O sobie

  • Zainteresowania piłka nozna, literatura
  • Ulubiony zawodnik Patrick Kluivert
  • Ulubione zespoły Wisłoka Dębica, FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1997

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 26
  • Polecenia 0

Komentarze

joe

0

Jak się chce wygrac ligę mistrzów to trzeba oszczędzać zespół... Przestancie panikowac... Ci piłkarze to nie sa urządzenia które mogą wygrywac zawsze i wszędzie. Czasem trzeba pogodzić się z tym ze przeciwnik stawił nam czoła. Brawo Valencia.

joe

0

Prosze was zaprzestańcie komentarzy typu " mashe wypier*** z barcy" ... to godzi w naszą kulture. Nie badzmy jak fanatycy madrytu. Wszystkiego wygrać nie mozna. Słaby mecz trzeba przyznać. Sędzia starał sie pomoc (karny z rękawa) ale to nie wystarczylo. Miejmy nadzieje ze FCB się szybko obudzi.
-------------------------------------
Wiara umiera ostatnia ... VEB !

joe

0

dajcie link do meczu

joe

0

ufam Barcy bo przez ostatnie lata ich wybory byly sluszne i mnie nie zawodzily ... lecz czuje niedosyt ...

joe

0

w sumie to racja i mam nadzieje ze tito na pierwszym planie bd mial wiecej swobody i pokaze nam cos czego nie przedstawil pep... najwazniejsze sa zwyciestwa bo nie mozemy pozwolic sobie na zmarnowanie potencjalu jaki posiata nasza druzyna

Zobacz wszystkie
joe

0

Prosze was zaprzestańcie komentarzy typu " mashe wypier*** z barcy" ... to godzi w naszą kulture. Nie badzmy jak fanatycy madrytu. Wszystkiego wygrać nie mozna. Słaby mecz trzeba przyznać. Sędzia starał sie pomoc (karny z rękawa) ale to nie wystarczylo. Miejmy nadzieje ze FCB się szybko obudzi.
-------------------------------------
Wiara umiera ostatnia ... VEB !

joe

0

szyszy jesli dla cb wplyw na wyniki = strzelanie bramek to zapraszamy do przedszkola ...

pique w tym sezonie poczynil duze postepy i byl mocnym punktem w kadrze fcb. A zdarzalo sie nawet ze przyczynil sie swoimi bramkami do wyniku. Wiec mysle ze nic zlego nie powiedzial ... bo dla mnie sam real jest zenujacy a jesli fcb bd grac jak gra to nie ma sie czego obawiac

joe

0

obawiam sie ze przejecie sterow przez vilanove to moze byc krok ktory nie przyniesie oczekiwanych efektow... wg mnie Pep to wielki trener lecz stracil w tym sezonie juz pomysl i kreatywnosc a rywale ze swiatowej czoloki stawiaja powazny opor gwiazda z naszej ukochanej druzyny.... dlatego tez tito ktory ma w glowie to co guardiola moze niczego nowego do zespolu nie wniesc... obym sie mylil ... w sumie liczylem na bielse chociaz mam swiadomosc ze jest to trener raczej przystosowany do gry silowej

joe

0

ludzie zrozumcie ze villa nie jest lewym skrzydlowym ... :< dla mnie zlatan w odstawke bo zwalnia akcje ... nie przekonam sie do niego ... wole PEdro ktory

1. tez strzelal w trudnych meczach

2. utrzymywal poziom caly czas

3 jest wychowankiem :)

joe

0

mialem na mysli slowo "gwiazdom" i zglaszam korekte zwiazana z moim postem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?