1

A to nie jest Roberto z siostrą?

0

Mam ten sam problem xd

0

jak już to stara ;) W celach promocyjnych.

0

Destro
Każdy dostał, Cuenca, Afellay, każdy piłkarz pierwszego składu + trener.

0

http://instagram.com/p/hJaUaXPg1b/ - "Dziś pomocnik Barcelony zamieścił na Facebooku zdjęcie bez kul i hasło z kampanii reklamowej Nike („Wszystko, czego potrzebujesz, jest w środku”). Ponadto meksykański gracz dopisał: „Pierwsze kroki bez kul. Krok po kroku”. " - na instagramie, w dodatku 25 listopada.

0

Dzisiaj? 25 listopada xD Szybka jesteś, droga redakcjo...

0

Już nie w gipsie, ale jeszcze chodzi o kulach.

0

Oby jak najszybciej wrócił na murawę, jeszcze silniejszy i bardziej zdeterminowany do odnoszenia sukcesów w Barcelonie. Animo Jona!

0

"Dla moich trzech braci i rodziców" - nie powinno być dla moich dwóch braci (Edera i Jonathana)? On jest tym trzecim, o ile się nie mylę :))

0

Powinieneś zaufać interpunkcji, ona nie gryzie.

0

Napiszcie jeszcze raz, że Dongou ma kontuzję, bo jeszcze to do mnie nie dotarło...

0

Jonathana wtedy na ławce nie było, ale z resztą się zgadzam.

0

Kolejny dowód, że Barcelona to coś więcej niż klub... Dani, wielki szacunek dla Ciebie :))

0

Fajnie, że obaj są kontuzjowani i nie wrócą przez co najmniej miesiąc :))

0

Całkowicie się z Tobą zgadzam :)

0

Każdy zawodnik potrzebuje odpoczynku :)) Ale na Jonathana też nie można narzekać, rozegrał dobre spotkanie. Co do "spalonego" Neymara - zdecydowanie go nie było.

0

Ciekawe, czy Ajax Bojana wystawi... Ciekawie by było :3

0

Heh, karma... niech jak najszybciej wraca do zdrowia :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?