joker123
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zaryzykuje i jeszcze obstawie kto będzie rywalem "Barcy w półfinale Chelsea :P
0
neo2114 wiesz w tamtym roku było inaczej :)
0
jednak coś sie zmieniło 3 drużyny wchodzą bezpośrednio do fazy grupowej LM a jedna przez eliminacje przechodzi.
0
arka idzie idzie przecież Barca wygrywa po 4;0 a po prostu zmęczenie daje sie we znaki. To przecież ludzie a nie maszyny.
0
neo2114 nie pomyliłeś sie chyba dwie faza grupowa a pozostałe dwa miejsca to chyba kwalifikacje. Ale nie wiem może coś sie zmieniło.
0
a zapomniałem jeszcze Hleb
0
Messi nie zagrał na maksimum swoich możliwości a pyzatym każdemu zdarzają sie słabsze mecze... Mam nadzieje ze Pep na rewanż z Bayernem wystawi pomieszany skład
Mój typ:
Valdes , Pique , Sylvinho , Alves , Puyol , Keita , Xavi , Bojan , Messi , Eto
niech Henry sobie odpocznie a Messiego można zdjąć w 60 70 minucie
0
kacper0404 .... grac dla FC Barcelony ;)
0
vinetawolin a Messi no chyba mi nie powiesz ze Ribery jest lepszy od Messiego
0
Smutek no to by było pięknie. A awans w kieszeni.
0
Ja obstawiam 3:0 ale 2:0 też sie zadowolę :)
0
rozwad zobaczymy za 3 godziny. Po za tym cieszy mnie to nasza ofensywa będzie miała o wiele łatwej , czyż sie nie mówi ze Messi Henry i Eto to najlepszy atak świata.
0
Maciek ja nie mam urazy do kibiców Realu ale szacunek miedzy drużynami musi być. I proszę szanujmy rywala. Moja prośba odnosi sie również do Don Raula.
0
Oczywiście nie mam urazy do kibiców realu ale szacunek dla rywala musi być. Bo nie którzy jak Don Raul tego nie rozumie.
0
Wchodzę na kolejnego niusa a ty komentarz Don Raul! człowieku odczep sie od Barcelony i idź na stronę Realu !
0
Don RAUL mam pytanie czy bardziej nie powinno cię interesować co jest na stronie Realu ? To jest to portal dla KIBICÓW FC Barcelony.
0
arczi-barca porównaj sobie Lyon ze Sportingiem. Lyon a Sporting to różnica klas. W Sportingu nie grają tak znakomici piłkarze jak Benzema.
0
Nie ma co mówić co by było gdyby.
Bayern jest to jedna z najlepszych drużyn w europie ale przypomnijmy sobie jego mecze z Lyonem 3:3 i 1:1 a my 1:1 i 5:2.
0
małe szanse na tak grający Liverpool jeżeli oczywiście utrzyma tą forme
0
zabezpieczone tyły, dokładne kontry i dopracowane stałe fragmenty gry
Bayern musiał by grac doskonale by móc to wszystko potwierdzić na boisku. Ale czy stać go na taką grę zobaczymy po pierwszym meczu.
0
Messsi_19 ja nie skreślam Porto i Chelsea ale trzeba przyznać że mają małe szanse na awans ale zawsze mają :)
0
misugi Bayern gra prosty futbol tak jak Atletico w tamtym roku gdy byliśmy w wysokiej formie kończyło sie na 6:1. Ale szacunek dla rywala musi być.
0
Zientas zgadzam sie z tobą całkowicie ;)
0
Teraz musimy śledzić rozgrywki Bundesligi i ligi angielskiej. Da to nam obraz formy Bayernu Liverpoolu i Chelsea.
0
w półfinale :P
0
waffel cenie bardzo Arsenal i marzy mi sie powtórka finału z 05/06. Jestem pod wrażeniem również Arsenalu który w dziesiątkowanym składzie potrafi wygrywać co prawda nie efektownie. I mam nadzieje ze pokona MU.
0
Zientas tak masz racje jednak jeżeli mamy szanse na potrójną koronę to wykorzystajmy ją.
0
o tak następne 3 może dołożyć eto ale tak na poważnie wygramy u siebie 2:0 będzie dobrze a 3:0 no to super tylko proszę żeby Valdes nie popełniał głupich błędów.
0
Looky zgadzam sie z tobą całkowicie. My tez wygraliśmy ze Sportingiem 5:2 na wyjeździe a teraz to nie ta sama drużyna katastrofalna defensywa i Bayern wygrał. Ja sie martwię o napięty terminarz ale Barca jest klasowym zespołem i Pep na słabszych przeciwników wystawi drugi skład i da odpocząć podstawowym piłkarza.
0
piotreck777 nie trać czasu na tego chama i tak z nimi wygramy a Messi strzeli 3 gole. Skąd tacy ludzie sie biorą nie mają pojęcia o futbolu.