robi i kogo ma wystawiac!
Pozdrawiam
0
tragiczne w tym meczu są dwie rzeczy:
-stan murawy
-postawa marqueza! heh.
0
BUSQUETS bardzo slabo zagral i to jest najwiekszy minus tego meczu.
a oprocz tego nie rozumiem czemu akurat dzisiaj oszczedzal puyola. kilka razy przydalaby sie jego szybkosc na aguero, forlana, simao, maxiego. dmytro nie dawal dzisiaj rady
0
http://www.fcbarcelona.com/web/Galeries/futbol/temporada09-10/08/gira/entrenament_ibra_03-08-09/2009-08-03_IBRAHIMOVICx_HENRYx_MESSI_02.jpg
no to bedzie mial Xavi dylemat komu podac... ;)
0
casillas jest fenomenalny ale jest numerem 2. potwierdzenie tego mialem na euro08. cassillas wygral caly turniej dlatego byl w najlepszej jedenastce, natomiast nie zaliczyl ani jednej rownie genialnej interwencji co gigi np w meczu z francja. takie moje zdanie. chcialem tez zaznaczyc ze nie jestem zwolennikiem jego transferu do nas.
pozdrawiam
0
http://www.fcbarcelona.com/web/Galeries/futbol/temporada09-10/08/gira/entrenament_ibra_03-08-09/2009-08-03_IBRAHIMOVICx_HENRYx_MESSI_02.jpg
no to bedzie mial Xavi dylemat komu podac... ;)
0
BUSQUETS bardzo slabo zagral i to jest najwiekszy minus tego meczu.
a oprocz tego nie rozumiem czemu akurat dzisiaj oszczedzal puyola. kilka razy przydalaby sie jego szybkosc na aguero, forlana, simao, maxiego. dmytro nie dawal dzisiaj rady
0
didon11 - torres wolny start do pilki? eh. on na pierwszych kilku metrach zostawia wiekszosc obroncow. zacznij ogladac premier league!
robokochambarce - mistrzostwa to on akurat mial przecietne, sporo mu nie wychodzilo. pewnie bys wiedzial jakbys sledzil.. . nie potrafi 'poderwac kibicow'? pf. wygral liverpoolowi 1/3 meczy w lidze swoimi genialnymi bramkami, nie raz po swietnych indywidualnych akcjach. co moze bardziej 'poderwac kibicow'?
co do slow lippiego... taki taktyk i xaviego nie wymienil. dziwne.
0
bardzo mi sie podobaja decyzje pepa:)
rotacja w zespole jest wazna. nie chodzi o to zeby zawodnicy sie nie przemeczali tylko zeby druzyna potrafila funkcjonowac w roznym zestawieniu. mam nadzieje ze pique pokaze sie dzisiaj z dobrej strony i z czasem wywalczy sobie miejsce w pierwszej jedenastce.
V e B !