juanito1234
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie rozumiem czemu trenerzy nie chcą jeszcze raz sprawdzic Songa w obronie.Mascherano i puyol są kontuzjowani.Bartra dobrze ze sie ogrywa,tak samo powinni postapic z songiem.Adriano nie nadaje sie na stopera.To nie jest jego wina.On jet skrzydlowym czy lewym obroncą.W meczu z psg to po czesci z jego winy i pique bramke zdobyl pastore.Tak samo w jednych z grand derbi dostal czerwien za faul n aronaldo.
Adriano powinni ustawic n askrzydle,za Tello.Cristian dobrze gra ze slabeuszami,nic wiece.Przychodzi rywal z wyzszej półki to wymiękka.
0
Panowie.To jest już wszystko ustawione z góry.Taki ebyly nawet zakłady bikmacherskie.Cała skorumpowana federacja na czele z Platininim chciałaby Grand derbi w finale,bo to przyniosło by najwiekszę dochody komercyjne.Cały swiat czeka na mecz real madryt vs barcelona w finale.Messi vs ronaldo.Azja,afryka,ameryka,o europie to wiadomo.Chcieli grand derbu zrobic rok temu no ale pary sie zle dopasowaly i byl final z nudną i żałosną chelsea vs dobry monachium.
Jakby dali polfinaly teraz np bayern monachium vs real madryt to wiadomo ze by wygrali bawarczycy bo mają podobny styl ale aktualnie są o wiele lepsi.
A tak real zagra z borussią,jednak z drugiej strony jak mnie denerwuje te nasze gwiazdy na czele z blaszczem i lewym,to uwazam ze mają szanse z realem,musza byc o klase skuteczniejsci niz z malagą.
A barcelona coz,lepiej ze trafila na bayern niz real. Jak powiedzialem bayern jes teraz najlepszy,ale dawno ni egral z druzyną co preferuje taki styl jak barca,tzn gral z borusią wrok temu i przegrywali,wiec są szanse.Ogolnie jestesmy slabsi fizycznie,stale fragmenty gry itp ale mamy rowne szanse.
Wiec zeby sie czasem platini ni eprzejechal z tym kalkulowaniem.Bo moze np byc final borusa vs bayern.Real gra w tym czasie tylko dobrze z barceloną bo nas rozpracowali.Z manchesterem jkaby ni eczerwien naniego,to by diably grali dalej.Ale turek trzyma z FIFĄ. A bayern jeszcze w tym sezonie ni etrafil na mocnego rywala.Wiec to moze przechylac szale na nasza strone.
0
Roura n akonferencji powiedzial ze ta druzyna dalej ma aspiracje i ambicje,jest glodn asukcesow. Hmm....Mydlenie oczow.Oto chodzi ze oni jak wychodzą na murawe to czują sie zwyciescami,bo ze to barcelona to oni sobie spokojni erozklepią rywali setkami podac.Malo biegają,czasami bezsensownie,malo agresywnosci,nie widac w grze tej motywacji i walecznosci.A najbardziej mnie wqrwia jak zaraz 5 z naszych do sedziego dibiega,przede wszystkim xavi,busquets i pique,zamiast szybko rozpocząc gre. Naszym najwiekszym powodem slabej i nudnej gry jest brak Abidala oraz naszego kapitana Puyola,ktorych cenie najbardziej w aspekatch sportowych wraz z Iniestą i messim.oni nie udają nie klucą sie z sedziami i rywalami,caly czas zgodnie z duchem gry.Nigdy nie zapomne meczu grand derbi jak kibice realu rzucili zapalniczke na boisko,pique podniosl i zaczał sie skarzyc sedziemu,o malo nie plakal jkak jakas baba,a puyol podlecial,wzial i wywali za linie,jego przekaz byl taki. PANOWIE,NIE MA CZASU NA PIERDOLY,NIE PIE*DOLIMY SIE,GRAMY DALEJ.PO MECZU TAKIE SPRAWY SI EWYJASCIA Naprawde brawo puyol,.Wracaj szybko,wracaj razem z Abidalem do obrony,moze wtedy wroci chec do gry niektorym naszym zawodnikom
0
Niepokojące są ostatnie wyniki z Realem.Przegrana w superpucharze,remis w pucharze,przegrana w rewanżu i lidze.Pasowałoby coś z tym zrobić.
Tak na dobrą sprawde,we wczorajszym meczy gdyby nie messi to nie awansowalismy do półfinału.Ile mieliśmy okazji do strzelenia gola,a moze ze 2-3. PSG stworzyło wiecej sytuacji podbramkowych.Mozna tylko pochwalic głownie messiego,inieste a przede wszystkim valdesa i pedro.szczerze,to bylem sceptycznie naswawiony do gry tego drugiego.Dalej dla mnie nie prezentuje duzego poziomu jak 2,3 lata temu,ale to znow swiadczy o naszej grze.Skoro odpowiedzialnosc spoczywa na zawodniku ktory gra ponizej swoich mozliwosci.Najgorzej to zagrali Pique,Busquets.Fabregas,Villai xavi bezrewelacji.Czytalem wczesniej ze general przeszedl do histori bo mial 100 % skotecznosci podan.I co z tego.Strasznie zwalnial gre,nie przenosil ciezaru gry,podania byly krotki ei poziemii.
0
A ja obstawiam takie pólfinały:
Barcelona vs Borussia Dordmund
Bayern Monachium vs Real Madryt
Powinny grać drużyny ktore prezentują podobny poziom.Niech katalonczycy wkoncu zamkną usta onetowi i wp bo juz patrzec nie mozna tylko borusia lewy,blaszczykowsk i piszczek.Qrwa lewy do manchesteru,bayernu itp.Niech udowodni co potrafi przed grubymi rybami.Barca wkoncu pokaze ze nazywanie borussi drugą barceloną jest śmieszne.
A co do drugiego meczu.Real rok temu z nimi przegral,ale uwazal ze nie sluszni eo byli lepsi.Chcą rewanzu.Coz,niech to udowodnią w dwumeczu.
W tej chwili Bawarczycy są najlepszą druzyną w europie.Wiec final życzyłbym sobie Bayern vs Barcelona. Tam do 20 czy ktorego tam ma byc final wyleczy sie mascherano,abidal tez powoli wraca do zdrowia i foprmy,wiec zawwsze moze zagrac druga polowe w kotrej pod koniec czasami brakuje nam spokoju.Bartra tez wczoraj weszedl i przyzwoicie wypelnil sie z obowiązków.Na temat messiego nie musimy dyskutowac.Po prostu messi i wszystko jasne.Villa wczoraj nie zagrla meczu zycia,ale odciagnąl 3 obroncow i asystowal wiec po czesci to jego sukces.
Prognozy są obiecujące.Jezeli w pierwszym meczu wypracujemy zaliczke 2 bramek,alba i pique powinni sie wykartkowac,bo w rewanzu zolta kartka final z glowy dla nich.
Za rok trzeba kupic Hummelsa.Bartra powoli bedzie wprowadzany do skladu.
Neymar albo niech teraz przechodzim,jak nos im tam nie pasi w tej brazyli co do ceny,to niech sie pocalują.....Dawac Falcao albo Aguero.
0
Pólfinałyu powinny być takie:
Barcelona vs Borussia
Bayern vs Real Madryt
Niech grają druzyny pasujące do siebie stylowo.Mowi sie wiele ze borussia to druga barcelona wiec trzeba szybko zdementowac te informacje lekcja gry w piłke. A przede wszystki dwumecz bayern vs real ,rok temu real sie odgrazal ze chce rewanzu bo byl lepszy a przegrac,coz niech mają,w tej chwili najlepszą druzyną w europie jest bayern
Wiec finał Bayern vs Barcelona.
A propo meczu dzisiejszego.Mielismy troche szczescia,świetny Valdes,nie wiem co ten ulatowski pierdo..na jedynce ze popelnil błąd przy bramce pastore ale to szczegoł. Miejmy nadzieje ze szybko wyleczy sie mascherano,i abidal wroci do zdrowia i formyu zeby chociaz z 30 min mogl zagrac bo brakuje nam pewnosci siebie pod koniec spodkania.
0
Ten mecz jest jednym z arcyważnych w tym sezon ie a w pierwszym skłądzie grają zawodnicy adriano i pedro ktorzy od jakiegos czasu leczyli kontuzje i zostaną wpuszczeni na głębojie wody.Bezsensu.
Francuzi to chłopy po 1,80 ponad wzrostu wiekszosc a my w obronie mamy wlasnie malego adriano ,pique ktory ostatnio gra jakby mial nogi powiązane.
Obecnosc fabregasa jest nieuzasadniona nawet po dobrym meczu w sobote gdyz mallorca to nie psg a po drugie przesuniety bedzie villa na skrzydlo,a on wiecej korzysci daje jak gra na szpicy,
Dupaaa bladaaa.
Messi bedzier zmuszony wejsc wczesniej niz w 70 minucie.A nawet jak zle bedzie grala nasza ofensywa,powiedzmy ze niepowinnismy ryzykowac glebszej kontuzji messiego wejdzie alexis.I to tez nic nie da.Bo on si edopasuje do zle grającej druzyny.
W obronie powinni grac 3-jką z Soniem a na skrzydle alves,ktory bedzie nekal dosrodkowaniami ktore by zamykal villa czy nawet ten fabregas.
Qrwa
0
czy wy chcecie rzeczywiscie ataku Villa Fabregas pedro/Alexis ??????
Przeciez PSG to ni emallorca,mają dobrą obrone,w tym momencie lepszą niz barcelona.Villa musi grac na srodku ataku,on ma za zadanie wykonczac akcje.Na skrzydle musi grac jakis szybki zawodnik,villa juz taki szybki ni ejest,ma instykt strzelecki.Podniecacie sie ze alexis zagral fenomenalnie,qrwa mallorca zagrala jak wisla krakow.Zero motywacji,denerminacji i walki.A to bedzie odznaczlo PSG w rewanzu.Oni czują ze mają szanse,chocby minimalne. Alexisa raz dobrze przytrzymają,kilka razy zfaulują,chlopak sie sflistruje i znow bedzie m,arnowla setki.Fabregas ok dobrze zagral,ale z francuzami nie wierze ze powtorzy swoj wyczyn,on ni ejest dryblerem i demonem szybkosci,z francuzami ni ebedzie mial takiego pola manewru co w sobote.Jezeli bymn si emylil,po rewanzu przeprosze was wszsystkich i sie juz nigdy nie bede wypowiadoal odnsocie taktyki i waszych komentarzy.Daje słowo.
Ale teraz uwazam ze naszym trenerom brak odwagi jaką mial Guardiola ktory eksperymentowal z taktyką. W ostatnim czasie dobrze gra Montoya,a Alves lepiej sobie radzi w ataku,na skrzydle. Wiec sklad powinien wyglądac tak jezeli messi nie zagra:
Valdes
Montoya,Pique,Bartra,Alba
Busquets,Xavi,Iniesta
Pedro,Villa,Alves
0
Szanse na przejście Ikera Casillasa do barcy są niewielkie a Sergio Ramosa powiedzmy 30 %.Wszystko zalezy czy Mou zostanie i czy rzeczywisciue nie zostanie rozwiązany konflikt miedzy nimi. Jenak gdyby the special one wymusil na zarzadzie transfer out ikera i sergio to barcelona powinna poczynic wszystko zeby kupic ramosa.Jest on jednym z 5 najlepszych obroncow na swiecie,gra w lidze hiszpanskiej i prezentuje odpowiedni styl do naszej gry.Inni obroncy np kompany czy hummels rownie so swietni ale nie wiadomo jak przebiegal by ich proces aklimatyzacji. wiemy z doswiadczeniua ze kupowalismy wielkie nazwista typu Chygrinski,Ibrahimowic,Hleb czy nawet Song i Sanchez i oni poprostu nie wiem czy nie na pasują,nie mogą si ewkomponoiwac w gre lub presja ich przerasta. Jak Ramos odchodzi to najlepiej bedzie zeby trafil do barcy,podobno sie juz pogodzil a nawet dzieli swietne relacji z busquetsem,pique a przede wszystkim z iniestą czy perdo valdesem.
Inna sprawa z Ikerem. To jest wychowanek Realu,wierny temu klubowi. Moze odejsc jak Raul ale chyba nie do najwiekszego rywala.on jest najwiekszym galacticos,ale nigdy nie zmieni real na barce tak samo jak xavi,iniesta,puyol w drugim kierunku.
Uważam że powinnismy sie postarac zachecic Valdesa do zmiany decyzji.Jezeli to nie pomoze to kupic bramkarza ale z ligi hiszpanskiej. Curtois,Robero czy jak mu tam albo Guaite z valenci.Widzialem wiele meczy w ktorych popisal sie wieloma dobrymi interwencjami,dobrze gra nogami.Prawda zdarzaly mu si ebledy,ale nie patrzmy na mecz Z PSG.Wielu go winilo ze puscil 2 szmaty.Nieprawda.Malo zrobil zeby je obronic,ale glowną wine ponosza obroncy.strzaly byli z bnliska i dosc silne.Valdes tez popelnial bledy a teraz uwazam ze jest najlepszym bramkarzem w lidze hiszpanskiej,iker jednak w tym sezonie troche zawalal. Petr Cech czy buffon tez slaby sezon.De gea czy manuel nouer są za drodzy,nie warto dawac ponad 20 mln za bramkarza.w sumi emozna sie zastanowic jeszcze nad Llorisem
0
barcaclue97
Ja nie panikuje,opieram swoje zdanie na obserwacjach.W rewanzu PSG napewno strzeli bramke,wiec powied zmi teraz kto w trudnych chwilach strzelal bramki oprocz messiego?
nawet jak ktos strzelall to po akcjach z messim,teraz go nie ma?
Po drugie nigdy nie gralismy tak katastrofalnie w obronie ,nie bedzie mascherano
Co ci da uspoakajanie innych.Co wam da ze nbawet przejdziemy psg i zagramy o final.Trafimy na bayern czy real to dostanieme lanie. A wcale nie bedzie sie czym przejmowac bo taka gra to jest ni emila do oglądania.To nie jest ten dawny styl barcelony.,Wczesniej byla szybka grta,jednym podaniem kiwali 3 zawodnikow.Wieksozsc akcji konczyla sei efektownym manewrem czy strzalem.Teraz qrwa dochodzą pod pole karne i wycufują do tylu.
Nudaaa jak flaki z olejem.Oglądam mecze barcy od 10 lat i tak zle biorąc pod uwage styl gry jeszcz eni ebylo.Lepiej zeby odpadli to mioze zmusi zarzad barcelony do myslenia,ze zle zarzadzają klubem,ze moze trzeba radykalncyh zmian,transferow,pomylec nad zmianą czy modyfikacją taktyki.
0
Szanse w rewanżu są 50/50. Lepiej byłoby przegrac 2:1 czy 3:2 mając w rewanzu messiego i mascherno niz zremisowac i tych dwóch zawodnikow nie bedzie. Całą grą barcelony dyryguje xavi i iniesta. To prawda.Alke człowiekiem ktory napedza gre,robi wolne przestrzenie,ciągnie akcje a przede wszystkim strzela bramki,90 % bramek,robi różnice,przełamuje gre w ciezkichg chwilach jestr messi. Kto charuje w defensywie jak muł? Mascherano.Chłop od brudnej roboty.Czysci pole,pilka go przejdzie ale zawodnik juz nie:) Owszem,zdarzają mu sie błędy,ale on wystepuje w obronie a ma 1,74 m wzrostu,co obroncy min mają 1,80 czy 1,85. Pique gra katastrofalnie,Busquets straszni emnie rozczarował wczoraj.Problem jest ze nie ma rywalizacji.Song nie nadaje sie do stylu barcelonskiej gry.
Popatrzcie,wczoraj za messiego kto weszedł/ Fabregas. Mielismy 4 srodkowych pomocnikow - xavi,busquets i iniesta.Ten ostatni jeszze umie bramke strzelic .Nudaaaaaa. na atraku vila? słaby wystep ale czemu? czemu caly czas trenerzy każa mu grac na skrzydlach.To jest qrwa snajper,on cąły mecz mize grac slabo ale jak ktos mu dobrze poda to strzeli.Nikt mu ni epodawal.
Sanchez-temu panu juz dziekujemy.Wczoraj mial 2 setki.Nie wykorzystał.To kto ma strzelac skoro ville zmienil tello no kto. awet obecnosc pedro wczoraj by nic nie dała jak nie ma messiego.Trenerzy strasznie gubią sie z taktyką.
Naprawde wiem ze jest kryzys,ale trzeba na nastepny sezon kupic 2 obroncow z pawdziwego zdarzenia,nie jednego.Tak samo jak kupic napastnika,ni ejakiegos Neymara.To musi byc silni i dobrze krający głową,. To musi byc Falcao albo Cavani.Davac wiecej szans Deulofeu.
0
Teraz sprawdzimy wartość barcelony bez Messiego. 2:2 to dobry rezultat,ale nie zagra wlasnie leo i mascherano.Messiego zawsze obstawia 3 zawodnikow,teraz ci trzej bedą atakowac barcelone ktora bedzie zlozona z defensywy m.in.drętwego pique i busquetsa,ktorzy taka jest prawda zawodza ostatnio,pewni ebedzie jeszcze albo bartra albo song.Jestem pewien ze nie wygramy 4:0 jak z milanem. Jezeli pierwsi stracimy bramke- hm..siegając histori wtedy zawsze ciezko nam szlo,a wtedy kto si eprzelamywal?Messi. A za tydzien messi niue zagra.Czarno to widze panowie,Tito w najblizszym meczu powinien przetestowac nowe ustawienie, moze zmienic pozycje thiago,bo na srodku cos sonie ostatnio nie radzi,deulofeu za mało gra.I nie rozumiem czemu xavi tak wiele rzutó rożnych dosrodkowuje w pole karne skoro wszystkie i tak przegrywamy,jedynym pilkarzem który strzela gole głową ze stałych fragmentow jest puyol/
0
Jeszcze jedno,wytłumaczcie mi po co są sedziowie liniowi ktorzy nie potrafią wyłapac 2 metrowego spalonego ,za takie cos powinni dostac dyskwalifikacje roczną i niech sie zapisza na dodatkowe kursy a niie wqrwiają ludzi i zabijają widowisko gry.
0
Victor Valdes obronił dzisiaj 3 setki wiec ni emiejcie do nie go pretennsji ze puścił gola na 2:2 . Był zasłoniety,strzal był po koźle,jeszcze miezy nogami chyba bartry,wiec ..tak czy siak /vicotr był dzisiaj najlepszym zawodnikiem barcy wraz z alvesem i mascherano.Pique i Busquets chyba mieli jaja przywiązane do kolan bo tak drętwo biegali.Sanchez sie nie nadaje,robi duzo szumu i tyle,nie umie strzelic gola a nam brakuje snajpera. Oglądam mecze barcy od 10 lat i nigdy jeszcze tak ni ebylo ze gra barcy jest uzalezniona tylko jednego gracza,messiego.Nie miejcie tez pretensji do bartry ze sie zle zachował w koncuwce,qrwa jak mu nikt nie daje szans na ogranie to co sie dziwic.W tym roku rozwoj mlodziezy w barcelonie sie cofa.Z całym szacunkiem moze i wygramy na camp nou ,ale jak trafimy na real czy bayern to dostaniemy baty i tyle.I nie mowcie mi ze jestem sezonowcem bo jak juz poweidzialem oglądam mecze barcy od dobrych 10 lat ,byly wzloty i upadki,ale teraz naprawde gramy nudno,mam na mysli sam styl.Jezeli messi nie zagra czy go dobrze obstawią,w barcy nie ma zawodnika co by pociągnął gre,kto by strzelil bramke. Ten karny dzisiaj to tylko blad bramkarza,piłka uciekała panchezowi wiec niz by z tego nie bylo jakby sirigu nie podciął pancheza.
0
inteligentna zmiana naszych trenerow,tello za ville,teraz to juz qrwa sanchez pewnie z 5 bramek strzeli
0
spalony chyba powinien być
0
sedzia wspiera szejkensenów z paryża. Veratti qrwa bezkarny??
0
do ku..nedzy czemu nie zejdzie sanchez,czemu villa nie strzela wolnych
0
proszeeeee niech sanchez zejdzie,gra w barceloni ego przerasta
0
kurde a czemu nigdy trenerzy nie próbują Thiago na skrzydle zamiast tego fajtłapy pancheza. Guardiola dawal wiecej szans alcantarze i ten na tej pozycji sie sprawdzał.
0
A żebyście się nie zdziwili jak Tito z Rourą ustalą atak Villa,Fabregas,Messi.
,bo tak juz nieraz było,tyle że za ville grał pedro,ale teraz jest zawieszony za kartki.Mam nadzieje ze sie pomyle i atak bedzie Tello,Villa,Messi,bo w innym razie znowu bedzie gra nudna jak flaki z olejem. To jest czas na Tello,zobaczymy czy sie sprawdzi.Jak zawalo mecz z PSG to znaczy ze oin jest sredniakiem ktory radzi sobie ze slabszymi rywalami a jak przychodzi co do czego to wymięka.Dlatego trzeba by go wypożyczyc i zobaczyc co z niego bedzie za rok czy dwa.
0
Kompany - 25-30 mln
Falcao-40 mln
Toure-20 mln
No kryzys jest w hiszpanii,to prawda.No ale powiedzcie mi kogo kupic?
Neymar 40-50 mln.za drogo,nic nie osiagnąlł,nie wiadomo co by pokazał.David luiz na obrone.pfff porownania go do poyola obraząją naszego kapitana.Huhmmels ewentualnie ale on tez popelnia bledy. Inny napastnik,no aguero jestem za .mowicie ze suarez symuluje.Qrwa pedro,sanchez ktos ich dotknie i juz leża łajzy,oprocz tego są nieefektywni.Z suarez byłby chocia zpożytek.
0
Atak- Falcao i messi.
Pomoc- Busquets,Toure,xavi,iniesta z tym ze xavio z rotacjami febregasa czy thiago
Obrona-Kompany,Pique,mascherano-puyol,bartra rotacje,boki alves i alba z rotacjami abidal,adriano i montoya na wypozyczenie.
Mysle ze Valdes zostanie,bo nie ma narazie chetnych na niego.Dopieor odejdzie w 2014 za darmo do ligi chinskiej czy arabow zeby podwyzszyc budżet.
0
yhy,napisałem 2 razy kompanego,miałem namysli Falcao na atak.
0
Kupic Kompanego na obrone,Yaya Toure niech wroci do nas bo sie nie moize dogadac z city i Kompanego na obrone.Dzieki temu bedziemy silniejsi w powietrzu i strzałach z dystansu.Sprzedac Songa,pedro,dos santosa ikogos kto nie bedzie brany pod uwage przy ustalaniu składu.Dac wiecej szans Bartrze,montoy a przede wszystkiom Deulofeu.Messi juz w tym wieku przeprowadz efektowne akcje jak mu dawali szanse Rejikard.
David Villa chyba odejdzie,on sam czuje ze juz jest zbyt wyeksplatowany na barce,sanchez powinien dostac wiecej szans w srodku ataku.Za guardioel wlasnie tak grał na początku i strzelał brameczki.
0
barca-fan
Głupotą? A czy ja kwestionuje jego sukcesy?Nie. Tylke sposob gry który jest nydny jak flaki z olejem juz od 2 lat.Z całym szacunkiem,kibicuje barcelonie jak hiszpanii.Mowienie gdy cos jest zle czy nudne to uzasadniona krytyka.Kiedy hiszpaniua zagrała efektywny i efektowny mecz?gra ktora przynosila radosc kibicom w opstatnich 2 latach? To jest mecz w finale z wlochami na euro,piekny mecz,z portugalią tez calkiem.oraz mecze z niuemcami i holandią na MŚ w RPA. To świetna druzyna,najlepsza w kartach historii,ale moze trzeba cos zmienic..? No nie mow ze sie z tym nie zgadzasz ze powinni w kadrze dostac szanse np.Michu.Czemu tak mało gra mata,isco navas.Zawodniocy przebojowi,mlodzii,glodni sukcesow. Prawda jest taka,ze aktualny sklad hiszpani juz nacieszyl sie ga,osiągneli wszystko oprocz pucharu konfederacji,dlatego powinny byc jakies ortacje w skladzie.Jak del Bosque cos zmieni,to znowu to bedzie prawdziwa La Furia Roja.
0
Nie wiem co del Bosque ułożyl za skłąd w meczu z Finlandią.Po pierwsze jezeli azpilicueta ma zagrac w meczu z francją to ok rozumiem ze gral Arbeloa,ale jezeli ten sam zawodnik zagra we wtorek to bez sensu,arbeloa tylko koopie po kostkach i nic wiecej,czemu nie zagrał monreal a zlbe powinien oszczedzac na francje.zero rotacji.Nastepnie,cazorla za xaviego w srodku pola?dla mnie to silna ława i nic wiecej.Villa na lewej stronie a w srodku ataku fabregas,na prawej silva.Boshe,mozemyslkala ze oni wejda do bramki finlandzkiej,nie odrywając pilki od stop.Nie rozumiem czemu nie daje zagrac od początku meczu takim piłkarzą jak Isco,mata czy szybki navas ktory zawsze rozciegnie obrone.Pedro to nic tylko lata jak pajac dla mnie.Czemu nie powołał Michu,ktory notuje swietny start w premier league.Po jakiego grzyba powola albiola ktory gra raz na miesac jak zagra jeszczee.Znowu to sie rozwali cala ich potega jak będą grac jedni i ci sami
0
Sergio Aguero alternatywą dla Davida Villy jakby ten odszedł?Jaka alternatywą? My musimy kupic jakiegos dobrego,światoqej klasy napastnika.I nie zaden Neymar,ktorego wartosc oceniaja na 45,50 mln a jaeszcze nic nie pokazał,liga brazylisjak to nie liga angielska hiszpanska czy niemiecka.Zarząd powienien kupic po sezonie albo Aguero,Suarez badz Falcao.Osobiscie najbardziej chciałbym Falcao.Szybki,silny,dobrze grający głową i przede wszystkim strzałz dystansu.lubie davida ville,ale ma juz swoj wiek,nie jest tak szybki jak wczesniej,onma chyba ze 32 lata.Barcelona zagrała fantastyczny mecz z Milanem,PSG tez pokona bez problemu.Ale jak trafimy na real bayern borusie czy juventus,to nie wiem,wystarczyu ze dobrze messiego obstawia,i co dalej? śmieszny pedro bedzie latał i szukal nie wiem czego,sanchez potyka sie o swoje nogi.Bez eufori,Pique tez rozkojarzony.Oprocz napastnika powinnismy kupic kogos dla xaviego bo Thiago cos sloba wq tym sezonie.Moj tym, Jack wilshere, 20-30 mln nie wiecej.A prxede wszsytkim to obronca,Silny,wysoki.Tylko nie jakis David luiz,tlko Hummels czy np Iningo martinez.Nie rozumiem czemu Bartra nie dostaje szans ,ani Montoya,tak samo Deulofeu.W innych liga pilakrze w ich wieku śa nawet wiodącymiu postaciami.ZA guardioli lepiej to wyglądalo szkolenie mlodziezy.
0
ja tęż chciałbym zobaczyć taki skład w sumie móglby zagrtać jeszcze isco. Ale znając życie pewnie w pierwszym skladzie wybiegnie pedro i fabregas za ville i mate i gra hiszpanów bedzie wtedy nudna jak flaki z olejem
0
Wszyscyu mówią że barcelone czeka rudne zadanie z PSG bo to drużyna z potencjałem. Oglądałem ich mecz z valencią i jakby nie głupie błędy hiszpanów ,to francuzio by odpadli. W meczu z barcą francuzi nic nie zdziałają. Już w pierwszym meczu przegrają z różnicą 2 lub 3 bramek. No chyba żeby messi ,iniesta i busquets nie zagrali.