1

W Piotrze i Pawle również jest w stałej sprzedaży :)

1

Chodzi o stronę "R4six" na facebooku?

3

To mecz o Superpuchar Katalonii, nie ligowy :)

8

Trochę pokory, nie można lekceważyć przeciwnika :)

3

Wiem, że nie powinno się cieszyć ze straconego gola... Ale uśmiech sam pojawił mi się na twarzy, gdy Jona wstrzelił piłkę do siatki :D Cieszę się, że odgrywa coraz większą rolę w Villarrealu.

0

Kontakt był naprawdę minimalny, ledwie do zauważenia, ale nie było podstaw do podyktowania jedenastki. Zawodnik Atletico dał dużo (bardzo dużo) od siebie. Sędzia stał blisko całego zdarzenia, więc nie wiem skąd taka a nie inna decyzja.

0

Najlepszy piłkarz naszej drużyny ma notę 5/10... Wstyd.

0

Gramy systemem 3-4-3.

0

Nie zgodzę się, dla mnie najlepszy był Neuer. Miał wspaniały sezon i w reprezentacji, i w klubie. Ale to oczywiście tylko moja opinia.

6

Błagam, powiedz, że żartujesz...

0

Zgadzam się w 100%! :)

0

Mimo wielkiej sympatii do Leo mam nadzieję, że Neuer to wygra. Zasłużył jak nikt. I za klub, i za reprezentację.

0

Asystę już miał, przy golu Sandro bodajże :)

1

Tak! Rafinha w pomocy! :D

8

Liczę na wygraną Barçy, ale mam również nadzieję na dobry mecz w wykonaniu Jonathana i Gio (jeżeli trener ich wystawi) :) Do boju Barcelono!

0

Za szpital robimy...

1

Fabregas, Alba, Pique...

2

Dla niego odejście to była raczej najlepsza możliwa decyzja, ale mimo wszystko trudno się pogodzić z tym, że twój ulubiony zawodnik odchodzi z ukochanego klubu... Zostaje tylko życzyć powodzenia, no i oczywiście śledzić mecze Villarrealu! Mucha suerte Jona :)

0

" Jesteśmy pierwszymi Meksykanami, którzy będą grać razem w europejskiej drużynie" - chodzi o to, że są pierwszymi meksykańskimi braćmi w tej samej europejskiej drużynie? Bo jeżeli chodzi ogólnie o Meksykanów (bez względu na to, czy są rodziną), to są chociażby Aquino i Giovani... Oni też grają w europejskiej drużynie (Villarreal)

1

"O klęsce z Belo Horizonte" tutaj chyba mały błąd... "W Belo Horizonte" :) . Artykuł bardzo ciekawy, mam nadzieję, że Neymar jak najszybciej powróci do zdrowia.

0

Oby to wypaliło. Taka liczba gwiazd w klubie może doprowadzić do chaosu, ale może również przyczynić się do sukcesu... Miejmy nadzieję, że to drugie. Teraz kolej na obronę, w końcu wypadałoby wzmocnić defensywę. + Co do nowego sezonu, jak to będzie wyglądać? Szczerze wątpię, żeby Suarezowi znieśli karę, więc w ataku zostanie Messi, Pedro i Deulo (nie mam pewności co do zostania w klubie Tello i jeszcze ta kontuzja Neya... ech). No nie powiedziałabym, żeby to był wymarzony atak... Choć zły też nie jest.

0

... Co? ;-;

1

Jeżeli ma on przyjść za Alexisa, to ja dziękuję... Suarez nie pasuje do tego klubu. Owszem, jego umiejętności piłkarskie są na bardzo wysokim poziomie, ale nad charakterem powinien popracować. Jeszcze Barca na tym straci....

0

Ech... Szkoda, że Moreno gra w Espanyolu, tak to można by o niego zawalczyć. Według mnie to bardzo dobry obrońca, ale to może również wynikać z mojej sympatii do Meksyku i do meksykańskich piłkarzy... :)

0

Dalej Munir!!!

0

Ale z drugiej strony to może być dla nich motywacją do wygrania meczu, właśnie dla Niego.

0

PatrychoO, ale on poprawiał swoją wypowiedź.

0

Gol był... Ale chyba bramki pomylił (ktoś musi zastąpić Pique na boisku) ;)

0

A nie przypadkiem 51 pkt?

0

Znają, znają, nawet bardzo dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?