jk
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a czy ktoś z ludzi 'siedzących' tv on-line ma może jakiegoś pewnego linka do oscarów w nocy?:)
byłby bardzo wdzięczny za pomoc.
pozdrawiam
0
a moze chodzilo mu o Adriano i Mascherano ktorzy pewnie graliby wiecej gdyby nie wspomniane "Kilku zawodnikom brakuje jeszcze po prostu zgrania z resztą drużyny". heh. Guardiola wie co robi i kogo ma wystawiac!
Pozdrawiam
0
tragiczne w tym meczu są dwie rzeczy:
-stan murawy
-postawa marqueza! heh.
0
BUSQUETS bardzo slabo zagral i to jest najwiekszy minus tego meczu.
a oprocz tego nie rozumiem czemu akurat dzisiaj oszczedzal puyola. kilka razy przydalaby sie jego szybkosc na aguero, forlana, simao, maxiego. dmytro nie dawal dzisiaj rady
0
http://www.fcbarcelona.com/web/Galeries/futbol/temporada09-10/08/gira/entrenament_ibra_03-08-09/2009-08-03_IBRAHIMOVICx_HENRYx_MESSI_02.jpg
no to bedzie mial Xavi dylemat komu podac... ;)
0
casillas jest fenomenalny ale jest numerem 2. potwierdzenie tego mialem na euro08. cassillas wygral caly turniej dlatego byl w najlepszej jedenastce, natomiast nie zaliczyl ani jednej rownie genialnej interwencji co gigi np w meczu z francja. takie moje zdanie. chcialem tez zaznaczyc ze nie jestem zwolennikiem jego transferu do nas.
pozdrawiam
0
jak dla mnie mniej czytelna..
0
didon11 - torres wolny start do pilki? eh. on na pierwszych kilku metrach zostawia wiekszosc obroncow. zacznij ogladac premier league!
robokochambarce - mistrzostwa to on akurat mial przecietne, sporo mu nie wychodzilo. pewnie bys wiedzial jakbys sledzil.. . nie potrafi 'poderwac kibicow'? pf. wygral liverpoolowi 1/3 meczy w lidze swoimi genialnymi bramkami, nie raz po swietnych indywidualnych akcjach. co moze bardziej 'poderwac kibicow'?
co do slow lippiego... taki taktyk i xaviego nie wymienil. dziwne.
0
bardzo mi sie podobaja decyzje pepa:)
rotacja w zespole jest wazna. nie chodzi o to zeby zawodnicy sie nie przemeczali tylko zeby druzyna potrafila funkcjonowac w roznym zestawieniu. mam nadzieje ze pique pokaze sie dzisiaj z dobrej strony i z czasem wywalczy sobie miejsce w pierwszej jedenastce.
V e B !
0
witam.
bylem na lotnisku powitac naszych pupilkow i troche sie zmartwilem. czekalem pieknie przyodziany w koszulke barcy z pisakiem w rece i .. tyle:/ na czekaniu sie skonczylo. chlopaki przechodzily metr ode mnie, i tylko odwrocili na sekunde wzrok jak zawolalem lamanym hiszpanskim 'autograf prosze':P nic by im sie nie stalo jak na chwilke by przystaneli i wszyscy sie ladnie podpisali:) a tu, miny to oni mieli jakby dwa dni nie spali.. eh.
0
jakie 'nie meczmy eto'o ...' ?? przeciez to jest jak sparing. kolejny mecz przygotowania przed sezonem.. idealny mecz pomiedzy fifa a startem ligi. niby czym oni mieliby sie zmeczyc w takim odestepie czasowym do nastepnego spotkania. nie wyglupiaj sie...
0
moze podalem troche ekstremalne przypadki.racja. skoro jednak wyciagasz inieste to pamietajmy ze zadebiutowal w pierwszej 11 majac 18 lat. majac 19/20 rozegral w sezonie juz kilkanascie spotkan. pedro ma 21 lat. to nie jest wiek w ktorym sie 'odkrywa' zawodnika. takie jest moje zdanie. pokazal sie dobrze w meczach pre sezonu ale na tle slabych druzyn. gdyby on czy jeffren ktorym sie wszyscy tak podniecaja byli tacy dobrzy to troche wczesniej bysmy o nich uslyszeli..
0
jeffren i pedro to nie jest przyszlosc. jesli zawodnik ma 20-21 lat i gra w rezerwach to ciezko mowic o nim 'talent'. popatrzcie w jakim wieku messi, bojan czy fabregas zaczeli gre na europejskim poziomie. to sa talenty!