0

zibis niestety tak ale barca sie rozkręca w drugiej połowie strzelą gola

0

Pep musi wprowadzić Henrego !!!!!!!!!!!!!!!!

0

Muszą uważać, ale ja sie nie martwię bo Barcelona jest klasowym zespołem i ma 22 świetnych piłkarzy. Toure może zastąpić Keita a Eto Bojan, co do Xavi'ego nawet jak go nie będzie i tak Barca wygra. :)

0

Poprzez niepotrzebnie stracone bramki w meczu z Lyonem spowodowały

,że drużyna była blisko ideału a nie idealna. Pep jako trener musi ostudzić atmosferę, bo jeśli w 1/4 ligi mistrzów trafimy na spisujący sie ostatnio doskonale Liverpool , który pokonał MU 4:1 i będziemy zbyt pewni siebie możemy wylecieć za burtę tych elitarnych rozgrywek. Ja osobiście chciałbym by Barcelona trafiła na MU i Messi pokazał kto jest najlepszym piłkarzem świata. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?