juanito1234
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale co do zarobków....napewno nie nalezy mu sie żadna podwyżka.I tak zarabia kolosalne pieniądze,po za tym wplywy z reklam....
0
Hahahaha.
Miałem racje...to mnie minusowaliscie.
W Barcelonie są nieporozumienia i to wielkie. Byc moze spadek formy Messiego jest spowodowany nieprzyjemosciami z zarządem...byc moze ktos w lecie odejdzie.
I wcale sie nie zdziwie jak bedzi eto Leo a kierunek Bayern. Guardiola napewno nioe bedzie chcial drewna Lewandowskiego.
0
Jak Barcelona kupi jakiegos solidnego obronce w zimie to mają szanse nawet na final.A jak nie kupią stopera,to City wygra,obiektywnie taka jest prawda.
0
Dlaczego druzyny ktore grają słabo trafiły na sredniaków jak Manchester,Chelsea,Borussia, w sumie Real tez,mnie tam wogole nie zachwyca... a Barca,Atletico i przede wszystkim Bayern musi sie zmierzyc z faworywami czyli Arsenal,MC, Milan nie faworyt ale to wlosi,z nimi zawsze ciezko sie gra.
Z 5 zespolów co zasługuja conajmiej na 1/4 odpadną dwie minimum
a takie United bedzie gralo dalej./
0
Gorzej trafili Bayern i Arsenal. Cuty jest swietne ale dopiero ta druzyna si ebuduje.Barca wygra...chyba...
0
W Barclonie nie był traktowny na równi z innymiozawodnikam.
widac było nieporozumienia z Messim czy nawet z Pique.
Byl ustawiany tam gdzi enie jest jego pozycja...
W Atletico znowu poczuł sie waznym zawodnikiem i powoli odzyskuje forme chociaz juz nigdy nie bedzi etaki jak w Valenci.
A w superpucharze widac bylo jak Busquets i Pique brutalnie go sfaulowali,wiec mozna gdybac ze z nimi tez mial ozięble relacje,wkocu odszedl.
Wogole to z Barcy to on wczesniej golegowal tylko z Xavim troche i z Iniestą.
A najlepszymi kumplami są Pepe Reina,Iker Cassilas i Sergio Ramos z Realu.
Za Arbeloą tez raczej ni eprzepada:)
0
Czasami jak patrze na twoje odpowiedzi też współczuje twojego intelektu...
0
Mam nadzieje ze PSG trafi na Machester City.Niech szejkenseny graja z szejkensenami wraz ze zwoimi petrodolarami.
0
Dawac go do City...ale z drugiej strony bedziemy potrzebowali kupic ni ejednego a dwoch klasowych obroncow a patrzyc na to jest Rossell i Zubi fachowcy dwaj na rynku kupują od 3 lat stopera bedzie to mission impossible.
0
Oczywisci eja ipowiadam sie za tym że Argentyna odpadnie gdzies w cwierćfinale,mają za słabą kadre na półfinal,braki w formacji defensywnej,bramkarz tez nie klasa swiatowa.
Taki ejest moje zdanie.
Do najlepszej czwórki awansują ktores z Hiszpania,Niemcy,Włochy,Urugwaj,Portugalia,byc moze Belgia czy Holandia.
To tez spodka sie z waszym agresywnym sprzeciwem ale tez sie bede upieral ze Brazylia nie dojdzie nawet do pólfinalu. Są faworytami, ale tylko wteori.
0
Przyjmuje.!!!!
Jeśli przegram to co? 2-letni zakaz wypowiadania sie na forum?? :)
0
Nie widze w najbliższym czasie sytuacji że Neymar otrzyma złotą piłke. Sorry,jest mlody,ma talent,ale jeszcze nic nie osiągnąl wielkiego .Za wczesnie na tego typu spekulacje.
Mesi pobil rekordy,ale zgasł po0nad pól roku temu w meczu przeciwko Bayernowi.Kontuzja,kontuzja i brak formy. od kwietnia praktycznie niewidoczny wiec powiedzcie mi jak on zasłużyl na złotą piłke?????
Glosowanie tam bylo do konca listopada czy jakos tak ...wiec jezeli ktos mial by glosowac przez pryzmat meczów od Kwietnia do teraz to wszystkich pobił Ribery. Messi gral swietnie,ale rok temu,od początku sezonu do meczu z Bayernem. Wtedy on sie wyroóznial i tyle.
Ronaldo? cóż...ogolnie cały swietny rowny sezon...ale... nie poprowadzil realu do wygrania ligi, w LM zawiodl i dostali baty od Borussi.
w finale Copa del Rey taktyka Simeone go mentalnie zgniotła, strzelil gola fakt,ale potem dostal czerwien i puchar dla Atletico.
Reasumując. Cristiano gral swietnie ale nic nie wygral....a w meczach o stawke nie wytrzymal presjii.
Leo Messi mial niewiarygodna pierwszą polowe tamtego sezonu, bil rekordy,strzelal mnóstwo bramek,ale wkoncu pekł. W jakims sensie porowadzil druzyne do sukceso w lidze,ale trzeba przyznac ze real odpuscil
A Franc Ribery? Wiadomo ze nie umiejetnosciami nie dorowna Messiemu i ronaldo...ale inteligencją i boiskowa klasą napewno. Zdobyl co bylo do zobycia,od tego sezonu nie widac spadku jego formy,dalej z Robbenem prowadzi Bayern od zwyciestwa do zwyciestwa,strzela gole,swietne dryblingi...
To on zasluzyl na złotą piłke w tym roku.Udowodnil to rowna i wspaniała grą przez caly sezon./w meczach o stwake byl wyrozniajac postacią,bral caly ciezar gry na siebie.
Jestescie kobicami Barcy,ale miejcie troche oleju w glowie i rozsądku.Nie gadajcie glupot ze tylko Messi i Messi.Mial swój czas,teraz jest czas innych
0
skrzydłowy,bardziej jak Neymar...
Problem z 9-tką bedzie dlugo nie rozwiązany jak srodkowy obronca.
0
Powiem tak.Barcelona powinna sie skupić na obronie tytułu w lidze oraz pucharu króla. W LM nie maja szans,spodkaja sie z Bayernem znowu dostaną baty ,wiec lepiej zeby sobie oszczdzili wstydu.
0
W Barcelonie jest już za dużo ,,liderów'' Messi i Neymar ,Sanchez to tez jest wielki talent...nie wiadomo tylko czemu gra tak często w kratke.
Do kataloni potrzebne są dwa transfery obronców... Jeden stoper,a drugi boczny za Alvesa,chociaz w tym sezonie mam wrazenioe ze gra lepiej niz w tamtym.Noi zmiennik dla Valdesa.
Tylko nasuwa si epytanie..czy ta druzyna moze cos ugrac na arenie miedzynarodowej,czy to juz koniec slynnej epoki ,poniewaz Sorry..z takim Bayernem nikt nie ma szans rywalizowac jak rowny z rownym.
Gra Barcelony zawsze opierala sie na Leo Meesim,grali druzynowo ale to leo byl egzekutorem,.Teraz spadek formy,kontuzja i lipa.
A w bayernie,nie gral Ribery to byl Robben, to Mueller, świetna obrona ,Alaba, kupili Thiago,genialny Martinez, Lahm,Schweinsteiger. Neuer.
Teraz jest ich czas,
0
Zaklad że nie dojdą nawet do pólfinału ?
0
Argentyna po złoto??
HaHaHa
Nie dojdą nawet do pólfinalu. Ok,mają bajeczny atak, Messi,Aguero,Higuain,
Ale nie mają dobrej defensywy, nie mają rozegrania jak np Ozil,Iniesta,Oscar.
Wystarczy ze spodkają niemcow,Urugwaj,to ci ch rozniosą.
A final obstawiam na Hiszpania vs Niemcy.
w Polfinale sie tak ulozy że Niemcy zagrają z Brazylią lbo Holandia,a Hiszpani e z Portugalią.
tak si eto ulozy
1/8
Brazylia-Holandia
Kolumbia Urugwaj
Francja-Nigeria
Niemcy-Rosja
Hiszpania-Chorwacja
Włochy-Japonia
Argenyna-Szwajcaria
Belgia-Portugalia
1/4
Brazylia/Holandia-Urugwaj
Francja-Niemcy
Hiszpania-Włochy
Argentyna-Portugalia
1/2
? vs Niemcy
Hiszpaniavs Portugalia
0
Ok,tak są silniejsi,ale ie mają szans z Holandią i Hiszpanami.Nawet jesli bylby remis i nawet jesli Holandia tez zremisuje z hiszpania, to Hiszpanie rozniosą Australie,tak samo zrobi to Holandia,oni duzo strzelaja bramek slabszym druzyną,a Chile wygra,ale nie wbije kangurom powiedzmy 5 bramek.
Hiszpania i Holandia,chile moga miec nawet tyle samo pkt
powiedzmy ze miedzy soba na remis a tylko pokonają Australie a dalej bedzie decydowala liczba bramek.
0
Wszyscy sie śmiejecie i mądrkujecie że Hiszpania sie skończyła,że nawet z grupy nie wyjdą.
W Polsce i Ukrainie na euro takj naprawde zagrali dobrze tylko z wlochami w finale i w polfinale tylko dogrywke z portugalia.Z francja grali nude,ale żabojady to wogole grali dziadostwo,jeszce sie tylko klucili, w grupie grali tez przecietnie.
Na mundialu w RPA pierwszy mecz w grupie przegrali, z honduraem i Chile ledwo ledwo ,dzieki Davidovi Villi ktory strzelil 3 bramki,potem 1/8 finalu z portugalią troche szczescia i wkoncu gol Villi,druga pplowa lepsza, w 1/4 z paragwajem wyrownany mecz niewykorzystany karny i znowu gol Villi. Dopiero pokaz gry dali z niemcami,wygrana po pieknej glowce Puyola,Noi final,brutalny zarazem piekny,pokaz walki idobrego futbolu.
Ale na tych turniejach grali tylko 2,3 dobre mecze,reszta tylko tak na wygraną.
Teraz tez graja flaki z olejem,ale zobaczycie,na mundial wszyscy sie zmobilizują,zresztą kazdy hiszpan na niego dlugo czekal,sami sie tak wypowiadaja, Zresztą mają juz Diego Coste.
Jak zajmą pierwsze miejsce w gr to w drabince trafią na np meksyk,argentyne,Francje, moze Belgie,znowu portugalie, na ktores tych,ale az do finalu unikną Niemiec czy tez Brazyli.
Mowicie o Argentynie ze bedzie faworytem.Nawet ie dojdą do polfinalu.Za rok was pozdrowie tym samym komentarzem.A w finale zagrają Hiszpanie z Niemcami. Niemcy trafią w polfinale na brazylie i zrobia z nich to co robi Bayern ze wszystkimi druzynami plus kilku awodnikow Borussi oraz mesut Ozil.
0
Przekupione losowanie. Platini z Blatterem ustawili je tak żeby Szwajcaria i Francja miała latwo na początku.
A h*j z tym,i tak będą strajki bo ludzie nie mają tam co jeść,a bogacze bawią sie w najlepszego.
Ale czuje ze w 1/8 finalu Hiszpania zmierzy sie z Brazylią. Ogolnie to do dupy,bo z Brazyli,Hiszpani,Niemiec i Urugwaju tylko jedna moze wejsc do finalu gdyz spodkają sie wczesniej.
Bezsensu,druga czesc Argentyna reszta frajerow....Gigant swajcaria czy Grecja....pfff
0
Coż... Wiadomo że będzie w niej Neuer, Lahm,Alaba,Ribery,Ronaldo,Messi. Prawdopodobnie ktos z dwójki Van Persi/Ibrahimovic.
Bastian Schweinsteiger jakos defensywny pomocnik,innej rady nie widze.
Na srodku obrony Thiago Silva,oraz Kompany,Ramos.
Ilkay Gündoğan tez mial swietny sezon. Mozliwe ze bdzie jeszcze bale.
Wiec
Neuer
Lahm,Thiago Silva,Alaba (pewnie bedzie tylko 3 obroncow a 4 pomocnikow)
Ilkay Gündoğan,Bastian Schweinsteiger,Franck Ribery,Gareth Bale.
Messi,Ronaldo,Van Persi.
0
Puyol nie zakończył kariery jeszcze tylko z jednego powodu.Po cichu marzy jeszcze żeby pojechac na mundial do Brazylii. Szanse są male ale zawsze są.Bo np bedzie w miare zdrowy o dmarca,wystąpi w co drugim meczu to Del Bosque wziąłby go chociaz z sentymentu,a po drugie ni emają na rezerwie jakiegos klasowego zmiennika bo Albiol to sredniak,Mirtinez mlody i czasem wpadka a Bartra jest talentem ale w Barcy czesciej gra sie za nazswiska to nie gra.
0
Załosne są te dyskusje na lini Barcelona vs Real i odwrotnie.
Messi najlepszy.... Nieee- to Cristiano najlepszy
Nawet tello jest lepszy od Ronaldo..... Mając Crisa-kto chcialby messiego.
Pamietam czasy gdy Real rywalizowal z Barcelona moze i byli najwiekszymi wrogami ale bardzo sie szanowali na swoich podworkach.
Te klutnie to wina prezesow,trenerow jak i samych pilkarzy. Gurdiola i Vilanova pochlebnie i z szacunkiem wypowiadali sie o Madrycie,ale Mou i Ancelotti tacy juz nie sa. teraz u nas jest zubizareta i Rossell ktorzy gadają maniany., a pilkarze zamiast skupic sie na grze to tylko dyskutują... to xavi,to busquets,to pique . Z drugiej strony Ramos,Marcelo,Alonso,Arbeloa.
A tak bedzie ze oba kluby dostaną lanie od Bayernu i bedzie im łyso....
0
To jest wszystko lipa.Prawdziwe mecze i emocje zaczną sie dopiero pod koniec lutego gdy rozpoczną sie mecze 1/8 LM.Zobaczymy wtedy kto jest kozak,ile ma sil żeby grac na pełnych obrotach.
A tak na marginesie...jaka jest roznica w tej chwili miedzy Bayernem,Realem i Barcelona.
W gruncie rzeczy żadna bo kazdy gra spektakularnie,wygrywa i bije rekordy.
Z wyjątkiem jednego. Real iBarcelonamozna powiedziec ze niszczą slabsze zespoly wbijając im min 3 bramki. Bayern ze slabszymi zespolami gra straszną nude,wygrywa , po 1,2:0 ,statystyki szalone bo 20 strzalow ,posiadanie pilki 70 % ale gra slaba, wszyscy pilkarze graja na dystans,strzelic jedną bramke i odpoczywamy na nastepny mecz.
Dopiero zmiane widac w meczach z silnymi rywalami. Real i barca graly naprzeciw siebie,niby barca wygrala,ale miala farta ,jeszcze karny.
Bayern Borussie rozjechal 3:0,mieli tez tamci okazje no ale Noyer swietnie bronil co idzie na wielkosc calego zespolu. A o meczu z MC nie trzeba pisac bo to byl futbol totalny i kompletny..
0
Będzie 2:1 dla Athletic.
Pewnie polecą minusy...ale bedzi eprzegrana.
Zawsze z baskami gralo sie ciezko, teraz bedzi nie inaczej.
Valverde co cwany lis,...a po drugie wkoncu barca odczuje brak Messiego.
0
Jezeli Atletico dotrzyma tempa bedzie ciezko wygrac nawet tą lige ale bedzie chociaz ciekawie. Popatrz na lige angielską,tam lidera od druzyny ktora jest na 10 miejscu dzieli chyba tylko 10 pkt,jakos tak, .Tam kazdy mecz wywoluj emocje. Liga niemiecka ,tam niby tez tylko Bayern zdominowal wszystkich,ale defakto kazdy mecz jest dosc ciekawy i przynosi gole. W hiszpani niby zrobilo sie ciekawiej ale tylo dzieki Aletico.
0
David Luiz oraz Juan Mata to świetni zawodnicy ale wogole nie passują do koncepcji Mourinho. Chelsea moze ich sprzedac juz w zimie i napewno taniej niz mowiono w letnim okni etransferowym.Dziwne to jest e Rosell z szanownym Zubizaretą zamiast zebrac dupe w kroki do Londynu na negocjacje to baczni eobserwują czy moz ePuyol wroci do formy?
Sorry, ale czarno widze walke o tytulu w tym sezonie .Byc moze liga hiszpanska jest realna ,ale LM do max bedzie polfinal.
Nie zdziwie sie jak w zimie Guardiola sobie zażyczy Davida Luiza bo w obronie mają tylko braki, niby cos tam slyszalem, dawno o Macie ale Luiz bardziej prawdopodobny. I juz to wiele razy powtarzalem,. Final ligi mistrzow w tym sezoni eobroni Bayern,.Graja naprawde ladny futbol,a glupie gadanie jest to ze Pep dostal gotową druzyne.Martino tez dostak gotową druzyne ,mająca najlepszy okres w histori dla zawodnikow nielicząc jednego roku Ten Bayern gra inaczej calkowicie inaczej niz za Heynkesa, napewno Robben gra lepiej i Ribery, kupili Gotze.
Byc moze najwiekszym rywalem bedzie Real Madryt ale niemcy lupią grac z hiszpanskimi druzynami,a na marginesie Real umie w tym sezonie grac tylko z kontry. Narazie wszyscy chwalą Ancelottiego,ale jak dostaną baty od Bawarczykow to bedą wolac ...Mourinho wroc.
0
Złota piłka nie ma wartosci czysto pilkarskiej. Gdyby wszystko zorgrywalo sie sprawiedliwie wygralibyją Iniesta,Xavi,Cassilas,Pirlo czy Sneijder.
Chodzi tylko o komercje iu wplywy marketingowe.Więc podobnie jak Ibrahimovic mam wyje*....kto ją wygra. Zasluzyl Ribery... ale napewno wygra ja Ronaldo albo Messi.
0
Mozna kibicowac Barcelonie czy Messiemu,ale trzeba miec odwage i poprostu stwierdzic ze Leo w tym roku nie zasluzyl na złotą piłke.Byli od niego lepsi wlasnie CR7 oraz Ribery..Ronaldo jest fantastyczny ale to Franc poprowadzil Bayern Monachium do potrójnej korony. Jemu bardziej si enalezy.
0
Dziwny jest ten Del Bosque. Chyba chce wyleciec z kadry hiszpani. Wyniki to jedno,ale styl i gra jego zespolu jest żałosna. Nie wiem co w skladzie robi Arbeloa. nieporozumienie. Powinien grac Juan Fran albo Ramosa przesunąc a na srodek martinez ,czy nawet Bartra czy drugi Martinez. Monreal slaby,ale wroci Alba . Busquets mysi grac Alonso. Spoko.
Xavi powinien das spokoj.Niech go zastąpią Silva czy Fabregas. na skrzydlach Iniesta i Mata, Pedro wogole tylko biega i nic.A na atak Villa,a nie na skrzydle.