0

Założyłem się z kumplem o to , ze Roni nigdy nie zdobył złotych butów. Jestem tego pewny na 100% ,ale wole być na 120 %. ;) Wiec panowie czy Ronaldinho zdobył złote buty?

0

Panowie ,niestety Ibra nie ma formy ,albo nie pasuje do stylu Barcy. Ja raczej myślę ,że jest to ta druga opcja .... Szwed jest piłkarzem wolnym lecz posiada wspaniała technikę. Przyznaje byłem zwolennikiem tego transferu. Miejmy nadzieje ,że nasz napastnik pokaże mi i wam ,na co go stać .Jak tak sie nie stanie pożegnamy Zlatana ,a na jego miejsce sprowadzimy najprawdopodobniej Torresa. Dlaczego właśnie Hiszpana?

Torres jest piłkarzem strasznie szybkim umiejącym wykorzystać prostopadłe podanie Xaviego i Iniesty , tego właśnie Zaltanowi brakuje.

0

no któryś na z tych kanałów jest na N-ce ? proszę was o odpowiedzi ........

0

wie ktoś czy któryś z tych kanałów jest na platformie N ? A jak jest proszę o numer:) z góry dzięki :P

0

Mam pytanie czy na kablówce oprócz TVP sport można zobaczyć gdzieś ten mecz? Z góry dziękuję za odpowiedzi. :)

0

Mam pytanie czy na kablówce oprócz TVP sport można zobaczyć gdzieś ten mecz? Z góry dziękuję za odpowiedzi. :)

0

fanatyk_hxc oczywiście że pan A :P

0

Brother_21 wiesz co to podatki ? w Hiszpanii są o wiele niższe niżeli we Włoszech. Był u nas taki news kiedy Zlatan wcześniej był wiązany z Barcą ,że zgodzi sie obniżyć swoje żądania finansowe właśnie przez podatki.

0

sorry powinno być "euro za Davida Ville"

0

FC Barcelona oferuje 45 milionów euro dla Davida Villi. Barca ma nadzieje, że Valencia na odpowiedz w następny poniedziałek - informuje "Mundo Deportivo".

Tylko żeby było to prawdą :)

0

FCBARTUR ile lat ? "morze" byś zajrzał do słownika?

0

RedDevil07 powiedz mi jaki inny klub ma na koszulkach logo unicef i ani zadnej reklamy? Ty masz inne zdanie na temat Barcy niz ja. Dla mnie Barcelona jest "Mes que un club" a ty postrzegasz ją jako klub zadufany w sobie.Pewno swoją teorie wywnioskowałes z komentarzy sezonowców na wp i onet ?

0

no to Villa dla nas nastrzelał goli że ho ho. :/

0

Rafalx160 i zylkolinho no fakt nie pomyślałem , to wszystko przez te nerwy. Ile było tych plotek "Villa w madryckie" "David zostaje w Valencii"

"Villa w Barcelonie" itp

0

Też sie niepokoje. Co z tym Villą ????

0

Też sie niepokoje. Co z tym Villą ????

0

Moim zdaniem Eto'o zostanie. Byłbym szczęśliwy gdyby Villa przyszedł ,bo wtedy Pep stosował by rotacje :) np Henry E2 Messi ,E2 Villa Messi (E2 może grac również na skrzydle i nawet dobrze sobie tam radzi ) Henry Messi E2. Nasz trener robił już takie zamiany np mecz z Realem.

0

Mejor podziękowania od siostry . A to cholera będę musiał zmienić hasło :P

0

Jestem siostrą jokera123 więc nie dziwcie sie że w komentarzu niżej jest napisane Weszłam :) PS razem kibicujemy Barcelonie od 4 lat

0

Weszłam właśnie na stronę Md i jest zdjęcie Davida i coś napisane o Barcelonie ale nie znam hiszpańskiego. Jak by ktoś mógł zerknąć ???

0

*Filipe

0

Nareszcie coś sie ruszyło (chociaż patrząc na źródło "Sport";). Cieszy mnie również to ,że chcą sprowadzić młodych zawodników Mata ,Felipe i Keirrison.

0

Barcelonista87 a jaką mamy lawę ???? Nie no Hleb i Guddy super rezerwowi ........ Do tego dochodzi PNA Yaya i Keita niestety jadą.Javier nie będzie siedział na ławie bo Pep zastosuje rotacje . Moim zdaniem bardzo dobry transfer :)

0

Ale Pique może jeszcze grac jako defensywny pomocnik :)

0

lukasoon15 zaraz dziecko przypomni ci ile Real zdobył pucharów za Franco :) uprzedzam cię CR_Madrid nie żyj prehistorią :P A czego mamy wam zazdrościć piłkarzy za 90 ml ? Ja wole puchar LM i ligę :)

0

TheNewBarca ja też nie. ;)

0

sorry rozwiązany* i zamiast az* z.

0

Ja bym go nawet wziął za 40 ml euro , ale ja mam mało do gadania (zarząd decyduje i Pep). Sadzę że byłby dobrym interesem. Młody, spragniony gry i waleczny :). I problem az napastnikiem rozwiozany do tego lewa obrona i skrzydło. Proponuje Luisa Filipe (tani a dobry) i Silve.Sorry rozmarzyłem się ,to przecież nie FM :)

0

Gol Iniesty był nie zwykły ,ale trzeba oddać sprawiedliwość też Messiemu. To on dograł Andersowi zachował zimną krew, nie próbował dryblować ani strzelać. :)

0

Niestety będę musiał włączyć sie do dyskusji kto jest najlepszym piłkarzem świata. Antypilkarz nie ośmieszaj sie nawet kibic Realu powie ,że najlepszym piłkarzem świata jest Messi albo Iniesta. Ribery jest dobry ale na świecie jest co najmniej 5 piłkarzy od niego lepszych. Wymienić ? Messi , Iniesta , Xavi , Torres , (niestety) CR7 (nie lubię go ale grać w piłkę umie :( ) i oczywiście o Henry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?