31 sierpnia 2008, 20:52
0
jak bd grali tak słabo koleś to nawet nie rusze dupy żeby to obejrzeć
31 sierpnia 2008, 20:51
to nie chodzi o szczęście ale o skuteczność a to nie był nigdy nasz atut.....
31 sierpnia 2008, 20:48
Ban! - 1 tydz. Regulamin
31 sierpnia 2008, 20:46
co ci on przeszkadza????
31 sierpnia 2008, 20:34
ja to przegramy to sie posikam ze zdenerwowania i bd klną na cała CFB
7 sierpnia 2008, 10:57
też myślę ze będzie miał ten tytuł:Dciekawe ile bramek 29 moze 31:D
7 sierpnia 2008, 19:38
po występach przedsezonowych powinien zostać:D
7 sierpnia 2008, 11:03
albo ile goli strzeli eto'o?:D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
jak bd grali tak słabo koleś to nawet nie rusze dupy żeby to obejrzeć
0
to nie chodzi o szczęście ale o skuteczność a to nie był nigdy nasz atut.....
0
Ban! - 1 tydz. Regulamin
0
co ci on przeszkadza????
0
ja to przegramy to sie posikam ze zdenerwowania i bd klną na cała CFB
0
co ci on przeszkadza????
0
Ban! - 1 tydz. Regulamin
0
też myślę ze będzie miał ten tytuł:Dciekawe ile bramek 29 moze 31:D
0
po występach przedsezonowych powinien zostać:D
0
albo ile goli strzeli eto'o?:D