0

fajnie :/

0

Bojan !!!!

0

no znowu alves zabije

0

no to musimy na strzelić w Londynie...

0

dalej dalej Barca !!!

0

Bojan zaraz wejdzie !!!

0

Bojan na boisko !!!!!!!!

0

boże eto ...... nie wiem chyba sie pomodle

0

Anielka wszedł to może trochę sie otworzą ....

0

początek ok ale potem Rafa..... Musimy strzelić 2 gole

0

no to teraz rywal ma inicjatywę

0

i jak grają bo ja muszę sie zadowolić relacja radiową bo net co mi sie muli i mecz sie wiesz :/

0

"kto najlepiej gra" sorry :)

0

ProSabaku dziękujemy pokażemy kto najlepiej w europie nie Anglicy ale Hiszpanie Vamos Barca

0

Ludzie Hiddink to naprawdę dobry trener wyeliminował Liverpool a to jest coś. Ja najbardziej sie boje że nasz atak Messi Henry Eto nie zagrają na 1000% swoich możliwości. Ale takie obawy miałem tez z Bayernem że Messi nic nie będzie grał. A tu 2 gole i świetny mecz w jego wykonaniu.

bądźmy optymistami. Mój typ to 2;0 i gol Messi`ego i Iniesty :)

0

no i mamy problem z 6 zrobiło sie 4 punkty przewagi trzeba wygrać gran derby

0

no z Bayernem tez mieliśmy takie szczęście to może jeszcze z 2 piłkarzy Chelsea będzie miało kontuzje.... szczęście sprzyja lepszym... ;]

0

No to w pierwszej połowie niech coś strzelom z 2 gole a potem spokojnie kontrolować mecz nie przemęczać sie ....

Ale Sevilla na Real będzie miała do dyspozycji tych piłkarzy ;] więc Real powinien mieć spore kłopoty :P

0

prodigy a nawet -2 :]

0

Mowie o punktach oczywiście ;]

0



Mecze Chelsea

Premier League

Chelsea - Everton

West Ham United - Chelsea

Wystawią najsilniejszy skład. Zmęczeni piłkarze mogą przegrać z Evertonem który nie ma nic do stracenia. :) Liczmy na Everton bo jak the blues przegrają bedą musieli znowu wystawić najsilniejszy skład na West Ham żeby znowu czegoś nie stracić.

0

a co do ocen to ok

0

Messi się rozkręca z Chelsea poszaleje. I jeszcze jedna dobra wiadomość

Chelsea grała jak wiemy z Arsenalem a było to bardzo meczące spotkanie dla graczy the blues a jeszcze do tego doszedł remis z liverpool'em powinni być bardzo zmęczeni .....

0

Moim zdaniem VV nie jest złym bramkarzem choć często zdarzają mu sie głupie błędy. Mam nadzieje że po tym sezonie Buffon przeprowadzi sie do Barcelony ;]

0

bez tego "jak my" :P

0

Nie kłócimy sie ale kibice Chelsea muszą przyznać ze Abramowicz i jego ogromna kasa odmieniła klub z Londynu. Musze również stwierdzić że Barca jest w "tej chwili" najlepszym klubem świata. Chelsea nie ma tak dobrej szkółki piłkarskiej jak Barca co wiąże sie z tym że mają mało wychowanków jak my. A co do ligi Hiszpańskiej po tym sezonie wysunie sie na 2 miejsce najsilniejszych lig świata.

0

no ale jak już nie można na tej stronie podzielić się swoimi poglądami :/

0

tak tylko ja napisałem jaki skład według mnie wystawi Pep no błędów nie zrobiłem i nie było wulgarnych słów !

0

vares999 może ale musieli by zagrać "perfekcyjnie" w Londynie w tym sezonie wygrali tylko 1:0 no a to im nie starczy do awansu a zdrowy Gerard to połowa sukcesu na ale ma kontuzje :p

0

no ale 3 bramki na wyjeździe to spora zaliczka a poza tym Liverpool nie będzie miał do dyspozycji Gerarda :p ale zobaczmy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?