juanito1234
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
45 mln za Thiago Silve.Wiec Barcelonaniestety sprzea Thiago. Wątpliwosci ma tylko on bo najbardziej to chcialby odejsc do Bayernu Pepa.A jak sie potoczy to zobaczymy.Niestety jego odejscie bedzi einne niz Fabregasa.Alcantare juz nigdy ni eodkupimy bo mu wpieprzą w klauzuli z 100 mln.Ale widocznie Tito i Rossell mają swoje plany.Villa tez odejdzie.Abidala juz dawno pożegnali,mascherano tez bedzi echcial odejsc.Nawet jak kupią tego Silve to niezgadzam si ez opinią niektorych ze mamy juz wygrane wszystkie trofea za rok.Kazdu nas zawodnik ma 1,70-1.75 wzrostu oprocz Pique,Busquetsa i pewnie Silvy... Jakos nie wierze że pokonanamy o wiele silniejszy Bayern,Real, a juz wkrotce MU,Chelsea i City. i Borussie.
0
Wszyscy widze są sceptyczni do tansferu Rooney'a.A ja si epytam ,powiedzcie mi czy mamy prawdziwego snajpera,typową 9?Ni emamy .Wiec niech kupią Anglika.Pedro jest sredniakiem,Sanchez wraca do formy wiec nie moge si edoczekac nowego sezonu.I przestancie wciąz marudzic ze nie mamy srodkowego obroncy.Na 100 % kupimyh Thiago Silve,co prawda po kolejnej operze mydlanej,po dlugich negocjacjach ale go kupimy.W PSG nie ma Ancelottiego wiec ni ema kto tam go trzymac.Pewnie skąpy zarzą da 30 mlneuro i co tydzien beda podwyzszac o te 4 mnl az wkoncu dojdą do 40 i transfer zostanie przyklepany.
0
Kolejny raz Fifa pokazje żenade. Dani Alves tez nic specjalnego nie pokazał. Na jego miejscu powinien byc Ramos,na srodku David Luiz Thiago Silva/Chiellini, Alba. Torres tez pomylka powinien byc Suarez lub Cavani.
0
Hahaha.Skoro Thiago chce odejsc bo mało gra,tak naprawde to wogole ni edostaje szans na gre,to jakim cudem chcialby do nas przejsc Gundogan? Po co? żeby zastąpic Thiago i siedziec na ławce? Buhahaha. Kolejny fikcyjny artykuł. Gundogan to moze przyjsc ale zastąpic Xaviego.
0
A czy nie wydajeci ci sie że Villa wogole ni epasuje do koncepcji gry w barceloni epodobnie jak Sanchez i Fabregas.Kazdy z nich gral bardzo dobrze tylko w pierwszym sezonie,w sumie pod wodża Pepa.Ten sezon to klapa.Ale uwazam ze to wina naszego stylu.Goleym okiem widac ze Villa,jak i Sanchez i Fabregas ni elubią tiki taki,tysiąca podac,stania w miejscu .ni epotrafią jak messi dostac pilke i w miejscu kwnac 2 rywali i strzelic na bramke.Oni wolą szybkągre,szybkie akcje,kilka podac i strzal,jakie skontrataki.a to niestety nie jesz nasz styl..Gdy byl Guardiola nasza taktyka byla roznorodna w akcjach,byl pressing,kontrataki,szybka gra,zwolnieni egry kiedy trzeba.Wiec ci zawodnicy sie sprawdzali.Teraz coz mozna zrobic....
0
Nie no nie mowcie że Pedro bije ville na łeb na szyje,bo macie jakies statystyki. Ja bym chetnie wzio statystyki z polfinału z wlochami i fnaialu z brazylią w ktorym Pedro niezagral nic.Istne dno.w finale mial dwie setki ktore zmascil.Jak weszedl Villa,gr aHiszpanow ulegla poprawie,mial okazje zdobyc gola ale bramkarz swietnie obronil.Niestety uwazam ze kontuyzja nie wplynela bezposrednio na spadek formy Villi.Przede wszystki regres byl spowodowany dziwną i nudną taktyką barcelony w tym sezonie co odwierciedla si ena gre w reprezentacji-wiadomo xavi,iniesta,busquets,pedro,oni dyktują gre.Villa nigdy nie byl jakims dryblerem.Ale zawsze mial walecznce serce,dobrą szybkosc,sile i instynkt strzelecki. Poprostu styl i taktyka zabija jego umiejetnosci.On nie jest zawodnikiem ze bedzie stal,nagle dostanie pilke i z mijesca kiwnie dwoch i strzeli na bramke.To nie messi czy iniesta.On byl idealny na szybką gre,wymiane podac czy kontrataki. Na potwierdzenie mojej opini dam przyklad jeszcze Fabregasa i Sancheza.W pierwszym sezonie w Barcy jeszcze grali na poziomie.Ale ten to istna katastrofa.Co prawda pod koniec sezonu troche porawili gre ale zawodnika ocenia si eprzez pryzmat calego sezonu.A to byli swietni zawodnicy,ktorzy podobnie jak Villa nie lubią stac w miejscu i czekac na pilke, Oni wolą szybką gre. Ta tyki taka neutralizuje ich umiejetnosci.Fabregas mial 19 lat i gral w finale MU z Hiszpanią.Gral swietnie tez w Arsenalu,nagle pprzyszedl i klapa. Ten styl niodpowiada wielu naszym graczą,podobnie zresztą Thiago Alcantarze.Nie dostaje szans pomimo ze jest swietnym pomocnikiem.A jak gr ato nie rozumie si e z zawodnikami.Widac golym okiem ze ni elubi tiki taki,tysiąc apodan.Poprostu ma ciąg na bramke,kilka poda ci strzal a nie smętna gra.
0
Ja myśle ze jezeli Barcelona chciałaby kupic Rooney'a to sam zgodziłby się na obniŻenie zarobkow.Zawsze powtarzal że jego marzeniem jest gra na Camp Nou.No ale kupmy wpierw tego Silve czy Luiza a potem niech myslą o napastniku.
0
ale jesteś spostrzegawczy że takie błędy wyłapujesz.A to chyba dlatego że twoje słowotworstwo konczy sie po 6 wyrazach i czepiasz sie innych bo nie masz co robić.
0
Qrwa cąły ten zarząd i |Tito powinni spodkac sie Thiago i powiedziec mu..-Słuchaj chłopie,widziales gre Xaviego w tym sezonie i na pucharze konfedracjii? to widziales ze gra przecietnie.Powoli schodiz ze sceny wiec musi miec godnego zastepce.To ty nim powinienes byc.Jestes wielkim talentem obdarzony lepszą szybkocią i dryblingiem niz general ,.Bądz spokojny i cierpliwy a za rok bedziesz dyrygowal nasza grą. W tym sezonie dostaniesz wiecej ,o wiele wiec minut gry n aboisku.Musisz uwierzyć." Thiago po takich slowach decyduje sie dalej kontynuowac kariere w w stolicy kataloni.
Niesetty nikt nie wezmie dupy w kroki zeby mu to powiedziec,wszyscy sie skupili na gwiazdeczce Neymara,ktory niebylbym taki pewny ze zrobi u nas kariere wielką. Zaden pilkar zgdy do nas przyszedl nie byl wielką gwiazdą,byli tylko wielkimi pilkarzami a to jest problem.U nas liderem jest messi,ale cala gra zalezy od rozegrania xaviego,teraz sie stzrej wiec musi miec nastepce.Bez tego i bez dobrej defensywy qrwa 10 Neymarow gwiazdeczek nie pomoze.
0
Ni eobrazaj Gerarda Pique.To jeden z najlepszych obroncow ktory niestety od dawna ni em aformy. Ale moze jak sie ustatkuje z Shakirą to wroci do dawnej formy.Wczoraj hiszpanie przegrali ale z honorem .A qrw aci jebani brazylijczycy do zachowywali si ejak malpy ,podbiegali do naszych ,kopali ich,prowokowali,rzucali sie do sedziego,ich tłum wył jak wilki a nie kibice.
Lepiej ze Hiszpania przegrala dzisiaj.Zrozumią ze musza zmienic pewne aspekty gry. Do tej pory repreentacja Hiszpani miala najlepsza defensywe na swiece.A nie d asi ezawsZe wygrywac.$ lata temu na pucharze konfederacji gdy przegralismy z USA wszyscy twierzdzili ze to koniec.,Tymczasem wygralismy Munbdial i ME w polsce i na ukrainie. Za rok znowu si espodkaja ,hiszpania lekko w odswiezonym skladzie i pokaze brazylijczykom co to jest szybka i piekna gra.
0
A ja z tego co widze jak Barcelona nie bedzi emiala dwoch dobrych obroncow to0 i zakup Suareza nic ni epomoze.Wczoraj przegralismy glownie przez wysoki pressing i przewage fizyczną jaką mieli przed nami Brazylijczycy. Sergio Ramos ,Pique,Busquets to jedeni co mają ponad 1,80 m wzrostu.
arbeloi ni elicze bo on ni epowinien byc etatowym prawym obroncą Hiszpani. 2 bramki ot m.in. jego bledy. Lepiej ogrywac Azpilicuete ,ma braki ale jest o niebo lepszy w ofensywie ni zAlvaro. Z busuetsem musi grac Martinez jak gral zawsze Alonso.Xavi niech da sobie spokoj .Byl najlepszy al eto nie ten sam wiek i umiejetnosci. Niech zastąpi go iniesta.Dac na prawe skrzydlo Navasa,na lewe Isco,ewenetualani eniech sie zmieniaja z iniestą,moze tez byc Silva tylko na rozegraniu na miejsce xaviego. Na taka Villa ktory wczoraj zrobil wiecej niz Torrs albo Michu ktory jest silny o dobrze gra glową.Nasza taktyka i styl są juz znane wszystkim.Tzeba cos zmienic..To samo si etyczy Barcelony. Musi przyjsc srodkowy obronca.Z busim niech gra zawsze Song.Musimy miec wysoki defensorow.Thiago tez musi zmienic generala.Bo jak nie to znowu baty o dBayernu.
0
Azpilicueta,Iningo Martinez,Javi Martinez,Thiago Alcantara,Isco Alarcon,Michu,Negredo i Deulofeu.Ci zawodnicy powinni juz dostwac sznse w doroslej reprezentacji.
0
Lubie Hiszpanie.Nienawidze brazyli.Dzisiaj Hiszpania gra fatalnie,ale chce zeby przegrali 4:0 i wiecej bo graja fatalni ei bez zaangazowania. Arbeloa nienadaje sie, to samo pedro, Xavi juz stary i wolny.Powinien grac Azpilicueta,Martinez zeby wesprzec Busquetsa. Villa na ataku. Na jdnym skrzydle niech gra mata,na drugim iniesta czy Navas.Potrzebnyu od zaraz nastepca Xaviego. Thiago -musisz zostac!!!!!!!!
pique tez gra jak drewno
0
I co si etak zachwycacie tą Brazylią.Pierwsza bramka bład Arbeloi,pique i casillsa,druga bramka fatalne znow ustawienie arbeloi,brak wsparcia pedro i busquetsa.
0
Navasa zawsze wpuszczają po przerwie,żeby orzeźwił gre.Bedzie dobry na zmeczonych obroncow.Jest szybki i dobrze drybluje co pokazal z wlochami wiec moze zamieszac. Torres dobrze ze gra.Widac ostatnio progres w jego formie.Pierwszy zejdzi ePedro,bo to najslabszy wadonik ze skladu,-mam tu na mysli wytzymalosc i wyszkoleni efizyczne.
0
A tak na marginesie.Może i Rooney by kosztowal 30 mln,ale wplywyu marketingowe tez byly by nie małe.A wiadomo,Neyamar przyszedl za wielki epieniadze to moze miec wplyw na decyzje klubow,wiadomo jaki był haczyk w kontrakcie.Moze jakis transfer wymyslony przez Brazylijczyka.Oczywiscie teraz to sam zmyslam,ale wszystko moze si ezdarzyc.
0
Nie krytykuje.Mowie tylko ze jest przecietnym pilkarzem obdarzonym duzą szybkoscią.Ma silne miejsce na ławce rezerwowych.Zagral tylko 2,pierwszy b.dobry,drugi dobry sezony.Ostatnie dwa przecietne.W meczu z Wlochami oprocz tego ze chodzil w lewo czy prawo to wszystko.Navas wniosl wiele wiecej.Byl bohaterem jeakby nie ptrzyc
0
To mi powiedz jaki sukces zawdziecza Hiszpania Pedro? Zaden.
Na MŚ w RPA zagral 20 minut w polfinale ,i polowe w finale i zostal zmieniony bo slabo gral.A wpolsce i ukrainie to co? prowadzil reprezentacje do mistrzostwa? chyba nie. Wiec to ze se gr ato moze. Dudek tez gral w realu a chyba nai ebyl ojcem dwoch mistrzostw. Co ,kuszczak w MU tez zdobyl LM a gral tylko w jednym meczow.Wiec mozna byc reprezentantem,ale nie ojcem sukcesow dziecko drogie,.
0
Mówcie co chcecie.Ale jakby zakontraktowała Luisa Suareza to mielibyśmy atak marzeń. Na zmiane Sanchez.Tello.Moglaby byc wtedy duza rotacja w skladzie.Rooney moglby przyjsc ale pod warunkiem zeby gral na srodku ataku,a raczej tej poizycji nigdy mu messi nie pusci wiec nie ma o czym gadac. Niech najpierw kupią tego Thiago Silve i sprzedadzą Ville,Bojana,Affelaya,Dos Santosa, i kogos tam kto si eni emiesci w skladzie a potem niech mysla o napastniku. I niech załatwią sprawe z Thiago.A chyba tej ni ezalatwią bo zamiast zeby Rossel i Tito zlozyli deklracje publicznie ze chcą zeby Thiaog zostal,ze stoi przed nim swietlana przyszlosc w klubi eto cio qrwa nic nie robią. Qrwa....co za durny zarząd. A za rok odejdzi eod nas mascherano bo jak bedzi eobronca nowy to on na lawie przeciez ni ebedzie siedzial.a jeszcze si eAlves starzeje,a Montoya malo dostaje szans.A meczow nie wygrywa sie atakiem al dobrą obroną.To podstawa.
0
Z Sanchezem to rzeczywiscie przyjemnosc grac.Ale z pedro? to normalny przecietny pilkarz z duzą szybkoscią i nic poza tym.
0
2 tygodnie temu bylem pewny ze Thiago odejdzie.Jednak teraz mem pewne wątpliwosci.Chodiz mi glowni eo gre Xaviego.To nadal świetny i najlepszy rozgrywający siwata,ale to juz nie ta sama szybkosc,wytrzymalosc.Widac ze powinien czasem o te 2 sekundy szybciej rozegrac akcje.Napewno jestem pewien ze bardzi ebarceloni ejest potrzebny Thiago niz Fabregas Cess ma calkowicie inny styl niz Xavi,woli grac blize pola karnego. a thiago ma umiejetnosci pomiedzy Xavim i iniestą.Tera wszystko zalezy od Tito,bo on chyba nie ma zadnej wladzy w barcelonie jakąmiał Pep.
0
Coż.Mowią wszyscy ze wygra brazylia.Wnioskują to po slabszym meczu Hiszpani z Włochami.To oniczym ni eświadczy.Wlosi grali z Hiszpania 3 razy.Trzy razy przegrali,wiec na ten polfinal zastosowali nową taktyke i rzeczywoiscie byli lepsi w pierwszych 70 monutach gry. Zagrali fantastycznie w obroni ei w ataku.mają wielki potencjal i bedą w roli faworyta za rok na mundialu razem z Hiszpanią.Taki bede obstawial final jezeli nie trafią na siebi ewczesniej. A co do jutrzejszego meczu.Brazylijczycy kozacza ze zakoncza ere Hiszpanow.hmm,jeszcze nigdy przeciw nim nie grali wic to odważne slowa.Sądze że si eprzejadą bo Hiszpania jest lepszym zespolem pod wzgledem taktycznym i kondycyjnym.Widac to bylo w dogrywce z wlochami. Brazylia zawsze bylo widac ze od 60 minuty opada z sil.Jutro tez bedą musieli gonic za pilką. Hiszpania to druzyna turniejowa.Raz gr alepiej,raz gorzej.Chjodzi o zwyciestwo. jutro zagra perfekcyjni ei wygra 3:1. Neymar zejdzie z kontuzją po pojedynkach z Arbeloą.
Do jutra panowie.
0
Ciekawi mnie kto w tym roku,w sumie to dopiero w styczniu ale za ten rok otrzyma złotą piłke. Bo napewno ani messi ano ronaldo za ten sezon nie zasluzyli.Mogliby dac wkoncu Andresowi Iniescie. Nie ma jakiegos wilkiego faworyta.Co prawda Bayern wygral LM,ale grali druzynowo,nikt si enie wyrozniał jakimis nadludzkimi umiejetnosciami
0
barcelona ma swietny środek pol ato każdy wie ni eod dzis.Ale po wczorajszym meczy hiszpani z brazylią widac ze srodkiem nie da si epokonac dobrze skomasowanej defensywy.Potrzeba skrzydlowych.Coz,Neymar na lewą strone juz jest.Teraz pytanie jaki bedzie Sanchez za rok. Ale problem mamy ze stoperem.Szkoda ze nie ma takiego drugiego obroncy jak Sergio Ramos. On idealni epasowlaby do naszego stylu. Jestem caly czas zwolennikiem Vartongena czy Iningo Martineza.Marquinhosa nie znam,ale napewno 20 mnl wiecej bym ni edal.
0
Puchar konfederacji jest przedewszystkim sprawdzianem prze MŚ za rok.Druzyny bedą widzialy jak przygotowac si ekondycyjnie,jaki ewarunki są do gry,jak dysponowac zapasami sily ....itp.Hiszpania,Włochy i Urugwaj juz bedą miały przewage nad innymi druzynami ktore bedą braly udzial w turnieju.
W brazylie nie wierze.To druzyna gwiazdeczek.Gdy reszta druzyn gra w eliminacjach,ci rozgrywają tylko mecze towarzyskie. Moze dojdą mac do polfinalof ale to max. Final niech bedzie zarezerwowany dla Hiszpani i włoch.Strasznie ten mecz mi sie dzisiaj podobał.
0
Ciekawe jest jakim skladem wystąpi Hiszpania.Bo naprawde ciekawei to wygladało z Matą i Navasem na skrzydle a Javi Martinez na ataku.Chociaz Torres zagral przyzwoity mecz.
0
Ja mysle ze trenerzy juz wiedzą ze taką gra to nie ugraja MŚ za rok.
Problem glownie to dobre rozegranie i szybkie podanie uruchamioające napastnika czy skrzydlopwych. Torres dzisiaj gra bardzo dobrze.Widac ze walczy,dosc szybki.Nie ma wsparcia po bokach.Xavi słabo.
0
Pasowałoby żeby po przerwie weszedł ,Mata i Navas za pedro i Silve. Ewentualnie Villa jakby Torres si eni epokazywał.
0
Do arsenalu napewno nie odejdzie. To dziwny klub ktory w tym roku juz napewno nie awansuje do LM. O pierwsze miejsce bedą sie biły MU i Chelsea. Manchester City zajmie 3, a o 4 powalcża Totenham i Liverpool.
Mowią ze Arsenal ma 80 mln na transfery.Po pierwsze żaden wielki talent nie chce juz isc do the Gunners wiec pewni ewydadzą pieniądze na jakis średniakow. Wilshere odejdzie znowu za rok. To samo Koscielny i wsumie tyle widze tam perspektywisycznych zawodnikow.
0
ale City mają juz Silve,navasa,fernandinho,nasriego czy milnera. A FAJNIEJ ZEBY JAKIS ZDOLNY HISZPAN TRAFIL DO REALU.