joker123
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zibis niestety tak ale barca sie rozkręca w drugiej połowie strzelą gola
0
Pep musi wprowadzić Henrego !!!!!!!!!!!!!!!!
0
Muszą uważać, ale ja sie nie martwię bo Barcelona jest klasowym zespołem i ma 22 świetnych piłkarzy. Toure może zastąpić Keita a Eto Bojan, co do Xavi'ego nawet jak go nie będzie i tak Barca wygra. :)
0
Poprzez niepotrzebnie stracone bramki w meczu z Lyonem spowodowały
,że drużyna była blisko ideału a nie idealna. Pep jako trener musi ostudzić atmosferę, bo jeśli w 1/4 ligi mistrzów trafimy na spisujący sie ostatnio doskonale Liverpool , który pokonał MU 4:1 i będziemy zbyt pewni siebie możemy wylecieć za burtę tych elitarnych rozgrywek. Ja osobiście chciałbym by Barcelona trafiła na MU i Messi pokazał kto jest najlepszym piłkarzem świata. ;)