29 listopada 2009, 18:25
0
Jaki był program zeby ominac limit na justin ?
8 lipca 2009, 19:10
http://estaticos03.marca.com/imagenes/2009/07/08/futbol/1adivision/1247064787_0.jpg Wystarczy troche poszukać :)
16 maja 2009, 23:49
fiesta !!! Mistrza mamy na lige mistrzów czekamy !!
6 maja 2009, 23:18
To jest nie do opisania radość płacz k**** mać xDDD Kto by chciał ogladać antypiłke l w finale ?? Jedyny taki klub !! Mes !! VeB !! Do Rzymu po to czego wszyscy pragną !! BARCA !!
6 maja 2009, 17:36
A kto w barcy jest zagrożony ?
7 sierpnia 2008, 01:42
Hleb ŁAdnie :D:D:D:
7 sierpnia 2008, 01:44
eto oby nie kontuzja
6 maja 2009, 17:19
nSport HD szkoda ze Jagoda nie bedzie komentował bo on rulez xD
7 sierpnia 2008, 01:45
Celic za drogo wycenił boruca ale boruc sam mówi że mu dobrze w celiticu :P
28 sierpnia 2008, 15:08
justin.tv
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Jaki był program zeby ominac limit na justin ?
0
http://estaticos03.marca.com/imagenes/2009/07/08/futbol/1adivision/1247064787_0.jpg
Wystarczy troche poszukać :)
0
fiesta !!! Mistrza mamy na lige mistrzów czekamy !!
0
To jest nie do opisania radość płacz k**** mać xDDD
Kto by chciał ogladać antypiłke l w finale ??
Jedyny taki klub !! Mes !! VeB !!
Do Rzymu po to czego wszyscy pragną !! BARCA !!
0
A kto w barcy jest zagrożony ?
0
Hleb ŁAdnie :D:D:D:
0
eto oby nie kontuzja
0
nSport HD szkoda ze Jagoda nie bedzie komentował bo on rulez xD
0
Celic za drogo wycenił boruca ale boruc sam mówi że mu dobrze w celiticu :P
0
justin.tv