juanito1234
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No dobra.Powiedzmy ze Thiago zostanie.I co z tego? Znowu przesiedzi caly sezon na lawce bo pozycja xaviego jest niepodwazalna jeszcze przez 2 lata,w opini trenerow i zarzadu barcelony oczywiscie.Iniesta jest w miare mlody to jeszcze pogra,a ich zmiennikami najczesciej są Fabregas czy nawet song. Sorry,ale jak kupia Neymara to bedzie jeszcze wiekszy tlok w pomocy.Tylko sie bedzie chlopakr marnowal. Moze to bedzie katastrofa dla barcelony,ale dla jeog dobra niech lepiej oidejdzie.napewno nie do realu,o to mozemy byc spokojni chociaz z drugiej strony jego ojciec mowi ze 2 lata temu byl bliski przejscia do krolewskich.Moze i laczy go wieź z barceloną,ale w ostatnich 3 latach nie byl on fundamentem sukcesow co moze miec wplyw na jego decyzje.
jego transfer do realu odbil by sie na grze barcelony tzn bylby to duzy cios a winnymi bylby przede wszystkim Vilanova i Rosell,wiec gdyby sezon 2013,14 barcelona przegrala batalie w lidze i LM media i kibice nie zostawiliby na nich suchej nitki.A napewno w to lato do realu dolączy Bale,przekonania Totenhamu ze zostanie na 1000 % mozna wlozyc miedzy bajki jak wszystkie plotki transferowe.Jescze Isco ma dolaczyc, Baaaaardzo bym sie smial jakby odszedl pepe i przyszedl np Thiago Silva lub Kompany.Kolejny cios dla nas niestety znow z winy zarzadu.
0
Jezeli kontrakt Thiago gwarantuje odejscie za 18 mln jezeli nie rozegra odp liczby meczow to Rosell niec ni eporawdzi.Bedzie sie musial z tym pogodzic.
0
Inteligencja zarządu i sztabu szkoleniowego.Skoro kontrakt Thiago gwarantuje mu odejscie za 18 mln jezeli nie rozegr odpowiedniej ilisco meczow to trzeba bylo dac wiecej szans zeby klauzula wynosili 90 mln.Widac u nas duzy bałagan a nawet burdel.Teraz to juz jestem pewien ze niesamowity i dobrze zapawiadajycy sie Thiago odejdzie do innego kluby zeby dalej si emoc rozwijac. Co to jest 18 mln dla no MU,MC,Bayernu czy nawet che;sea.Moze Mourinho sie bedzie chcial odegrac.w chelsea bedzie brakowalo pilkar dobrze rogrywjacego,Lampard to nie ten wiek. A jak to sie stani efaktem,to juz zand eargumenty nie obronią Rossela i jego wybrancow.
0
Barcelona bedzie precowala cały presezon aby przekfaliwikowac Adriano na Stopera.Zaoszędzą tym 40 mln.
Zastosują jeszcze plan B. Wyslą Jose Pinto do Chin aby ten mogl przejsc kuracje odmładzająco by mogl zastąpic Valdesa jeszcze z 5 lat.
0
nie rozumiem.Jak sie ma diure w defensywie to robi sie wszystko zeby sciagnac kogos odpowiedniego do zalatamia jej.W europie jest kilka bogatszych klubow od barcy ytakich jak bayern,MU,MC,Real Madryt,Chelsea i PSG. Logiczne ze nie mozemy rywalizowac z nimi finansowo,wiec zarzad niegocjacje powinien prowadzic juz podczas zimowego okienka transferowego,.Normalne ze w 2 miesiace to transfery przebiujaja ci co daja wiecej.Ale nasz intelihentny zarzad wie co robi tzn. powoli niszcza to co stworzyl Guardiola i Cruyf
0
Budzet Barcelony- 50 mln
Max budzet jezeli sprzedamy valdesa,pedro,ville i innych co są na wypozeczeniach moze siegnac 100 mln jak sprzedamy.
Rok temu kupilismy Songa i Albe .Wynioslo to nas niecale 30 mln.
W tym roku niby mamy to mistrzostwo,to gdzie jest kasa za lige? Skoro mamy sponsorow szejeknsenow to czemu troche nam kasy nie pozyczą? Chyba barca jest ladnie zadluzona i naprawde musi pozbyc si ekillu zawodnikow aby zalatac dziure w kasie .
Neymara nam nie sprzedadzą zamniej niz 50 mln z tego co widac.
Thiaog Silva czy Kompany to nie są transfery niedozrealizowania tylko trzeba sypnac na nich 40 mln minimum,bo ich kluby ni epuszczą.
Borussia Hummelsa nie pusci,on tez sie na ten temat nie odzwywa.Jeszcz eteraz dostana kupe kasy za LM.to my sypną pensją.
Czarno widze lato transferowe u kataloncykow.jedno jest pewne.
Barca chyba bedzie wybierac.Albo miedzy Neymarem,albo światowej klasy obronca..
ja bym wolal kupic stopera jak i bocznego obronce,bo Puyol juz raczej nie bedzie ostoją,abidala chca sprzedac.to kto bedzie u nas odpowiadal za zadanie defensywne? alves,alba,adriano co maja po 1,70 wzrostu.? Pique co prawda wraca do formy ale on liderem nie jest.Wiekszym przywodcą jest Masherano ale tylko Guardiola umial wykorzystac jego potencjal.
0
prognozy jego gry w barcelonie są pesymistyczne.Teoretycznie to on ma byc naturalnym zmiennikiem Xaviego.Ale jak nie gra xavi to jego miejsce zajmuje Fabregas,jak nie gra iniesta,tez miejsce zajmuje fabregas,jak nie gra villa czy pedro,gra fabregas niezaleznie gdzie i od formy. Thiago prawie caly ten sezon przesiadzial na lawei,moze gral ze 7 meczy w podstawowym skladzie a jak wchodzil to na 15 minut.A jakim zaufaniem darzył go pep.kazdy chcialby zeby thiagfo zostal,ale jak kolejny sezon ma siedziec nalawce to lepiej zeby odszedl.Szkoda zeby tak wielki talent marnowal sie u nas.Przykro to mowic ale taka moze byc prawda.
0
Jak Barcelona sprzeda Thiago i ktoregos z dwojki Sergi Roberto/Gerard Deulofeu to sie zgodze ze stwierdzeniem ze to koniec jej cyklu.Najwieksza sila i zaletą katalonczykow zawsze byli wychowankowie,.W głownej mierze dzieki nim zdobywali trofea.Teraz napewno beda wysprzedawac mlodziakow poniewaz wogole nie dostaja szans.To jak maja sie rozwijac.
A propo artykulu.Pellegrini moze stworzyc niezłą pake z tego MC,.Dopiero teraz.Bo zaczni ebudowac druzyne z koncepcją.Dwoch liderow,reszta druzyny gra pod nich.Gdyby sciagnal tego Thiago i jak mowia media ze najprawdopodobnije Isco.Maja kampanego,Toure,Aguero to teraz napewno wyjda z grupy LM:) A poza nimi bedzie Chelsea Mourinho,jest Dobrze rozwiniety MU,Bayern Monachium,Borussia Dortmund,Juventus ktory powoli bedzie wracal do europejskiego poziomu,Real Madryt. i dopiero dopiero Barcelona.To naprawde moze byc poczatek upadku wielkiej epoki .
0
FcbarcelonaCules
I co z tego ze ma klauzule? jezeli myslisz ze Sociedad sprzeda go dopiero gdy ktos zaplaci okolo 30 mln czyli tyle ile jest w klauzuli to np taki Silva i Kompany byliby do wyciagniecia za jakies 200 mln euro bo są juz doswiadczonymi graczami.
0
Iningo Martinez to napewno wielki talent,perspektywiczny gracz.Bardzo wszestronny,moze grac na srodku lub bokach obrony.Warty jest mniej niz 10 mln,barcelona juz powinna go kupowac,juz powinni skladac oferte.Ale przede wszystkim my potrzebujemy lidera srodka obrony.Martinez ma 1.80 wzrotu.Przy silnych graczach napewno sobi eni eposkacze za wysoko.Potrzeba nam swiatowej klasy obronce.
I co? David Luiz odpada.To jest napaleniec,ni ema cech przywodczych.Hummels powiedzial ze zostanie. thiago silva i kompany spelniaja wszystkie nasze potrzeby ale niestety barca osmieszy sie skladajac za nich mniej niz 35 mln euro bo graja w klubach szejkow.Zarabiaja miliony,wiec ofetra zeby przebijajac musiala by byc bardzo wysoka.Niesety barcelone nie stac na to zeby kozaczyla z PSG i MC. To ja nie wiem jaki jeszcze zostaje obroca. marquinhos? nie osmieszajcei sie ci co zarzadzajja barca.Predzej Bartra osiagni ewysoki poziom niz 18 laatek wpasuje sie w nasz styl. Nie rozumiem jednego.Czemu nikt nie rozwwaza kandydatury Jana Vertongena.Szybki,dobrze grajacy w glową i w powietrzu,ma instynkt strzelecki,nie jest przereklamowany noi niej est drogi. No ale ci co decyduja o transferach to jakie sklauny bo jak rowazaja kandydatury np Vermalena czy Pepe Reiny to poprostu slabo mi sie robi.
0
A ja cos czuje ze nam wszystkim bedzie ,,łyso'' i ani Silva,ani Kompany do nas nie przyjdą.pewnie nasz zarząd kupi kolejnego smiesznego obronce
0
Mourinho ma dwie twarze,o tym kazdy wie.Potrafi budzic podziw,jednocczesnie szokowac,jego zachowanie bywa skandaliczne i chamskie.Tak mogą mowic kibice,ludzie ktorzy ogladaja i kochaja pilek.
Ale napewno nie przystoi tak waznej osobie,wiceprezyentowi barcy,Vallarubiemu wyrazac si etak o jednym z najwybitniejszychi najlepszych trenerow ostatnich 10 lat..jestem fanem bacry od bardzo dawna,ale przeciwnika tez trzeba umiec docenic.Takie slowa ze Mou byl zakałą i plagą sa dla mnie skandaliczne.Taki czlowiek niczym nie rozni sie od tego ktorego obraza.Tak kazdy moze uwazac,ale ni epowinno sie tego mowic glosco,publicznie.To tez jest skandaliczne.Jak portugalczyk odszedl z realu,to niech villarubi tez sie od nas spakuje.Ostatynioa w barcy za duzo dyskutują.
Niech wraca Laporta i ludzie z ktorymi pracowal.Niech wraca Johan Cruijf ktoremu odebrano tytul; honorowego prezesa.To tez jest skandaliczne.
0
A ja to bym zrobil tak.
W transakcje Thiago Silvy bym właczył Daniego alvesa i pedro,pierwszy mowil ze nie zamyka drzwi przed PSG,a drugi ze nie wie co bedzie w przyszlosci wiec tak to by wygladalo.Aleves jest juz za slaby .Powinnismy sciagnąc brata rafaela ,Fabio ktory byl na wypozyczeniue w QPR. preferuja podobny poziom,czyli szybcy,zwrotni,dorby pressing drybling i strzal,
Natomiast Valdesa i Ville do As Monaco.To tez szejkenseny wiec nie beda oszczedzac pieniedzy to by po 15 mln dali.Mielibymy 30 na transfer jeszcze jednego stopera. Ja bym bral Kompanego albo wlasnie jak juz mowilem Verotngena. Nie wiem co bedzie z tym Neymarem,osobiscie mnni ejuz wqrwia ale moze wkoncu przyjdzie. Jeszcze kupic Isco i Curtoisa.Wtedy bedziemy mogli rywalizowac z Ralem bo ci raczej kupią Bale'a oraz Cavani/Aguero.Trzeba sie tez przygotowac na to ze Atletico tez moze byc silne.Nie wierze w te plotki o odejsciu Falcao.|Ten mowil ze jezeli Atletico pomoze w zdobywaniu trofeow to zostanie.Predzej zdobedzie jakis puchar z tym klubem niz ze smiesznym Manchesterem city,czy nawet z chelsea.A jakby dolaczyl do atletico Diego i jakis srodkowy pomoicnik to tez mogą byc grozni.
0
A ja dalej sie upieram nad Janem Vertongenem. Nie jest drogi ani przereklamowany,dobrze radzi sobie z gornymi pilkami,szybki i ma instynkt strzelecki.Jezeli mialbym stawiac jakiegos obronce przed nim to tylko Thiago Silva.Ale ten jest wart 40 mln.To troche duzo na 29-letniego gracza.
0
Wiele osob krytykuje tito. Ja powiem tak.To ze barcelona pomimo zdobucia miostrzostwa ligi w slabym stylu i odpadniecia z bayernem w LM mozna jeszcze zrozumiec. Rok temu ME w polsce,wielu zawodnikow ni emialo odpoczynku,choroba trenera,ciezko sie skuopic i zmobilizowac.Ale jedenj rzeczy nie mozna zrozumiec i trzeba skrytykowac.Czemu caly czas tito gra tym samym skladem? No czemu?
Dlaczego pozwalal grac zawodnikom bez formy jak np alves,busquets,xavi,fabregas,pedro skoro mial w rezerwie Montoye,Thiago,Roberto,Songa,tello czy nawet Deulofeu.Czemu nie dal im szanse pokazac sie,udowodnic wartosc.Nawet wczoraj,w meczu o pietruszke gral ten sam smutny i nudny sklad.Nie rozumiem czemu ni ema rotacji.
0
Sklad powinien wygladac nastepująco:
-Valdes
-montoya,bartra,pique,alba chcoaiz nie wiem czemu co chwile kontuzjowany jest abidal,chyba zspecjalnie go nie powoluja
-Thiago,song,iniesta
sanchez,Tello a trzeci to nie wiem, mozna dac szanse villi bo odchodzi albo inieste dac na skrzydlo,sanchez na srodek, bo tak grywal za pepa,a za inieste na pomoc fabregas albo busquesta zeby wyprobowac model dwoch defensywnych pomocnikow jak robi del bosque w w reprezentacji
0
Widok w przyszlośc- do barcelony przychodiz Neymar i thiago silva.Zbliza si ewielki mecz z realem,.Nasi trenerzy postanowili zmienic ustawienie i zaskoczyc real.
w bramce messi
na obronie busquets,na prawej pomocy Neymar
na szpicy Fabregas.
0
W dzisiejszym dniu zlame zasade.Bede kibivowal Realowi Valladolid.Chce zeby strzelili naszym ze 3 bramki,zebysmy przegrali.Chce zeby Xavi wyszedl na konferencje i powiedzial ze bylismy lepsi.Chce zeby pan Roura wyszedl i powiedzial ze dalej widzi motywacje u naszych zawodnikow,zzeby powiedzieli ze nie trzeba przewietrzac skladu.niech trener powie ze to wina braku messiego a przede wszystkim WINA TUSKA.
0
Pep guardiola czesto rotowal skladem dajac szanse mlodym nawet w ciezkich meczach. W tym sezonie ogladajac inne ligi jestem pod wrazeniem jak trenerzy daja szanse wielu zmiennikom jak w bayernie,borussi,manchesterze,chelsea londy. U nas widac ze trenerzy chca wypraocwac u 14 naszych pilkarzy pluca i serce ze stali zeby grali przez caly sezon,90 minut przez jeszcze kilka lat.Bo widzą ze moze odjsc do III wojny swiatowej to ich zawodnicy beda przygotowani kondycyjnie.
0
Tito widzi ze wlasnie 90 % naszego skladu nie ma formy a dajac im wiecej szans na gre mysli ze wroca do niej bo przeciez za miesaiac wakacje wiec zeby na ni ebyli w formie jak pojadą poplywac na karaibach,chce tez pewnie dac szanse nacieszyc sie Villi,Valdesowi bo odchadzą z barcy.Noi tez chce zeby tacy pilkarze jak Thiago,dos santos,Bartra,Roberto jeszcz etroche posiedzieli na lawce,zeby zapamietali jak wyglada lawka rezerwowych w barcelonie po w lecie odejdą tez z tad wiec zeby mieli wspomnienia.
0
Albo nasz trener Tito nie ma rozglosu w szatni,zawodnicy rządza i sami ustalają sklad,a on sie ich straszni eboi i wystawia tych ktorzy grają juz od dawna z mysla ze sami znaja gre,taktyke i bedą wiedziec jak sie zachowac na boisku.Bo to tak wygląda,Vilanova nie wi echyba ze jest trenerem.
Ok,mial ciezki sezon,kazdy mu wspolczuje.Wszyscy chcemu mu dac drugą szanse i dalismy ją,tydzien po przegranym dwumeczu z bawarczykami.Czekalismy ze gra si eporawi pod koniec sezonu,ze nas zaskodzy taktyką,skladem,ustawianiem zawodnikow.Niestety przeliczylismy sie. boje sie ze nastepny rok bedzie nasza totalną porazkajak i w lidze bo real bedzie sie chcial zrehabilitowac,ja na areni eeuropejskiej mamy bayern juz z pepem,machester,chelsea pewnie z mou
0
Jakbym byk takim Thiago Alcantarą to by, sie wqrwil.Kiedy on ma sie ogrywac,łapac forme,.Rywalizowac z najlepszymi skoro nawet z najslabszymi nie dostaje szans?
Jestem pewien ze jezeli bayern zlozy oferte to alcantara z przyjemnoscią dolączy do Pepa Guardioli, wreszcie ktos go doceni.a jak bayern za rok spodka si ez barca,to z taką logika gry jestem pewien ze znow nas rozpierdo...
0
Denerwuje mnie ta sprawa z tym Neymarem.Nie wiadomo co on sobie mysli.Qrwa prezydent santosu mowi ze neymar chce do barcelony,ojciec podobnie,sam zawodnik mowi ze chce wypelnic kontakt. Nawet jak go kupimy to nie wierze w to ze w pierwszym sezonie bedzi ejuz dzielil i rządzil.Bo po pierwsze musi nauczyc sie stylu i systemu barcelony.Po drugie musi zmierzyc sie z poziomem europejskim i trudnosciami ligi hiszpanskiej.A w cale nie jest powiedziane ze dogada sie z messim.Messi w ostatnich dwoch sezonach bije wszystkie rekordy swiata bo staje sie coraz wiekszym indywidualistą,sam podejmuje decyzje,dcyduje sie kiedy strzelac itp. no w sumie to w barcy oprocz niego nikt nie potrafi strzelic bramki z za pola karnego.No ale czasami przesadza,a co bedzie jak przyjdzie drugi indywidualista ,jeszcze wiekszy niz messi bo jest arogancki i troche napalony na oddawanie strzalow bez przygotowania.A liga hiszpanską charakteryzyje ciagly pressing,walka o pilke na kazdymn mecze.Nie widze tej cechy u brazylijczyka.Naprawde wolalbym Falcao czy Bale.Nie pieprzcie glupot ze ma inny styl i bardzi enadal by sie w realu bo bale to urodzony skrzydlowy,a wlasnie ta pozycja w barcy jest potrzebna do obsady,bo dobra wroci do formy alexis,ale druga strona wolna,Tello jeszcze nie dorosl a Pedro juz nic wiecej z siebi eni ewycisnie.Poza tym Bale dobrza gra w destrukcji,a na srodku pola coraz czesciej ustawia go Vilas Boas.A jakbysmy go kupili to dodatkowy cios dla morali Realu.
A w realu tez w to lato dojdzie do trzesienia ziemi.Mowia o skandalicznym zachowaniu ronaldo za kppniecie Gbiego w finale,.wiele zawodnikow tak by sie zachowala jakby ktos cie kopal caly mecz to pozniej masz ochote mu przypierd...Dla mni eskandaliczne zachowanie to Ronaldo pokazal nie stawiając si ena dekoracji i odebraniu medali.co to qrwa ma byc? tak ni eprzystoi graczowi z madrytu. NAJWIEKSZYM ZWYCIESTWEM JEST UMIEJETNOSC PRZEGRYWANIA, powinien brac przyklad z ramosa czy z Casillasa.
0
Prawda,arsenal raczej awansuje do LM i co z tego? Znowu odpadną w 1/8.
Totenham tez gral w kratke w tym sezonie i jakby nie bale to moze o 10 miejscer by sie bili. A tak to beda musieli sprzedac walijczyka do bayernu lub realu.Osobiscie wolalbymgo w bvarcelonie bo zaden pilkarz nie zrobil na mnie takiego wrazenia jak wllasnie Bale. bardziej bym wolal dac 50 mln za bela niz za neymara i nie uwazam ze nie sorawdzilby sie bo ma inny styl. to wielki zawodnik wiec by sie wpasowal.
0
Nie rozumiem logiki sztabu szkoleniowego.Barcelona zawsze bazowala na wpanialej technice,szybkosci wymianie podan,szybkim ataku itp.
Majac atak i linie pomocy skladajacych sie z xaviego fabregasa,iniesty,busquetsa,i sancheza nie zdzialamy w ataku nic z mocnymi rywalami bo nasi są strasznie powolni i malo zwrotni.
W ostatnich dwoch miesiacach swietnie rozwinal sie tello,glownie szybkosc i rajdy,musi duzo pracowac wykoncznia i dokladnosc.Ale barcelona wogole nie korzysta z potencjalu Jordiego Alby,ktory jest dobrym sprinterem,dobrze dosrodkowuje,strzela bynajmniej pokazal to na Euro 2012 gdzie przez clay turniej byl najlpeszym bocznym obronca.A u nas kaze mu sie stac w miejscu.Jakas patologia.To chyba smuda lepiej by juz wykorzystal jego talent.
0
Wiadomo ze puyol bedzie powoli zastanawial sie nad zakonczeniem kariery.Smutne to dla nas bo byl prawdziwym kapitanem,przywodca,rozjemcą konfliktow.Ale jeszcze smutniejsze jest to ze nie ma na swiecie dla niego godnego zastepcy.Hummels,Thiago Silva to swietni obroncy,jedni z najlepszych,ale nir mają takiego serca i ducha do gry jakie maila Carles,to nie są tacy sami wojownicy.Oczywiscie chcetnie przywitamy ich w naszych szeregach,ale ciezko bedzie to wszystko w defensywie poukladac.Sama obecnosc Tarzana mobilizowala pilkarzy,a deprymowala i budzila strach i przeciwnikow.
Szkoda to ze zarzad barcy mogl kupic 2 lata temu Vidica za te 25 mln./teraz widac ze mecza go kontuzje to ale dla przykladu-Ferdinand starszy ,2 lata mial kontuzje a w tym sezonie jak mlody i najlepszy obrona manchesteru.
0
David Villa wkoncu moze bylby szczesliwy gdyby odszedl do Totenhamu. Nareszcie grałby na swojej wymarzonej pozycji czyli na szpicy bo na bokach by grali bale czy lennon,walker.
A tak naprawde to wielu mlodych wychowankow opusci barcelone.Niestety u nas nie bedzie im dane rozwijanie sie w pierwszym skladzie.
0
Szczerze mowiąc to trzeba byc obiektywnym.cały czas krytykujemy Mourinho. Ok,nalezy mu sie.Ale trzeba tez docenic jego zaslugi w realu,to co tu osiągnąl przez te 3 lata. Napewno jego najwiekszym bledem bylo posadzenie Ikera Cassilasa na lawie.To juz nie chodzi o forme,ok mogla miec slabsza,to niech odpoczni eprzez ten miesiac i niech wraca.przeciez to jest ikona i symbol klubu.Mou widocznie o tym zapomniual.Oliwy do ognia dolewala tylko Marca i ta dziewczynba ikera,wszystko co dzialo sie zle w szatni,wynosila do prasy i tv.,glupota. Kolejny minus to ze w pewnym czasie sklucil madryt i barcelone ale to glownie przez barana pepe i kopacza Arbeloe.Hiszpanie z obu ekip si ejuz pogodzili.
A teraz co osiągnal Mou.
-rok temy zdetronizowal barcelone
-wkoncu nauczyl real jak mają grac przeciwko barcy i jak maja z nami wygrywac.Przynioslo to efekty.
-3 razy z rzedu polfinal ligi mistrzow. Od 2004 chyba roku real odpadal w 1/8.
Wkoncu przerwal tą niechlubną passe.
-to dzieki niemu mecze Grand derbi staly sie najlepszymi,najladniejszymi,najefektowniejszymi noi tez najbrutalniejszymi meczami na swiecie.No ale wszystkim nam sie podobaly bitki pod koniec meczow,choc wiemu ze to bylo naganne.Ale dzieki temu mecze byly atrakcyjne.
Portugalczyk odejdzie to napewno,ale tylko z tego powodu ze poklucil sie,zniewazyl,obrazil legende realu,najlepszego bramkarza swiata.No niestety tak si enie robi.
0
powiem tak.Real teraz jest wrqwiony i zdesperowany.
Ma wiecej srodkow do przeznaczenia na transfery.
Jak sie Barcelona i nasz cudowny zarząd nie pospieszy do moga nam ukrasc z przed nosa takiego Neymara.I nie wierze w to ze neymar chce tylko do barcelony bo z tego co slychac to nie wiadomo czego on chce.Napewno wszyscy chcą dobrze zarobic. A odnoscie tego transfery.To mito lotto iczy sie by sie zwrocil czy nie.Grunt zeby sie sprawdzil.Ale jesli barca mialaby tylko 100 mln na transfery pod warunkiem jak sprzeda ville valdesa-tp jest pewne i np pedro, to wydawac polowe z tej kwoty na jednego pilkarza o niewiadomych umiejetnosciach w grze na wysokim poziomie przeciwko najlepszym to moim zdaniem przesada,.I co pozniej- 50 mln zostaje na obronce,bramkarza i pomocnika? a jednimowia ze neymar 60 mln to zostanie nam 40 . Uwazam ze najpierw powinnismy kupic bramkarza i obronce a potem si ebrac za neymara..bo raczej ten nie bedzie ostoją defensywy.
0
No to tera zmozna stwierdzic ze Real znowu bedzie wariował w tym okienku transferowym.
Naprawde ciekawy mecz,dawno takiego nie ogladalem.Bylo wszystko bramki,emocje,dramaturgia,bitka.
Real był lepszy i niezasluzeni eprzegral- takby powiedzial Xavi.
Myslalem że Simeone podejdzie do Pepe-go i mu przyperddzieli.