Wszyscy piszecie że MU wyeliminuje real z ligi mistrzów,real ogra MU bo ma lepszych zawodników moim zdaniem.Ja się zastanawiam jak barcelona tam zagra bo w grupie to wielkich rywali nie miała,w tym sezonie z dobrymi to tylko w lidze z realem i atletico,może być ciężko bo dużo bramek barca traci w tym sezonie a to może okazać się kluczowe.I jest problem bo jak messi przestanie strzelać to nie ma innego do zdobywania bramek.
Vicsa el Barca
ani real ani barca nie wygrają wszystkich meczy,real jest pod ścianą muszą wygrywać i nie wierzę w to że real straci punkty z atletico i sportingiem i Gran Derbi wcale nie zdecydują o mistrzostwie zadecydują siły piłkarzy bo co 3 dni ważny mecz a teraz barcelona będzie potrzebowała najsilniejszego składu we wszystkich meczach bo ani levante ani chelsa ani real łatwo meczy nie oddadzą a ławka rezerwowych barcy zbyt długa nie jest.
spokojnie jeszcze jest 6 kolejek nie jestem pewny czy barcelona wygra wszystkie,jeśli tak to miała by 15 meczy bez straty punktu, co jest mało możliwe żeby to osiągnąć
ani real ani barca nie wygrają wszystkich meczy,real jest pod ścianą muszą wygrywać i nie wierzę w to że real straci punkty z atletico i sportingiem i Gran Derbi wcale nie zdecydują o mistrzostwie zadecydują siły piłkarzy bo co 3 dni ważny mecz a teraz barcelona będzie potrzebowała najsilniejszego składu we wszystkich meczach bo ani levante ani chelsa ani real łatwo meczy nie oddadzą a ławka rezerwowych barcy zbyt długa nie jest.
Wszyscy piszecie że MU wyeliminuje real z ligi mistrzów,real ogra MU bo ma lepszych zawodników moim zdaniem.Ja się zastanawiam jak barcelona tam zagra bo w grupie to wielkich rywali nie miała,w tym sezonie z dobrymi to tylko w lidze z realem i atletico,może być ciężko bo dużo bramek barca traci w tym sezonie a to może okazać się kluczowe.I jest problem bo jak messi przestanie strzelać to nie ma innego do zdobywania bramek.
Vicsa el Barca
spokojnie jeszcze jest 6 kolejek nie jestem pewny czy barcelona wygra wszystkie,jeśli tak to miała by 15 meczy bez straty punktu, co jest mało możliwe żeby to osiągnąć
Komentarze
0
Wszyscy piszecie że MU wyeliminuje real z ligi mistrzów,real ogra MU bo ma lepszych zawodników moim zdaniem.Ja się zastanawiam jak barcelona tam zagra bo w grupie to wielkich rywali nie miała,w tym sezonie z dobrymi to tylko w lidze z realem i atletico,może być ciężko bo dużo bramek barca traci w tym sezonie a to może okazać się kluczowe.I jest problem bo jak messi przestanie strzelać to nie ma innego do zdobywania bramek.
Vicsa el Barca
0
0
ani real ani barca nie wygrają wszystkich meczy,real jest pod ścianą muszą wygrywać i nie wierzę w to że real straci punkty z atletico i sportingiem i Gran Derbi wcale nie zdecydują o mistrzostwie zadecydują siły piłkarzy bo co 3 dni ważny mecz a teraz barcelona będzie potrzebowała najsilniejszego składu we wszystkich meczach bo ani levante ani chelsa ani real łatwo meczy nie oddadzą a ławka rezerwowych barcy zbyt długa nie jest.
0
spokojnie jeszcze jest 6 kolejek nie jestem pewny czy barcelona wygra wszystkie,jeśli tak to miała by 15 meczy bez straty punktu, co jest mało możliwe żeby to osiągnąć
0
obawiam się że my wszystkich meczy nie wygramy,i trzeba poczekać aż odrobimy całą stratę wtedy można mówić że mistrzostwo jest blisko.
0
ani real ani barca nie wygrają wszystkich meczy,real jest pod ścianą muszą wygrywać i nie wierzę w to że real straci punkty z atletico i sportingiem i Gran Derbi wcale nie zdecydują o mistrzostwie zadecydują siły piłkarzy bo co 3 dni ważny mecz a teraz barcelona będzie potrzebowała najsilniejszego składu we wszystkich meczach bo ani levante ani chelsa ani real łatwo meczy nie oddadzą a ławka rezerwowych barcy zbyt długa nie jest.
0
Wszyscy piszecie że MU wyeliminuje real z ligi mistrzów,real ogra MU bo ma lepszych zawodników moim zdaniem.Ja się zastanawiam jak barcelona tam zagra bo w grupie to wielkich rywali nie miała,w tym sezonie z dobrymi to tylko w lidze z realem i atletico,może być ciężko bo dużo bramek barca traci w tym sezonie a to może okazać się kluczowe.I jest problem bo jak messi przestanie strzelać to nie ma innego do zdobywania bramek.
Vicsa el Barca
0
u kogoś zdzbło widzicie a u siebie belki nie potraficie zobaczyc
0
95 procent karnych dla realu było prawidłowych
0
spokojnie jeszcze jest 6 kolejek nie jestem pewny czy barcelona wygra wszystkie,jeśli tak to miała by 15 meczy bez straty punktu, co jest mało możliwe żeby to osiągnąć