0

@ArterkHD no właśnie, a tyle było narzekania przed jego rozpoczęciem.

4

A ludzie na Katarski Mundial psioczyli... To dopiero początek drugiej rundy, ale spokojnie, w całej kolejce nie ma ciekawie zapowiadającego się meczu na papierze.

1

@gora nie było przypadkiem napisane: retake - goalkeeper offence?

2

@Eklerek czyli posocznica (inaczej sepsa) z zapaleniem opon mózgowo-rdzeniowych mówiąc po polsku ;)

0

@FcPortoFan1999 myślę, że 5/10 lat i CR7 mocno spadnie w rankingach all time best

0

@FcPortoFan1999 przecież on nie będzie zapamiętany jako ten drugi w historii xd

0

@TR3YWAY przeczytałem.

0

@Katalończyk 99 myślę, że z całych sił stara się siebie do tego przekonać, ale jeszcze mu się nie udało.

2

@FcPortoFan1999 tyle osiągnął, tyle wygrał, a w głębi duszy być może jest najbardziej nieszczęśliwym człowiekiem na świecie.

0

@TR3YWAY jak mnie wkur*** takie nakręcanie wojny płci.

2

Cancelo na 9 > CR7 na 9, factos

4

Kongo traci piłkę z rzutu bramkowego bo wykonywali go dłużej niż 5 sekund, a przyznany rzut rożny Portugalczycy wykonywali dobre 30 sekund. Ma to sens

0

@Adran360 a dosłownie w kolejnym zdaniu dodał to o czym napisałem

1

@Adran360 przecież powiedział, że możliwe że są miejscowi, których jest w USA ok. 60 tysięcy.

0

@Kubsoleon kurczę rzeczywiście

0

@Kubsoleon musisz poszukać mecz w wyszukiwarce i jak klikniesz oglądaj to wyskoczy oglądaj na żywo lub oglądaj od początku.

0

@Kubsoleon owszem można

0

@Gall akurat myślę, że my nieoczywistych piłkarzy kupujemy zdecydowanie więcej niż Real. Pablo Torre, Julián Araujo, Serginio Dest, Emre Demir, nawet Ronald Araujo i oczywiście Roony Bardghji. To, że większość nie wypaliła to co innego, ale tak to jest z nieoczywistymi transferami - niskie ryzyko. Uważam, że pod tym względem zdecydowanie bijemy Real na głowę. Chyba ostatnim, który u nich wypalił jest Fede.

1

@bart_azz a kogo nieoczywistego kupił Real w ostatnich latach? Bo w Barcelonie, nie wiem czy kojarzysz, takiego z segunda división Barca kopacza kupiła. Pedri na niego mówią.

3

@beter2 a pierwszy ciekawy w niedzielę… o północy…

2

@Eklerek nie z taką jak nasza :D aczkolwiek to nie tak, że byliśmy totalnymi plackami, bo niejednokrotnie bylismy mistrzami naszego województwa, ale do La Masii zupełnie bez podjazdu.

1

@Eklerek pamiętam też, że jedynym naszym strzałem oddanym w meczu było kopnięcie w stronę bramki z ponad 30 metrów xd a graliśmy 3 tercje

2

@Eklerek ciekawostka: lata temu, kiedy chodziłem do podstawówki, z moim klubem, w którym zaczynałem kopać piłkę pojechaliśmy na wyjazd do Barcelony i graliśmy sparing z jedną z drużyn juniorskich. Przegraliśmy 13:0, a w Barcelonie grał inny z synów Eidura - Sveinn Aron Guðjohnsen. Myślę, że nawet gdzieś w domu rodzinnym mogę nadal mieć zalaminowane sprawozdanie meczowe z tego spotkania :)

0

@PIWOSZ89 a nie advantage czyli dokładnie tak jak po polsku przewaga?

1

@sergio5 pov: VAR sprawdza spalonego po bramce w ostatniej minucie.

0

Get in there Kimi!

0

Checo w punktach? :D

0

@Spider_Man Pani sędzia, sędzina to żona sędziego

2

@DragonxNF no i pięknie, miłego słuchania, pozdro!

0

@DragonxNF mi się szczerze mówiąc totalnie nie podoba, a tym bardziej Twoje podejście do tematu i robienie z siebie oświeconego xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?