0

No to Messi jest wart 200 a Iniesta 180 :)

0

Moim zdaniem najlepiej na lewą obronę kupić Clichy`a i kogoś na lewą stronę np Silva. Zmiennikiem Alvesa na prawej jest Puyol który sobie świetnie radzi ,a środek obrony to mamy bogactwo wyboru. Hel-u ja jestem jak najbardziej za Nanim umie sobie radzić na skrzydle i na środku.

0

sorry że schodzę tematu czy wie ktoś czy może w lipcu lub sierpniu jest jakiś mecz Barcy na camp nou ?

0

sorry że schodzę tematu czy wie ktoś czy może w lipcu lub sierpniu jest jakiś mecz Barcy na camp nou ?

0

Ja bym kupił Torresa (wiem nie możliwe) :P lub na zmiennika Eto`o Sergio Aguero na lewą obronę Clichy i po przyszłym sezonie odrzuci Fabregasa no i może Silve bo młody .... Co sądzicie ?

0

aż sie popłakałem ! :) jak mówił szpak ave Barca ave cesarz Messi!

0

asystował messi

0

ale Messi sie przebudził :) robi co chce z obrońcami

0

ja nie wiem czy oglądać mecz tak sie denerwuje ! Teraz do Messiego chłopie graj tak jak by od tego zależało twoje życie !!!! skład dobry

0

Ludzie wszystko jeszcze przed Messim. Roni jeśli sie nie mylę miał 26 lub 27 lat kiedy był w szczytowej formie CR7 24.

0

aboutreka chwalisz sie że jesteś dziennikarzem ale tu większość niestety nie jest wiec sie nie czepiaj sformułowani 'strzał w okienko'. A co do Messiego on ma 21 lat !!!!!!!! A C.Ronaldo 24 zobaczymy na jakim poziomie będzie Messi w jego wieku.

0

Ja tez nienawidzę Manchesteru i C.Ronaldo....

0

A co z Iniestą wiecie ? Zagra w finale LM?

0

i Bojan :)

0

Ja bym wypróbował Martina zobaczmy jak radzi sobie z presją a jak będzie dobry to i na finał LM go wystawić . Mój skład

Pinto Martín Cáceres, Sylvinho, Pique, Puyol, Yaya, Xavi, Keita, Messi, Eto.

0

A co z Ronaldo ma kontuzje ?

0

ja gram w FM 2009 ale może pomogę :P

0

ok ale ktoś odpowie na moje pytanie bo ja w końcu nie wiem .. Co z tym finałem

0

*Mam

0

Ma nadzieje że obrona będzie tak wyglądała Sylvinho Pique Cáceres Puyol

0

ej co jest grane UEFA miała zrobić tak że ci co np dostali zwieszanie za żółtki wystąpią żeby było "ciekawsze widowisko" ..... No to Dani powinien wystąpić.Teraz nie wiem co z nasza obrona...

0

ja bym dał 10 Messiemu ponieważ jego rajdy na bramkę Realu "niczym Maradona" i nie czepiajmy sie zmarnowanych sytuacji potem grał doskonale. A tak oceny ok

0

* dla

0

ludzie Messi jest jeden poziom wyżej od wszystkich a że kryją go 4 zawodnicy to dobrze robi miejsce dala Iniesty. Kto był najlepszy na początku sezonu Messi widać że go łapie zmęczenie ale i tak jest najlepszy. To on strzelił 8 goli w Lm i 21 w La liga będąc na skrzydle...

0

ja myślę że the blues przed własną publicznością będą chcieli udowodnić że w ataku tez umieją grac. Niestety my mam Toure który wyczyści wszystko ,a otwarta Chelsea to będzie miała z nami spory kłopot.....

Podania z pierwszych piłek podanie prostopadłe ... wiemy jak gra Barca.

0

Looky zgadzam sie z tobą całkowicie Valdes nas uratował jakby nie on The blues byliby jedną nogą w finale

0

jak ja bym chciał ten mecz mieć już za sobą

0

ManchesterUnite wiesz co zobaczymy po meczu MU Arsenal a Chelsea zagrała anty-football a co do Messiego to powiem ci tyle że C.Ronaldo też nic by nie zrobił z tak grającymi The blues a poza tym po co wchodzisz na nasza stronę nie interesuje cię mecz MU ja liczę na Arsenal i stawiam wynik 1:2. No a Mu zapowiadało walkę o ... 5 trofeów ...

0

ja nie wiem co ja zrobię ze sobą do soboty a jeszcze do środy jak ja sie denerwuje normalnie gorzej niż przed maturą...

0

Messi powinien mieć 6.5 zagrał lepiej niż Eto A Iniesta no cóż zagrał tak sobie jak zresztą cała drużyna ... Ale należy mu sie 7. Ale mam nerwa przed GD i potem jeszcze w Londynie pojedynek o wszystko !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?