http://instagram.com/p/hJaUaXPg1b/ - "Dziś pomocnik Barcelony zamieścił na Facebooku zdjęcie bez kul i hasło z kampanii reklamowej Nike („Wszystko, czego potrzebujesz, jest w środku”). Ponadto meksykański gracz dopisał: „Pierwsze kroki bez kul. Krok po kroku”. " - na instagramie, w dodatku 25 listopada.
Każdy zawodnik potrzebuje odpoczynku :)) Ale na Jonathana też nie można narzekać, rozegrał dobre spotkanie. Co do "spalonego" Neymara - zdecydowanie go nie było.
1
A to nie jest Roberto z siostrą?
0
Mam ten sam problem xd
0
jak już to stara ;) W celach promocyjnych.
0
Destro
Każdy dostał, Cuenca, Afellay, każdy piłkarz pierwszego składu + trener.
0
http://instagram.com/p/hJaUaXPg1b/ - "Dziś pomocnik Barcelony zamieścił na Facebooku zdjęcie bez kul i hasło z kampanii reklamowej Nike („Wszystko, czego potrzebujesz, jest w środku”). Ponadto meksykański gracz dopisał: „Pierwsze kroki bez kul. Krok po kroku”. " - na instagramie, w dodatku 25 listopada.
0
Dzisiaj? 25 listopada xD Szybka jesteś, droga redakcjo...
0
Już nie w gipsie, ale jeszcze chodzi o kulach.
0
Oby jak najszybciej wrócił na murawę, jeszcze silniejszy i bardziej zdeterminowany do odnoszenia sukcesów w Barcelonie. Animo Jona!
0
"Dla moich trzech braci i rodziców" - nie powinno być dla moich dwóch braci (Edera i Jonathana)? On jest tym trzecim, o ile się nie mylę :))
0
Powinieneś zaufać interpunkcji, ona nie gryzie.
0
Napiszcie jeszcze raz, że Dongou ma kontuzję, bo jeszcze to do mnie nie dotarło...
0
Jonathana wtedy na ławce nie było, ale z resztą się zgadzam.
0
Kolejny dowód, że Barcelona to coś więcej niż klub... Dani, wielki szacunek dla Ciebie :))
0
Fajnie, że obaj są kontuzjowani i nie wrócą przez co najmniej miesiąc :))
0
Całkowicie się z Tobą zgadzam :)
0
Każdy zawodnik potrzebuje odpoczynku :)) Ale na Jonathana też nie można narzekać, rozegrał dobre spotkanie. Co do "spalonego" Neymara - zdecydowanie go nie było.
0
Ciekawe, czy Ajax Bojana wystawi... Ciekawie by było :3
0
Heh, karma... niech jak najszybciej wraca do zdrowia :))