0

jak bd grali tak słabo koleś to nawet nie rusze dupy żeby to obejrzeć

0

to nie chodzi o szczęście ale o skuteczność a to nie był nigdy nasz atut.....

0

Ban! - 1 tydz. Regulamin

0

co ci on przeszkadza????

0

ja to przegramy to sie posikam ze zdenerwowania i bd klną na cała CFB

0

w sumie to dobrze że nawet wisła wygrała:d w sumie to nasz polski klub:d szkoda tylko że FCB grała bez większego zaangażowania

0

no wam powiem że zajebiście zeszli:D

0

ciekawe jak będzie grał:D

0

Jeffren jest za dobry w przyszłości będzie jednym z najlepszych...lepiej wydać trochę kasy i miec silve i jego zachować

0

po występach przedsezonowych powinien zostać:D

0

jemu zawsze czegoś brakuje

0

albo ile goli strzeli eto'o?:D

0

też myślę ze będzie miał ten tytuł:Dciekawe ile bramek 29 moze 31:D

0

teraz już jest jasne że eto'o zostanie z taką formą:D

0

i dobrze że zostanie..jest to klasowy napastnik:Dktórego trudno zastąpić innym

0

ja to są tylko numery dla mnie to messi mógłby grać z nr 99 i co z tego

0

uważam, że eto'o powinien zostać...a np henry odejsc...bo ma problem ze skutecznością

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?