0

Nie będę nic pisał tekst mówi wszystko. :)

0

To co z koncertu życzeń (jak to jeden z szanownych adminów napisał) przerzucamy sie na dyskusje kto jest najlepszym piłkarzem :)

0

Eto-09 spójrz proszę na dwa komentarze niżej :)

0

fcbarca24 ale się uśmiałem .Przed chwilą to samo napisał koleś o bardzo podobnym nicku fcbarca242. Znasz go ?

0

Ja nie będę wypowiadał się na temat transferów,bo i tak to nic nie da. Zarząd i Pep decydują transferach ,a nie którzy z was myślą ,że jak napiszą komentarz na fcbarca.com ,to władze klubu polecą kupić Silve i Ville i jeszcze Zlatana.

0

19 lat i kibicuje Barcelonie od 26 Maja 2009 :P

0

fcbarca242 widać że jesteś jedno sezonowcem. Pique gdzie ? A Yaya ?

Na tych dwóch zawodnikach i Puyolu opiera się obrona . A poza tym Villa gra na środku. A.Cola Barca nie kupi bo nie ma warunków fizycznych po co nam kolejny karzeł ?

0

Albo Villa albo Zlatan. Wierze w Pepa ,on będzie wiedział kto lepszy ;)

0

Dać 35 + Hleb ! Albo 45ml!

0

No wiedziałem że Valencia zerwała rozmowy z RM ,ale skąd ino że nasi rozmawiają .... nie wiem .... janek_centrum popieram cię ja też chce Zlatana :)

0

boojan skąd bierzesz informacje ?

0

Niestety Eto`o musi odejść ,bo Laporta nie da mu takiego kontraktu jaki

ma Messi. Trzeba sprzedać Samuela ,za godziwe pieniądze 40-50 w tym okienku transferowym ,bo za rok odejdzie za darmo. A za tą kasę kupić Zlatana.

0

szyna192 nie pamiętasz sezonu 06/07 ? Pewnie nie kibicowałeś Barcelonie w tym okresie ....

0

Kaniucha1988 a pomyśl co ma Real kupił CR7 i Kaka , tam dopiero zbierze się sezonowców :)

0

Ten ktoś jeszcze to Sergio :)

0

Super, na taką informacje czekałem. Moim zdaniem to wypali i Franck,

będzie grał w koszulce Barcy. Jeszcze lewy obrońca, pomocnik i oczywiście zaklepany Ibra (wolał bym żeby E2 został).

Lewy obrońca -20ml

Pomocnik - 25

Ribery- 40 + Hleb

Ibra - 10 + E2

W sumie 95 ml za 4 graczy a Real kupuje za tą kasę CR7 :) Niestety odchodzi dwóch zawodników ,ale ławę będziemy mieć silną :

Henry,Bojan,Keita,nowy pomocnik,Abidal,Marqez i ktoś jeszcze :)

0

Czemu wszyscy uparli sie na Forlana, został królem strzelców La Liga i obrazu jeden z najlepszych napastników świata. Nie wiadomo czy poradził by sobie z zespołami z górnej półki. A Ibra światowej klasy napastnik ,ale niestety Inter jest przeciętny. Myślę jak by pszeszedł do nas to minimum 25 bramek w lidze :)

0

Za niski mamy już paru liliputów w składzie :) Ja był za Clichy albo Riise.

Ale jak Fabregas do nas przyjdzie to mało prawdopodobne ,że również Clichy. Więc wole Riise.

0

Maciek chyba ocen za mecz z MU nie było. Ja też bym chętnie zobaczył ocenki ,więc apeluje do redakcji wystawcie te oceny!;)

0

Sorry ,że zboczyłem z tematu :P

0

Ale sie uśmiałem wszedłem na stronę Realu ,a oni kupują pół europy. To lista Piłkarzy których chce ściągnąć Perez :

Villa,Kaka,CR7,Silva,Ribery,Alonso, podliczając chcą wydać 305 milionów euro.

0

Ale sie uśmiałem wszedłem na stronę Realu ,a oni kupują pół europy. To lista Piłkarzy których chce ściągnąć Perez :

Villa,Kaka,CR7,Silva,Ribery,Alonso, podliczając chcą wydać 305 milionów euro :P

0

sorry Zlatanem

0

Ja jestem za Zlatenem.

0

inni też odejdą chciałem napisać :p

0

Mówić ,że Iniesta Messi i Fabregas to nie wychowankowie Barcy to tak samo jakby powiedzieć że Maldini to wychowanek Interu :) waffel

szanuje Wengera ,ale powiedz co osiągnął na arenie europejskiej?

Finał ligi mistrzów półfinał LM ,a i finał Pucharu UEFA jeżeli sie nie mylę (jak coś to mnie popraw :)). Walcott ma 21 lat jest młodszy od Messiego o rok ,a co zdobył? (nic) Messi za dużo pisania :P Taka jest prawda jeżeli zespół nic nie osiąga piłkarze odchodzą i Fabregas przejdzie do Barcy, inni też i posypie sie młody zespól Wengera.

0

Powiem jedno chyba szejkowie w MC grają w FM i fife :)

0

A jeszcze jedno ludzie to nie nie cyborgi potrzebują odpoczynku ! Fabregas , Xavi i Iniesta wspaniała rotacja po cieżkich meczach .

0

A jeszcze jedno ludzie to nie nie cyborgi potrzebują odpoczynku ! Fabregas , Xavi i Iniesta wspaniała rotacja po cieżkich meczach .

0

Wszyscy mówią "po co Fabregas mamy Xaviego i Inieste ,szkoda kasy".

Ja jednak jak nie liczni popieram transfer Cesca. Jeśli nie daj Bóg Iniesta lub Xavi dostaną kontuzji (sorry wiem ,że dużo osób już to mówiło ) :) zastąpi ich Sergio albo Keita? Keita jest podobny do Toure gra bardziej z tyłu. Sergio gra bardzo dobrze, ale jak widzieliśmy brakuje chłopakowi doświadczania. Fabregas jest młody ,brakuje mu jeszcze troche do Xaviego i Iniesty ,ale jestem pewien ,że przy nich szybko będzie sie uczył. Poza tym zna angielski styl potrafi grac z angolami, właśnie tego nam brakuje.Do tego ma świetne warunki fizyczne (nie za niski):)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?