joker123
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
fajnie :/
0
Bojan !!!!
0
no znowu alves zabije
0
no to musimy na strzelić w Londynie...
0
dalej dalej Barca !!!
0
Bojan zaraz wejdzie !!!
0
Bojan na boisko !!!!!!!!
0
boże eto ...... nie wiem chyba sie pomodle
0
Anielka wszedł to może trochę sie otworzą ....
0
początek ok ale potem Rafa..... Musimy strzelić 2 gole
0
no to teraz rywal ma inicjatywę
0
i jak grają bo ja muszę sie zadowolić relacja radiową bo net co mi sie muli i mecz sie wiesz :/
0
"kto najlepiej gra" sorry :)
0
ProSabaku dziękujemy pokażemy kto najlepiej w europie nie Anglicy ale Hiszpanie Vamos Barca
0
Ludzie Hiddink to naprawdę dobry trener wyeliminował Liverpool a to jest coś. Ja najbardziej sie boje że nasz atak Messi Henry Eto nie zagrają na 1000% swoich możliwości. Ale takie obawy miałem tez z Bayernem że Messi nic nie będzie grał. A tu 2 gole i świetny mecz w jego wykonaniu.
bądźmy optymistami. Mój typ to 2;0 i gol Messi`ego i Iniesty :)
0
no i mamy problem z 6 zrobiło sie 4 punkty przewagi trzeba wygrać gran derby
0
no z Bayernem tez mieliśmy takie szczęście to może jeszcze z 2 piłkarzy Chelsea będzie miało kontuzje.... szczęście sprzyja lepszym... ;]
0
No to w pierwszej połowie niech coś strzelom z 2 gole a potem spokojnie kontrolować mecz nie przemęczać sie ....
Ale Sevilla na Real będzie miała do dyspozycji tych piłkarzy ;] więc Real powinien mieć spore kłopoty :P
0
prodigy a nawet -2 :]
0
Mowie o punktach oczywiście ;]
0
Mecze Chelsea
Premier League
Chelsea - Everton
West Ham United - Chelsea
Wystawią najsilniejszy skład. Zmęczeni piłkarze mogą przegrać z Evertonem który nie ma nic do stracenia. :) Liczmy na Everton bo jak the blues przegrają bedą musieli znowu wystawić najsilniejszy skład na West Ham żeby znowu czegoś nie stracić.
0
a co do ocen to ok
0
Messi się rozkręca z Chelsea poszaleje. I jeszcze jedna dobra wiadomość
Chelsea grała jak wiemy z Arsenalem a było to bardzo meczące spotkanie dla graczy the blues a jeszcze do tego doszedł remis z liverpool'em powinni być bardzo zmęczeni .....
0
Moim zdaniem VV nie jest złym bramkarzem choć często zdarzają mu sie głupie błędy. Mam nadzieje że po tym sezonie Buffon przeprowadzi sie do Barcelony ;]
0
bez tego "jak my" :P
0
Nie kłócimy sie ale kibice Chelsea muszą przyznać ze Abramowicz i jego ogromna kasa odmieniła klub z Londynu. Musze również stwierdzić że Barca jest w "tej chwili" najlepszym klubem świata. Chelsea nie ma tak dobrej szkółki piłkarskiej jak Barca co wiąże sie z tym że mają mało wychowanków jak my. A co do ligi Hiszpańskiej po tym sezonie wysunie sie na 2 miejsce najsilniejszych lig świata.
0
no ale jak już nie można na tej stronie podzielić się swoimi poglądami :/
0
tak tylko ja napisałem jaki skład według mnie wystawi Pep no błędów nie zrobiłem i nie było wulgarnych słów !
0
vares999 może ale musieli by zagrać "perfekcyjnie" w Londynie w tym sezonie wygrali tylko 1:0 no a to im nie starczy do awansu a zdrowy Gerard to połowa sukcesu na ale ma kontuzje :p
0
no ale 3 bramki na wyjeździe to spora zaliczka a poza tym Liverpool nie będzie miał do dyspozycji Gerarda :p ale zobaczmy