joe
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dębica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak się chce wygrac ligę mistrzów to trzeba oszczędzać zespół... Przestancie panikowac... Ci piłkarze to nie sa urządzenia które mogą wygrywac zawsze i wszędzie. Czasem trzeba pogodzić się z tym ze przeciwnik stawił nam czoła. Brawo Valencia.
0
Prosze was zaprzestańcie komentarzy typu " mashe wypier*** z barcy" ... to godzi w naszą kulture. Nie badzmy jak fanatycy madrytu. Wszystkiego wygrać nie mozna. Słaby mecz trzeba przyznać. Sędzia starał sie pomoc (karny z rękawa) ale to nie wystarczylo. Miejmy nadzieje ze FCB się szybko obudzi.
-------------------------------------
Wiara umiera ostatnia ... VEB !
0
dajcie link do meczu
0
ufam Barcy bo przez ostatnie lata ich wybory byly sluszne i mnie nie zawodzily ... lecz czuje niedosyt ...
0
w sumie to racja i mam nadzieje ze tito na pierwszym planie bd mial wiecej swobody i pokaze nam cos czego nie przedstawil pep... najwazniejsze sa zwyciestwa bo nie mozemy pozwolic sobie na zmarnowanie potencjalu jaki posiata nasza druzyna
0
mialem na mysli slowo "gwiazdom" i zglaszam korekte zwiazana z moim postem
0
obawiam sie ze przejecie sterow przez vilanove to moze byc krok ktory nie przyniesie oczekiwanych efektow... wg mnie Pep to wielki trener lecz stracil w tym sezonie juz pomysl i kreatywnosc a rywale ze swiatowej czoloki stawiaja powazny opor gwiazda z naszej ukochanej druzyny.... dlatego tez tito ktory ma w glowie to co guardiola moze niczego nowego do zespolu nie wniesc... obym sie mylil ... w sumie liczylem na bielse chociaz mam swiadomosc ze jest to trener raczej przystosowany do gry silowej
0
Dajmy sobie ludzie juz spokoj z fabregasem ... i barcelona powinna zrobic to samo ... chlopak sam nie wie czego chce zreszta w glowie juz mu sie poprzewracalo i wyobraza sobie ze barcelony bez niego nie bd ... a to nie prawda ... bo radzimy sobie bez niego wysmienicie ... dajmy szanse thiago i polećmy realowi zakup tego oszołoma ... koniec kropka
0
mysle ze do takiej wymiany wogole nie dojdzie ... a gdyby nawet to nie ma sie co zalamywac booo kazdy powinien sobei zdawac sprawe ze ten zenujacy real potrafi zepsuj forme i kariere kazdemu zawodnikowi ^^ a jak dla mnie to kaka w fcb bylby blyskotka tego zespolu ... nie mniej jednak z realem w zatargi nie ma co wchodzic i czekajmy na wiesci o fabregasie :P
0
Kazdy oprucz Mascherano bd do niczego ... :
0
BullOnTheParade
to tak ... szczegolnie w tym ostatnim :)
0
ludzie zrozumcie ze villa nie jest lewym skrzydlowym ... :< dla mnie zlatan w odstawke bo zwalnia akcje ... nie przekonam sie do niego ... wole PEdro ktory
1. tez strzelal w trudnych meczach
2. utrzymywal poziom caly czas
3 jest wychowankiem :)
0
wielki jest i przyznam to ... i trzymam sie swojego zdania ze na szpicy bardziej sie nadaje zwrotny dynamiczny napastnik taki jak on niz drapacz chmur "ibra" ale nie zapominajcie jaki jest tez zachlanny na kase jest ... bo to w szczegolnosci spowodowalo jego przeprowadzke do Mediolanu :) bo przeciez od tego wszystko sie zaczelo :P
0
z robinho mogloby byc roznie ... a man city tez go za grosze nie odda bo zainwestowalo tez w neigo troche :P
0
mowcie sobie co chcecie ... rozumiem ze zlatanowi moznaby dac szanse bo henry w pierwszym sezonie tez nie zaskakiwal ... ale jak dla mnie to te akcje ofensywne ze zlatanem nie sa takie same jak za czasow szybkiego dynamicznego Eto'o ... I gdyby Leo doznal jakiejs kontuzji to gwarantuje wam ze z golami byloby ciezko ... bo zlatan ledwo co sie rusza w tym polu karnym przeciwnikow ... wiec wg. mnie trzeba pozyskac Ville bo on potrafi sie przecisnac tam gdzie Zlatan nawet nie dobiegnie ...
0
jakob ... "jak zlatan sie nie sprawdzi to bojan bd gral" ...
myslisz ze bojan jest w stanie caly sezon grac na poziomie klasowego napastnika ? bo wez pod uwage ze zlatan sie nie sprawdzi po 5 kolejkach ... i co wtedy ? ja jestem za tym zeby jakis klasowy napastnik jednak trafil do barcy ... bo jak graja magiczna pilke ... a wiemy ze tak jest to trzeba zgarniac pucharow ile sie da ... a na bojana mysle ze jeszcze nie mozna liczyc w 100 % ... za duzo od niego wymagasz
0
wg. mnie Zlatan moze opuscic FCB po tym sezonie , aczkolwiek moze tez zostac ale jesliby opuscil to bardzo prawdopodobne ze zastapi go Villa (ktory gralby na srodku ataku) bo nie wiem skad wam do glowy pomysl wpadl ze on jest lewy :< bo moze i by sobie poradzil na lewej ale to jest typowy uniwersalny lis pola karnego grajacy obiema nogami ... wiec po co wydawac duzo pieniedzy i stawiac go na pozycje w ktorej nie czuje sie najlepiej ...
I jeszcze jedno ... nie ma co wierzyc w to co pisze Mundo Deportivo :)
0
[źródło: Mundo Deportivo]
z nimi bywa roznie ... wole poczekac na oficjalne przedstawienie i wtedy mozna rozpoczac swietowanie ... bo o srodkowa pomoc mozna byc spokojnym nawet jesli po 2-3 sezonach odszedlby Xavi ktory mlody juz nie jest ...
Barcelona wg. mnie zawsze miala najlepszych srodkowych pomocnikow ale teraz to juz bd wielkia bombowa trójca
Hail ... Xavi & Iniesta & Fabregas
0
Henry byl i jest wielki... tyle ze przyszla pora pozegnac sie z zawodowym footballem bo jak wiemy w sierpniu wybija mu 33 :< Wiec jedyne co mu zostaje to pokopac w drugorzednej lidze ... ale kazdy kto obraza Titiego za sezon 2009/2010 to tak naprawde nie wie jeszcze jak wyglada legenda footballu... a on taka jest
A Zlatan ... niech odchodzi... nawet jak strzela 21 bramek w sezonie ... tu nie chodzi o bramki. On w ataku stoi jak kłoda...
A oknie transferowym trzeba sie pozbyc Zlatana i Henrego ofc a zasilic klub
- srodkowym pomocnikiem ( bo przeciez w przypadku absencji xaviego czy iniesty robi sie zamieszanie i klopoty z wygrana)
- lewego pomocnika ( pedro objawieniem jest ale rywalizacja w skladzie byc musi)
- srodkowy napastnik (zwrotny, bramkostrzelny i szybki napastnik zamiast Ibry to priorytet)
- zasilic sklad min. 2 mlodymi talentami z Europy i nie tylko
Moje propozycje transferowe: Villa, Silva, Fabregas, Torres, Clichy, Van Persie
Zdecydowanie przeciwny jestem sprowadzeniu: np. Iaquinty, Ribery'iego
Takie sa moje poglady a jesli ktos sie nie zgadza to oczywiscie zdanie uszanuje.
--------------------------------------------------------------
VEB
0
huahuahauhua tez sie z tego smialem ... lezy sergio , pokazuja go wyraznie a oni , "zaraz bd zmiana pedro" oMg mega experci ... faktycznie N "new technoloy" xD
0
komentator z nSportu jak dla mnie do wylotu ... czlowiek zapomina ze to mecz ... ludzie wola uslyszec nazwiska swoich pilkarzy ktorym kibicuja a nie "ten pan, temu panu" uszy bolaly od sluchania
0
co do formy henryka to po dziejszym meczu nie mozna jej oceniac ... nie wykazal sie zbytnio ... a messi sam rozstrzygnal losy meczu ... za to pedro ponizej oczekiwan ... a co do sergio B to jak o mnie chodzi to duzo czasu minac musi zebym sie przekonal do jego osoby ... Guardiola powinien rozmyslic wystawianie toure na DMF :)
0
Keirrison wydaje sie byc na poczatku trafnym transferem ... ale dajmy mu pokazac co potrafi ... nie ma co chwalic za wczesnie narazie nic nie pokazal ... a przeciez w La Liga troche sie gra inaczej niz w brazyli :]]
Ale mam nadzieje ze czeka go wielka kariera w europie ... oby w barcy :P
-------------------------------------------
veb
0
Jesli chodzi o Ville to 45 mln to przyzwoita cena za pilkarza tej klasy ...
Ribery / Mata ... bez watpienia Mata ... przychylam sie do wypowiedzi Etoo9 calkowicie ... chociaz nic bym nie mial przeciwko gdyby zainteresowali sie Diego Capelem :P
0
szyszy jesli dla cb wplyw na wyniki = strzelanie bramek to zapraszamy do przedszkola ...
pique w tym sezonie poczynil duze postepy i byl mocnym punktem w kadrze fcb. A zdarzalo sie nawet ze przyczynil sie swoimi bramkami do wyniku. Wiec mysle ze nic zlego nie powiedzial ... bo dla mnie sam real jest zenujacy a jesli fcb bd grac jak gra to nie ma sie czego obawiac
0
florentino takimi ruchami transferowymi pokazuje jaki jest slaby ... dac jurkowi engelowi taka kase i mozliwosci do kupowania gwiazd i roznicy by nie bylo ;P
satysfakcja bd wieksza jak diamencikom z madrytu katalonczycy zasadza kolejne 6 goli ;P