jk

0

a czy ktoś z ludzi 'siedzących' tv on-line ma może jakiegoś pewnego linka do oscarów w nocy?:)
byłby bardzo wdzięczny za pomoc.
pozdrawiam

jk

0

a moze chodzilo mu o Adriano i Mascherano ktorzy pewnie graliby wiecej gdyby nie wspomniane "Kilku zawodnikom brakuje jeszcze po prostu zgrania z resztą drużyny". heh. Guardiola wie co robi i kogo ma wystawiac!

Pozdrawiam

jk

0

tragiczne w tym meczu są dwie rzeczy:

-stan murawy

-postawa marqueza! heh.

jk

0

BUSQUETS bardzo slabo zagral i to jest najwiekszy minus tego meczu.

a oprocz tego nie rozumiem czemu akurat dzisiaj oszczedzal puyola. kilka razy przydalaby sie jego szybkosc na aguero, forlana, simao, maxiego. dmytro nie dawal dzisiaj rady

jk

0

casillas jest fenomenalny ale jest numerem 2. potwierdzenie tego mialem na euro08. cassillas wygral caly turniej dlatego byl w najlepszej jedenastce, natomiast nie zaliczyl ani jednej rownie genialnej interwencji co gigi np w meczu z francja. takie moje zdanie. chcialem tez zaznaczyc ze nie jestem zwolennikiem jego transferu do nas.

pozdrawiam

jk

0

jak dla mnie mniej czytelna..

jk

0

didon11 - torres wolny start do pilki? eh. on na pierwszych kilku metrach zostawia wiekszosc obroncow. zacznij ogladac premier league!

robokochambarce - mistrzostwa to on akurat mial przecietne, sporo mu nie wychodzilo. pewnie bys wiedzial jakbys sledzil.. . nie potrafi 'poderwac kibicow'? pf. wygral liverpoolowi 1/3 meczy w lidze swoimi genialnymi bramkami, nie raz po swietnych indywidualnych akcjach. co moze bardziej 'poderwac kibicow'?

co do slow lippiego... taki taktyk i xaviego nie wymienil. dziwne.

jk

0

bardzo mi sie podobaja decyzje pepa:)

rotacja w zespole jest wazna. nie chodzi o to zeby zawodnicy sie nie przemeczali tylko zeby druzyna potrafila funkcjonowac w roznym zestawieniu. mam nadzieje ze pique pokaze sie dzisiaj z dobrej strony i z czasem wywalczy sobie miejsce w pierwszej jedenastce.

V e B !

jk

0

witam.

bylem na lotnisku powitac naszych pupilkow i troche sie zmartwilem. czekalem pieknie przyodziany w koszulke barcy z pisakiem w rece i .. tyle:/ na czekaniu sie skonczylo. chlopaki przechodzily metr ode mnie, i tylko odwrocili na sekunde wzrok jak zawolalem lamanym hiszpanskim 'autograf prosze':P nic by im sie nie stalo jak na chwilke by przystaneli i wszyscy sie ladnie podpisali:) a tu, miny to oni mieli jakby dwa dni nie spali.. eh.

jk

0

jakie 'nie meczmy eto'o ...' ?? przeciez to jest jak sparing. kolejny mecz przygotowania przed sezonem.. idealny mecz pomiedzy fifa a startem ligi. niby czym oni mieliby sie zmeczyc w takim odestepie czasowym do nastepnego spotkania. nie wyglupiaj sie...

jk

0

moze podalem troche ekstremalne przypadki.racja. skoro jednak wyciagasz inieste to pamietajmy ze zadebiutowal w pierwszej 11 majac 18 lat. majac 19/20 rozegral w sezonie juz kilkanascie spotkan. pedro ma 21 lat. to nie jest wiek w ktorym sie 'odkrywa' zawodnika. takie jest moje zdanie. pokazal sie dobrze w meczach pre sezonu ale na tle slabych druzyn. gdyby on czy jeffren ktorym sie wszyscy tak podniecaja byli tacy dobrzy to troche wczesniej bysmy o nich uslyszeli..

jk

0

jeffren i pedro to nie jest przyszlosc. jesli zawodnik ma 20-21 lat i gra w rezerwach to ciezko mowic o nim 'talent'. popatrzcie w jakim wieku messi, bojan czy fabregas zaczeli gre na europejskim poziomie. to sa talenty!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?