john140
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaki był program zeby ominac limit na justin ?
0
http://estaticos03.marca.com/imagenes/2009/07/08/futbol/1adivision/1247064787_0.jpg
Wystarczy troche poszukać :)
0
fiesta !!! Mistrza mamy na lige mistrzów czekamy !!
0
To jest nie do opisania radość płacz k**** mać xDDD
Kto by chciał ogladać antypiłke l w finale ??
Jedyny taki klub !! Mes !! VeB !!
Do Rzymu po to czego wszyscy pragną !! BARCA !!
0
A kto w barcy jest zagrożony ?
0
nSport HD szkoda ze Jagoda nie bedzie komentował bo on rulez xD
0
Pytanko gdzie można sciagnąć cąły mecz ? bo mam ochote zobaczyć to jeszcze raz xD
0
Barca_1991 Miałem to samo xD i znalzłem rozwiazanie Zrób tak wyłącz dekoder z gniastka podłacz dekoder sie uaktualni i gitara xD mi już Śmiga i nie pokazuje że brak Obrazu i dzwieku
0
NIe Ma co czekamy na dziewczyny z realu :D
0
szahtar
0
Fc basel
0
sporting
0
http://www.justin.tv/byturkmatrix
0
Barca sporting Celtic kijów
0
justin.tv
0
Idzie ktoś na sektor D ?? :D:D
0
No i ja tam Będe :D :D :D niemoge sie doczekać meczyku :)
0
Panowie i panie dobranoc :P:P VEB
0
I zbowu pierwszy jestem hehhe
0
/Goool
0
Goooool
0
valdes jest nie pewny jak śnieg na polską zime
0
nie mogą sie przemączyć na tak trudnego preciwnika jakim jest Wisłą
0
Vamos Barca
0
My chcemy gola :D:D:
0
wow poyol
0
coś z hernrym nie tak :/
0
bramka valdesa powinien skrucić kąt
0
Ban! - 1 tydz. Regulamin
0
moge foty dać jak chcesz