juanito1234
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No tak...ale znajdz mi osobe ktora chwali Rossela i Zubizarette.?
Wogole jak patrze na gre naszego zespolu to nie widac jakiejs isgry woli walki.No ok,zdobedą bramke i tyle,troche si epocieszą,pogratulują i nic,brak jakiego kolwiek entuzjazmu.Naprawde widoczny jest brak Puyola,brak serca do walki ,werwy,.xavi? on nie nadaje si ena kapitana ktory zmobilizuje do walki,juz lepiej Valdes.
Ta wspolpraca Messeigo i neymara bedzie widoczna czy tez jej brak dopiero w meczach z klasowymi rywalami,gdty jeszcze przyjdzie im odrabiac wynnik.Ale dwa samce alfa nigdy nie znajdą wspolnego jezyka.No chyba ze Nyamar bedzie zawsze gral pod messiego,ale czy uwazasz ze brazylijczyk dlugo tak pociagnie zeby robic z argentynczyk anajlepszego na swiecie..?no nie,sam bedzie walczyl o to miano.
Ale jeszcze gorzej ejst w Realu,zbior gwiazd i gwiazdeczek.To runie szybciej ni zera Mourinho,bo ten chociaz pokazal realowi jak grac z Barca.
Naprawde trzeba si ebac Bayernu i nie tylko teraz ale przez najblizsze 3 lata.Mają wspanialy sklad,glodny zwyciest. Pewnie jeszcze za rok kupią Suareza i jakiegos stopera.Guardiola zrobi z nich maszynke jeszcze lepszą ni ztu niestety,tylko trzeba mu dac czas.bo przede wszystkim bayern ma jedną przewage w grze ofensywnej nad barcą. Strzaly celne z daleka zamieniane no gole.W barcy tylko messi mogl to zrobic i villa,ale tylko czsem.
0
Jak zawsze pasożyty-dziennikarzerze wyłapują jedno zdanie z kontekstu.
przeciez powiedzial jeszcze ze chcial zostac w Barcelonie,ze Rossel i zarząd okłamali wszystkich że sprzedali go ze wzgędów czysto sportowych,ze chodzilo o kase,ze gdyby w klubi ebył jeszcze Guardiola to on tez by został,a oni uczepili sie tylko tego o nieplaceniu wynagrodzenia.
Jedno jest pewne.Jul kolejna osoba krytykuje zarzad i Rossela na czele. Guardiola,cruyf,Laporta teraz Abi. Nie sądze zeby mowili nieprawde. Niestety cierpi na tym klub. Rossel i ta jego banda niszczą jej wizerunek,Barca złamala zasade,,wiecej niż klub'' To niestety juz tylko klub. Unicef zamienili na Quatar
Wyrzucili Abiego mimo ze chcial zostac ale przede wszystkim zlamali słowo gdyz obiecali mu gdy tylko wroci na boisko to przedłuzą z nim kontrak.
Wstyd.
0
A co mni eobchodzi przeszlosc,patrzyc trzeba na terazniejszosc i przyszlosc.
0
Naprawde wymiotować sie chce jak widze gre Hiszpanów.Ja nie wiem co ten Del Bosque robi.Poprostu oni grają ani ni eefektownie ani nie efektywnie,łomot od brazylijczykow neczego ich nie nauczył.Pedro jak zawsze tylko biega, Fabregas na ataku,Villa na skrzydle? Villa to napastnik.Isco,mata,silva,Navas na ławie.
Sfinks chce zeby ktos bardzo znienawidzil jak i jego tak i hiszpanie bo inaczej tego nie da si enazwac.
0
Co chwile jakas afera i afera.Niedlugo będą musieli zmienic strone na :
,,Kryminalni&Detektywi.fcbarca.com
0
,,Mamy taką drużyne jaką chcieliśmy'' pfff nie wiem czy to żart czy hipokryzja. Przed sezonem priorytetem byl obronca, a nikt taki nie przyszedl.
Jednak jestem pewny ze ten sklad ktory mamy aktualnie wystarczy na lige. Mozecie si eze mną nie zgadzac ale to że Real sprzedal Ozila bedzię drugą najgłupszą decyzją Realu w epoce galaktycznych, pierwszym niewybaczalnym bledem konczącym sukcesy tego klubu byl sprzedal Makelele.
Ozila to swietny rozgrywający,posiada mocny precyzyjny strzal,ale przede wszystkim wpasowal sie w lige hiszpanską.A w tej chwili po transferze Bale'a to zbieranina gwiazd,niepoukladają tego w tym sezonie w druzyne,kazdy bedzie chcial grac,bedzie duza presja... w tym sezonie lige Barca obroni ale na arenie europejskiej w LM w tym roku nie ma czego szukać, .Bayern,Borussia,Juventus,Chelsea to są faworyci do wygrania LM.
A tak przy okazjii- zwracam si edo niektorych Gimbusow ktorzy mnie minusowali i krytykowali w lecie gdy mowilem ze Valdes jest świetnym bramkarzem,idealnym dla barcy...mialem po raz kolejny racje..dowiodl to swoimi interwecjami na początku sezonu oraz w meczach z Atletico.
0
Jakby media sie nie wtrącały do reaulu to moze by cos mou tu osiągnął.
a spawa z Casilassem to wina nie tylko portugalczyka ale tez Carbonero ktora wszystkie brudy wyciągała do medio.Pamietacie co sie dzialo jak Barce objąl Guardiola.Powyrzucał tych co psuli atmosfere bądz tych co pokazywali brak dyscypliny i niesubordynajci.I osiągnłą sukcesy. I naprawde szkopda ze ni eobronil LM bo polfinaly z chelsea i z interem przegralismy wielkim pechem bo barca byla o niebo lepsza tylko zmarnowala sytuacje.
0
I nie mowcie ze wygrali bo mieli przewage liczebną,A kto kazał Ramirezowi brutalnie faulowac pilkarzy bayernu,wzesniej wyleciec z boiska powinien Torres za to co zrobil martinezowi. Moglmu noge zlamac a potem to zaczęla si ekopanina z obu stron to normalne.Podobnie jak w grand derbi.
I mou nie umie przegrywac.Smial sie z Xaviego ze ten zawsze mowil ze gdy przegrali to i tak byli lepsi.A na konferencji powiedzial to samo...!!! HAHAHA
0
Dobrze mowisz.
0
Powiem jedno.Bayern w ofensywie pokazał wczoraj nieziemski poziom.Byc moze muszą podrasować celowniki,ale to dopiero początek sezonu.
Obrona gra coraz lepiej i naprawde to moze byc pierwszy zespol co obroni LM.
Wczoraj Chelsea pokazała ze tez bedzie si eliczyc w europie,mają wspanialą defensywe,jednak Pep znowu wygral.Moze mieli szczescie ale łatwiej jest ustawic druzyny w obronie jak mou a ni eofensywnie jak guardiola.
Gdyby wczoraj z bayernem grala barcelona to dostalibysmy z cztery bramki bo nie mamy tak dobrej obrony jak chelsea.Taka jest prawda.
0
najslabsza grupa t ta co gra Chelsea,
Arsenal ma problem,a dosc wyrownane grupe ma Atletico.
W gr A tez będą emocje bo Shahtar,Sociedad i Leverkusen powalczą tez o awans,zwlaszcza baskowie.
0
barcelona teoretyczni emia łatwa grupe,ale praktycznie....
-z celtickiem bedzie autobus na bank
-z ajaxem na camp nou wygramy ale w holandi bedzie gorąco, to mlody,ale utalentowany zespol
-a z Milanem to powalczymy o pierwsze miejsce bo z nimi zawsze sie ciezko gra nawet jak niby są slabi,ale teraz mają Balotelliego, .Napewno we wloszech nie wygramy,to na 100 %
0
Z druzyn z pierwszego koszyka odpadnie Arsenal bo trudno sobie wyobrazic zeby pokonal Borussie i Napoli. No chyba ze Wenger zaszaleje jeszcze na rynku transferowym...
0
Po za tym że ,,zdrajca''...to świetny piłkarz.
0
Nie rozumiesz mnie bo jestes dzieckiem i jestes 15 lat ode mnie mlodszy.Wiecse starszymi sie nie dyskutuje, gówniarzu.
0
A mnie nie cieszy. A wiesz czemu? Bo jak tak dalej bedzi gral Bayern Guardioli to zarząd bedzi emial dwa wyjscia.
1. Podziekowac Guardioli- al etego nie zrobią,bo powiedzieli przed seznem ze mu ufają nawet jak w pierwszym roku ni ewygra niczego.,wiec zostanie
2.Ad.1 żeby nie kusic losu kupią Suareza bo qrwa tyle co oni sytuacji marnują w kazdym meczu to poprostu hańba
a jak jeszcze zrozume ze Martinez na stoperze grac nie bedzie tylko jhako defensywny pomocnik ,i te klepki jak w barcy tam sie nie sprawdzą to znowu nas spodkają i nam wleją...
Zanim mnie zminusujecie to dajcie argumenty.
0
W tym roku lige wygra Barcelona.
Nie rozumiem polityki Realu,trener Ancelotti typowo wloski ,defensywny styl.A strasznie sie rzucają na tego bale'a. Nie wiem gdzi eon bedzie gral na skrzydle.Chyba ze za rok Ronaldo odejdzie do MU wiec chcą miec zapas,ale Bale nigdy nie ebdzie jak Ronaldo.
0
Ancelotti to świetny trener ale pasuje najlepiej do ligi wloskiej. Gra realu w tym sezonie ot bedzi eduzo klepani ai wybijania,jednym slowem gra typowo defensywna.To nie wiem po co kupują Bale'a
0
Jesteście żalośni wy Gimbusy. Pawdziwi kibice kochają swoj klub ale ich wielkosc ocenia sie tez przez szanowanie innych kibicow,nawet tych najwiekszego rywala. A wy tylko wyzywacie si enawzajem .Raz wy real,raz Real was. Żałosne. Nie ma wiekszyk emocji i wrazen niz Grand /Derbi. To najpiekniejszy mecz na swiecie,zwlaszcza gdy trenerami byli Mou i Guardiola pomimo tyz wszystkich nieprzyjemnosci,ale to tez częsc futbolu.
Anceloti dobrze powiedzial.za prawie 60 mln przyszedl Neymar ktory wogole nie zaznal europejskiego futbolu.Bale juz sie sprawdzil w angli i LM.
Kazdy powinien pilnowac wlasnego nosa. To prawda ze real wydawal na transfery wielkie pieniadze ,ale jest to najwiekszy klub w europie na rowni z Barceloną ,Bayernem i Ac Milanem. Wiec mogą wydawac.Co innego takie PSG,Monaco,MC. Ledwo dostali bogatego wlasciciela a juz wydali po minimum 200 mln. A nic wielkiego w piklce nie osiągneli.,
0
Ja jestem za Malagą,wkoncu gra tam polak Pawłowski.Wiec ciesze si eże gra drewniak pedro i Cess na szpicy.
0
I co z tego że Manchester City co roku rozbija bank,dzisiaj przegrali z Cardiff,jeszcze sedzia im pomagal bo doliczyl 6 minut.
Mourinho znowu prowokuje Guardiole ze jego Bayern jest slabszy niz rok temu.Byc moze,ale on naprawde nie umie szanowac rywala. Ale Pep powoli rozumie ze styl barcy nie skopiuje do bayernu.Obrone mają swietną,najlepszą w europie Lahm.Boateng Dante i Alaba.Ale wtloczenie martineza na stopoera zrujnuje defensywe bawarczykow. Javi musi grac jako defensywny pomocnik,to on wylączyl z gry messiego w polfinale LM.
A Barcelona ,wszyscy ją krytykują za mecz z Atletico.Ja powiem tak.Atletico zagralo mecz zycia,byli niesamowicie zmotywowani.A Barca potrzebuje stopera ale nie za mascherano tylko za pique,bo naprwde chlop stracil formem,i nie wiem czy kiedys ją odzyska. Widzialem Iningo Martineza z Sociedad,grą prrzypomina Fernando Hierro. Za rok powinni go kupic.
w lidze sobie poradzą,real znowu musi sie przeladowac na styl Ancelottiego.Ubolewam tylko ze to nie my kupilismy Isco,swietny gosc co zrobi wielkakariere,bo u nas na skrzydle pedro jest strasznie slaby,nic nie wnosci do gry,Trzeba miec nadziej ze s/anchez odzyska forme
0
widze że wielu kibicow barcelonyu jest pewnych siebie przed tym sezonem.
Dzisiaj Bayern Guardioli mial 81 % procent posiadania pilki.Mowi etan na marginesie.Oczywisci emeczyli si edo 70 minuty żeby co ustrzelic ale taka statystyka przebija nawet Barcelone.
Prawda jest taka że mam nadzieje że Barcelona spodka sie z Bayernem znow w 1/2 ligi mistrzow. Niech boisko zweryfikuje czy tamto 7:0 to byl tylko dołek jak mowi wiekszosc czy upadek wielkiej druzyny jak sam uważam.
0
Mam cycku więcej lat od ciebie.I lepiej znam ten świat .Ty nie dawno przestale snosic pieluchy,zapatrzyles sie w ten klub i bedziesz gada żałośnie jak teraz.
0
Racja.To brak szacunku dla świata taka kwota za jednego polkarza.
Ale jak atakowac to wszystkich po rowno.
jak nazwac Rossela i zarzad ktorzy bezczelnie postapili z Abidalem.Najpierw dali mu slowo,a potem je złamali...
Wizytówką tego klubu były wartosci i....Unicef.A oni zastąpili je jakimis Quatar Fundations i Turkish Airways.Po to bo szukają pieniedzy zeby placic kolosalne wynagrodzenie zawodnikom i sabie samym.Sorry,ale messi zarabia w klubie okolo 10 mln,xavi iniesta mają min 5.Wiec niech ni emowią ze mogliby grac dle pieniedzy.. Teraz liczy sie kasa.Dlatego juz nie denerwuje si enie potrzebnie przy oglądodaniu meczow,dostaje zawalol gdy ci wiądą bajkowe życie. Oby mecz był ładny i koniec.
0
Qrwa Arsenal i Wenger mają mentalnosc polskich klubow i prezesow.zero wzmocniej,a jak tylko wypromują obiecującego pilkarza to zaraz sprzedaja.Dorabiają sie tym samym fortuny,kasiore biora dla siebie i tylko narzekają ze albo nie ma odpowiednich pilkarzy za odpowiednią cene albo ze ni emają potrzeby wzmocnien.To samo Wenger i kanonierzy. Jak mozna miec 80 mln n atransfery,oszczedzac od prawie 10 lat i nie kupic zadnego topowego pilkarza? I oni chcieli go do Barcelony? Wtedy ni ebyloby zadnego pilkarza typu Neymar i Messi,tylko tacy sprowadzeni sredniacy za 5 mln ojro.
0
Atletico jest dobrą druzyną i pokazuje tylko sposob w jaki bedą grac z barcą zespoly w najblizszym roku.Będą nas kopac,faulowac,wywolywac prssje,ciągly pressing i bedzie lipa jak juz mowilem jak nie bedzi eobroncy i snajpera klasowego.
Fajnie ze Villa strzelil bramke.Pokazal to co potrafi najlepiej.Caly Pippo Inzaghi.Moze by cnie widoczny ale noge wie jak i gdzie dolozyc.
0
Wygra Atletico dwoma bramkami.
Dlaczego? to samo pytanie rodzilo sie przed finalem z Realem.
Poprostu,mają b.dobrą defenswywe.Nie ludzcie sie ze barca se zagra jak z Levante ktore tylko bylo dostarczycielem bramek.
0
Rożnica miedzy ligą Hiszpasnką i Niemiecką jest taka:
-kryzys!! kluby niemieckie ni emają problemow z zadluzeniem nawet te u dolu tabeli
-proporcjonalny i sprawiedliwy podzial praw telewizyjnych
-sama mentalnosc i styl gry. W niemczech moze grac druzyna z początku i konca tabeli i mecz moze byc ladny ,podobienstwo do ligi angielskiej,a w lidz ehiszpanskiej ladne mecze sa tylko miedzy realem a barca,traią sie jeszcze jakies kilka a tak to nuda, bo trudno nazwac mecz mianem pieknego emocjonującego,widowiskowego pelnego wraze ze Barca wygrywa 7:0
pfff nudaaa Mecz piekny to taki jak są bramki dla obu zespolow.
0
Ni i z czego sie tak cieszycie? no z czego? że barcelona bombarduje jakis amatorow? Ta liga jest nudna i denna jak flaki z olejem .Tytul rozstrzygnie sie w obu grand derbi i tyle. Wszyscy lepsi zawodonicy ktorzy grali oposcili ją na rzecz klubow z angli ,wloch czy niemiec. Nawet Higuain i Thiago odeszli. W kazdym meczu barca i real mogą postrzelac ze 4 bramki.Ciekawi mni ezy bedzieci esi etak jarac jak trafią na ayern,MU, czy Chelsea.tam tez bedzie 4 ale dla nich .
0
Hahahahahahahahahaha.
Tak pisalem napoczątku okienka transferowego na przypuszczalny transfer klasowego srodkowego obroncy jednak wszyscy mnie bewsztali.
Teraz jeszcze raz HAHAHAGA !!! dla zarzadu barcy i dla ludzi ktorzy zyją marzeniami ze barca ugra cos w tym sezonie.