O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 154
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Założyłem się z kumplem o to , ze Roni nigdy nie zdobył złotych butów. Jestem tego pewny na 100% ,ale wole być na 120 %. ;) Wiec panowie czy Ronaldinho zdobył złote buty?

0

Panowie ,niestety Ibra nie ma formy ,albo nie pasuje do stylu Barcy. Ja raczej myślę ,że jest to ta druga opcja .... Szwed jest piłkarzem wolnym lecz posiada wspaniała technikę. Przyznaje byłem zwolennikiem tego transferu. Miejmy nadzieje ,że nasz napastnik pokaże mi i wam ,na co go stać .Jak tak sie nie stanie pożegnamy Zlatana ,a na jego miejsce sprowadzimy najprawdopodobniej Torresa. Dlaczego właśnie Hiszpana?

Torres jest piłkarzem strasznie szybkim umiejącym wykorzystać prostopadłe podanie Xaviego i Iniesty , tego właśnie Zaltanowi brakuje.

0

no któryś na z tych kanałów jest na N-ce ? proszę was o odpowiedzi ........

0

wie ktoś czy któryś z tych kanałów jest na platformie N ? A jak jest proszę o numer:) z góry dzięki :P

0

Mam pytanie czy na kablówce oprócz TVP sport można zobaczyć gdzieś ten mecz? Z góry dziękuję za odpowiedzi. :)

Zobacz wszystkie

0

ja nie wiem czy oglądać mecz tak sie denerwuje ! Teraz do Messiego chłopie graj tak jak by od tego zależało twoje życie !!!! skład dobry

0

aż sie popłakałem ! :) jak mówił szpak ave Barca ave cesarz Messi!

0

Eto-09 spójrz proszę na dwa komentarze niżej :)

0

prodigy a nawet -2 :]

0

Gol Iniesty był nie zwykły ,ale trzeba oddać sprawiedliwość też Messiemu. To on dograł Andersowi zachował zimną krew, nie próbował dryblować ani strzelać. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?