0

nie ma :P :P wyszły zajebiście

0

strzały 17-2 jakz wisłą

0

teraz pokuj sobie w pasy zrobiłęm bordo-grant BARCA BARCA BARCAAAAAAAAa

0

Titi1419

Ja kompletnie zapomniaęł a wstałem o 5:00 a wczoraj naprawiałęm laptopa do 2:00 masakra ale Dla Barcy wszystko

0

dzx już troche mi sie mieni w oczach wież ta godzina i jeszcze %%%

0

27??

0

mno to druga połowa :D:D

0

Eto ma forme kto wie moze złota piłka za rok :D:D:

0

To natalia pzr :P

0

Fetta-hleb cały mecz gra dobrze rozgrywa piłe

0

Titi1419 -masz wyczucie

0

to masz gool

0

0

baxley ale dziwie sie mu że nie chce spróbować przejśc do lepszego klubu :D ajj alves

0

ahhhhhhhhhhhhhhh podoba mi sie ich gra :) zmiotą wszystkich

0

Celic za drogo wycenił boruca ale boruc sam mówi że mu dobrze w celiticu :P

0

eto oby nie kontuzja

0

Hleb ŁAdnie :D:D:D:

0

CZemu nie kupią Boruca np ?? no bo muszą mieć wychowanka jak real chore to troche

0

Valdes do wymiany

0

CZekamy na wisłe :D wybiera sie ktoś?? lotnisko??

0

Jaja :D:D:

0

Opłacało sie nie spać :D:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?