0

Jaki był program zeby ominac limit na justin ?

0

fiesta !!! Mistrza mamy na lige mistrzów czekamy !!

0

To jest nie do opisania radość płacz k**** mać xDDD

Kto by chciał ogladać antypiłke l w finale ??

Jedyny taki klub !! Mes !! VeB !!

Do Rzymu po to czego wszyscy pragną !! BARCA !!

0

A kto w barcy jest zagrożony ?

0

nSport HD szkoda ze Jagoda nie bedzie komentował bo on rulez xD

0

Pytanko gdzie można sciagnąć cąły mecz ? bo mam ochote zobaczyć to jeszcze raz xD

0

Barca_1991 Miałem to samo xD i znalzłem rozwiazanie Zrób tak wyłącz dekoder z gniastka podłacz dekoder sie uaktualni i gitara xD mi już Śmiga i nie pokazuje że brak Obrazu i dzwieku

0

NIe Ma co czekamy na dziewczyny z realu :D

0

szahtar

0

Fc basel

0

sporting

0

0

Barca sporting Celtic kijów

0

justin.tv

0

Idzie ktoś na sektor D ?? :D:D

0

No i ja tam Będe :D :D :D niemoge sie doczekać meczyku :)

0

Panowie i panie dobranoc :P:P VEB

0

I zbowu pierwszy jestem hehhe

0

/Goool

0

Goooool

0

valdes jest nie pewny jak śnieg na polską zime

0

nie mogą sie przemączyć na tak trudnego preciwnika jakim jest Wisłą

0

Vamos Barca

0

My chcemy gola :D:D:

0

wow poyol

0

coś z hernrym nie tak :/

0

bramka valdesa powinien skrucić kąt

0

Ban! - 1 tydz. Regulamin

0

moge foty dać jak chcesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?