0

Wszyscy piszecie że MU wyeliminuje real z ligi mistrzów,real ogra MU bo ma lepszych zawodników moim zdaniem.Ja się zastanawiam jak barcelona tam zagra bo w grupie to wielkich rywali nie miała,w tym sezonie z dobrymi to tylko w lidze z realem i atletico,może być ciężko bo dużo bramek barca traci w tym sezonie a to może okazać się kluczowe.I jest problem bo jak messi przestanie strzelać to nie ma innego do zdobywania bramek.
Vicsa el Barca

0

0

ani real ani barca nie wygrają wszystkich meczy,real jest pod ścianą muszą wygrywać i nie wierzę w to że real straci punkty z atletico i sportingiem i Gran Derbi wcale nie zdecydują o mistrzostwie zadecydują siły piłkarzy bo co 3 dni ważny mecz a teraz barcelona będzie potrzebowała najsilniejszego składu we wszystkich meczach bo ani levante ani chelsa ani real łatwo meczy nie oddadzą a ławka rezerwowych barcy zbyt długa nie jest.

0

spokojnie jeszcze jest 6 kolejek nie jestem pewny czy barcelona wygra wszystkie,jeśli tak to miała by 15 meczy bez straty punktu, co jest mało możliwe żeby to osiągnąć

0

obawiam się że my wszystkich meczy nie wygramy,i trzeba poczekać aż odrobimy całą stratę wtedy można mówić że mistrzostwo jest blisko.

0

95 procent karnych dla realu było prawidłowych

0

u kogoś zdzbło widzicie a u siebie belki nie potraficie zobaczyc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?