john140
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie ma :P :P wyszły zajebiście
0
strzały 17-2 jakz wisłą
0
teraz pokuj sobie w pasy zrobiłęm bordo-grant BARCA BARCA BARCAAAAAAAAa
0
Titi1419
Ja kompletnie zapomniaęł a wstałem o 5:00 a wczoraj naprawiałęm laptopa do 2:00 masakra ale Dla Barcy wszystko
0
dzx już troche mi sie mieni w oczach wież ta godzina i jeszcze %%%
0
27??
0
mno to druga połowa :D:D
0
Eto ma forme kto wie moze złota piłka za rok :D:D:
0
To natalia pzr :P
0
Fetta-hleb cały mecz gra dobrze rozgrywa piłe
0
Titi1419 -masz wyczucie
0
to masz gool
0
http://www.justin.tv/barcelonasc polecam
0
baxley ale dziwie sie mu że nie chce spróbować przejśc do lepszego klubu :D ajj alves
0
ahhhhhhhhhhhhhhh podoba mi sie ich gra :) zmiotą wszystkich
0
Celic za drogo wycenił boruca ale boruc sam mówi że mu dobrze w celiticu :P
0
eto oby nie kontuzja
0
Hleb ŁAdnie :D:D:D:
0
CZemu nie kupią Boruca np ?? no bo muszą mieć wychowanka jak real chore to troche
0
Valdes do wymiany
0
CZekamy na wisłe :D wybiera sie ktoś?? lotnisko??
0
Jaja :D:D:
0
Opłacało sie nie spać :D:D