0

grają na Alianz Arena ciołku.

0

Bayern wygral bo kupil wielki talent za dostepne pieniądze.
Guardiola wygral poniewaz kupil zawodnika ktore ma dyrygowac grą jego zespolu.Sprowadzil zawodnika ktorego sam wyszkolil,wprowadzil do pierwszej druzyny.,a ten po złej atmosferze w szatni Blaugrany i braku szans na gre postanowil dołączyc do swojego,,ojna futbolu''
Thiago wygral...POWTARZAM WYGRAL PONIEWAZ TUTAJ ZOSTANIE DOCENIONY PRZE GUARDIOLE,BEDZE ODGRYWAL KLUCZOWĄ ROLE PRZY NOWYM STYLU I USTAWIENIU GRY.
Przegrala Barcelona poniewaz stracila perspektywicznego zawodnika przez ciemnote i niekompetencje zarządu, stracila nastepce xaviego co stawia ich przed wielkim dylematem kto bedzie za rok,dwa dowodzil ich taktyka na boisku......
Hahaha-tamten rok byl poczatkiem konca wielkiej Barcelony...Zobaczycie.Minusujcie mnie ile chcecie,ale zadne z was nie da racjonalnych argumentow zeby zaprzeczyc mojej tezie ze to konie wielkiej barcy.a czemu? bo juz wszystko wygrali,nie chce im sie,nie sa glodniu suckesow,ich styl zna kazda druzyna i trener,są wolni w rozprowadzaniu akcji,ni ema zawodnika co strzeli bramke glową czy za pola karnego ,nie mna u nas zawodnikow fizycznych,prawie wszyscy mają mniej niz 1,75 wzrostu przy np graczach bayernu czy realu ktorzy są dobrzy fizycznie jak i technicznie.
Jak sie nie zgadzacie z moją opinią to sie ustosunkujcie odpowiednimi argumentami nim bedzieci emunusowac DZIECIII

0

Rael jak kupi jeszcze Suareza to bedzi edruzyna komplentna.Jak dawni Galacticos.A barcelona? ,,ALE TO JUŻ BYŁO....I NIE WROCI WIECEJ...
W klubie panuje fatalna atmosfera,wszyscy od nas odchodza.Abidal-wyrzucpmy na sile.Obrzydliwe zachowanie Rossela,Villa,Thiago,Muniesa,
Niedlugo Cuenha i Affelay.
wszyscy ci ,ktorych Guardiola wyszkolil na swietnych i perspektywistycznych zawodnikow,juz nie ma.

0

Ale bede sie śmiał z was wy WIELCY ZNAWCY FUTBOLU gdy Thiago od początku sezonu bedzie gral w podtsawowej jedynastce i dyrygowal druzyną.Zresztą po to go sprowadzil do Bayernu Guardiola. Mądrkujecie sie ze jest tam duza rywalizacja,ze nie przebije Kroosa czy tam kogo.Po pierwsze,Bayern Pepa ni ebedzie gral tym samym ustawieniem co za Heynkesa.Po drugie,Thiago to gracz wszechstronny,moze grac na czterech pozycjach jak powiedzial Guardiola. Po trzecie prawdopodobni eot juz ostatni sezon dla Robbena i Riberego,moze w tym nie bedą grali w pierwszy jedynastkach.Robben jest mlodszy i o ile ni ebdzie gwiazdorzyl z tym swoim zasadniczym egoizmem moze byc kluczowy.
A czy na mundial pojedzie? coz,nawet jakby mial wspanialky sezon,Bayern obronil lige mistrzow,Thiago strzelilby hat tricka to nie wiadomo czy by pojechał bo Del Bosque zawsze stawia na takich zawodnikow xavi i pedro nawet jak są bez formy wiec...

0

Smiac mi sie chce z was.Jak jedziecie na Thiago i Guardiole ktory tak naprawde stwozyl wielką Barcelone.Zazdrosć was zżera ze coraz wiecej pilkarzy chce odejsc z Barcy niz przyjsc.Podziekujcie Rosselowi ze zaprzedła ten klub Turkom i Arabom a zapomnial o wartosciach i ideach.

0

To jest żałosne jak teraz oczerniacie tego Thiago.Że zdrajca,napaleniec,w bayernie bedzie siedzial na ławie.Otoz Guardiola bardzo go chcial poniewaz chce stworzyc nową wizje Bayernu w ktorej Thiago bedzie dyrygowal i odgrywal kluczową role.Wygryzie Kroosa? A po co ma wygryzc? wystarczy ze zmienni ich pozycje a na zmiane powedruje Roben/Ribery.Bardziej jestem przekonany ze Gotze bedzi eczesni eprzesiadowal na ławce poniewaz to bardzo kontuzjogenny zawodnik,wiec bedzie mu ciezko osiągac wysoką forme przez caly sezopn.
Mowicie ze Thiago ni ema honoru jaki iniesta i xavi,ze oni zostali w klubie.HAHAHA,przypomne wam ze gdyby nie Guardiola Xaviego i Inieste mogliby sprzedac,ni ebylo by slynnej,kiedys efektownej i efektywnej tiki taki, nie było by Busquetsa w pierwszym skladzie,pewnie tez Pique,messi tak dobrze by sie nie rozwina,nie mial byu menalnosci zwyciescy.Czy musze wymieniac tak wiele co zrobil Guardiola dla Barcelony? to on mial wplyw na wielki rozwoj Thiago.Sorry,ale barcelona stracila swoj styl,idee,wartosci glowną domene,,wiecej niz klub'' -teraz liczy sie tylko kasa.Sponsory arabow i turkow,transfer Neymara zwiozane z nim reklamy i marketing,odejscie Abidala ktory byl wzorem dla wszystkich. Thiago odeszedl tak naprawde do klubu i trenera ktory w obecnej chwili dadza mu wiecej szczescia ,gry i sukcesow''
Minusujcie,ale taka jest prawda.
Dowidzenia.

0

Ależ niektorzy z was są wyjatkowo głupi mowiąc że Thiago popelnil bład odchodząc do bayernu,że tam ni epogra że bedzie siedzial na ławce.Czemu tak gadacie? z zazdrosci że oposcił wasz ukochany klub? Tutaj wogole nie dostal szans na gre,caly ten zarzad rujnyje filozofie i domenme klubu.
Skoro Guardiola powiedzial ze potrzebuje tego zawodnika to nie na ławke tylko po to zeby Thiago teraz dyrygowal grą Bayernu,zeby byl kluczowym zawodnikiemTo dzieki Guardiolo Thiago rozwinal sie w kataloni,a teraz ni emial sznsy na dalszą ,,eksplozje'' swojego talentu..Robben,Ribery? oni mają swoje lata,jeszcze rok i ich czas sie skonczy. Klnijcie na Rossela i Tito ze nie przedstawili temu utalentowanemu chlopakowi argumentow nma pozostanie w klubie.

0

Bo Niemcy mają taką mentalnosc że oglaszają cos dopiero wtedy gdy sie to dokona lub nawet pośniej.Nigdy ni echwalą sie czyms wczesniej nawet jak to jest juz ustalone. Napewno Thiago odejdzie bo ta saga trwa juz 3 tygodnie,jakby to byla nieprawda to by to zdementowal.Zresztą zawsze gdy Guardiola mowil że chce tego zawodnika to go mial za niedlugo.Pamietamy gdy sie wypowiadal o transferach mascherano czy Sancheza i Ibrahimovicia.Mowil ze chcialby mie cich w druzynie, -prosto z mostu.
Ciekawe jest czy znajdą odpowiedniego zastepce dla Thiago w Barcelonie.bo jak si etrafi kontuzja czy spadek formy xaviemu to dupa zbita.
No ale widac zarząd strasznie luci w to lato sprzedawac.

0

Ciekawi mnie teraz kogo to zarząd kupi na jego miejsce. Gundogana Borussia napewno nie pusci.,podobnie Arsenal Wilshera.Ale zreszta ten sam powiedzial ze zostaje i chce byc kapitanem The Gunners.

0

Hahaha ,jeszcze po Thiago odejdzie Montoya i ere rossela bedzie mozna nazwac amerykanizacją barcelony oraz antyhiszpanizacją. Widocznie nie chcą kopiowac pomyslu Realu ktory teraz bierze samych hiszpanow.

0

Dziwna sytuacjha kadrowa Barcelony.Odeszli juz Abidal,Fontas,Muniesa,Villa,Bojan. Podobny los czeka Affelaya i Cuenhe oraz dos santosa.deulofeu poszedl na wypozyczenie.Niedlugo odejdzie Thiago.
I teraz co mamy
obrona- ? nie wiem ,ale w tej chwili z formą obecni ekwalifikuje si ena nią tylko alba.,mascherano nie gra tak jak za Guardiole
pomoc- xavi,inie,ssta,busquetsong,fabregas,roberto
atak-messi,neymar,pedro,sanchez,tello
śmiem twierdzic ze to troche ubogo wygląda,a zaden nasz ofensywny pilkarz ni em awiecej niz 1,75 wzrostu.To jest problem, przy fizycznych i zarazem technicznych pilkarzach np Borussi,.Bayeernu,Cjelsea

0

Aha.Czyli jako cule kazdy powinien naklaniac thiago do pozostania na Camp Nou. Ale si epytam po co w jego sytuacji? i tak bedzie siedzial w wiekszosci na lawie nawet jak bedzi ewiecej rotacji.To jest zawodnik ktory zasluguje n agre w pierwszej 11.A u nas xavi jest święty i dalej bedzi e,,dyrygow'' (chociaz to juz dwuznacze slowo) nasza druzyną. Jest jeszcze Fabregas. ktory teraz bedzi ezmiennikiem,bo wiadomo ze atak bedzie Neymar,messi,Sanchez/pedro a pomoc busquets,iniesta,xavi i jakcys zmiennicy. Wiec z jego slow wynika nie wzne dobro zawodnika,wazne zeby byl u nas.Tak dla wyjasnienia pewnych kwesti.Gaspart trzyma storne Rossela bo nie ma dobrych relacji z Laportą.A za rządow Gapsarta wygenerowaly sie w barcelonie wielkie dlugi,druzyna grala słabo i dokonywala nietrafnych transferów. Wiec ni epowinien sie odzywac co jest lepsze dla Thiago.

0

Tak czy siak to Thiago leci w kulki. bo qrwa nie przedluzyl kontraktu i milczy.Pojawilo sie wiele ofert.Wszyscy wiedzą zew w barcelonie jest niedoceniany i ma prawo odejsc aby wiecej grac.No ale jezeli wczoraj Guardiola powiedzial ze chce go w swojej druzynie to najlepiej bedzie jak Thiago odejdzie albo niech sie szybko wypowie.Bo to jest bezsensu.Na niepewnosc stworzy tylko nieprzyjemnosci miedzy Barceloną a Guardiolą ktory i tak zachowuje sie w calej tej sytuacji jak dżentelmen i facet z klasą.Jasno powiedzial: nie bede nikogo na sile bral z Barcelony.Jezeli jest pilkarz ktory chce odejsc to dlatego ze nie dostaje szans na gre.Jezeli to Thiago ,chetnie wezme go do swojej druzyny. Ale nic na sile .Wszystko po kulturalnemu.
Teraz powinien wyjc Thiago i powiedziec: np kocham barce,ale tu wogole nie dostaje szans na gre.Guardiola to jest jedyny trener dzieki ktoremu najbardzie si erozwinąlem,dal mi szanse na wystepy w doroslej druzynie a teraz chcialbym kontynuować z nim wspolprace. Barcelone zawsze bede mial w swoim sercu i życze im wielu sukcesow.Moja przyszlosc to Bayern,to wielki klub mam nadziueje ze osiagne w nim pilkarso najwiecej.Dziekuje. I dowidzenia.
A tu qrwa cisza.

0

Deneruwuje mnie to wasze wypowiedzi na temat ,,Po co Thiago odchodzi do Bayernu" Chyb a to dobrze wie sam zawodnik jak i Guardiola ktory sam oglosil ze bedzi ekluczowy w jego taktyce- o ile go wkoncu kupią, bo narazie jest zawodnikiem barcy. Twierdzicie ze bayern mają wielu pomocnikow i nie bedzi emial gdzie grac.Coz pamietam jak barca grala gdy trenerem byl Pep trzema obroncami,a jednym z nich byl mascherano ktory byl defensywnym pomocnikiem ,a obok mial puyola i abidala.grala piecioma pomocnikami w tym Thiago na skrzydle. Chyba sam Guardiola i Alcantara wiedzą co robic.Wystarczy ze Gotze bedzie orzgrywającym,Thiago na skrzydle ,na drugim Robben/ribery-oni mlodzi i wieczni nie są,jeden sezon na wysokim poziomie i koniec.na ataku Mueller, defensywni Luiz Gustavo i Shweinstaiger, na obrone idzi eMartinez i maci eodpowiedz co bedzie robil Thiago.
Miejscie pretensje do zarzadu i trenera ze nie dopomogli rozwijac si etemu niezwykle perspektywicznemu zawodnikowi nie dajac mu wogole szans na gre.zajelio sie tylko Neymarem....
Trzeba zyczyc Thiago wielu sukcesow.Niech sie ogrywa i mam nadzieje ze dostanie szanse na mundialu.

0

Publicznie sie ni ewypowiad ajak Guardiola bo to intelegentni faceci.Wszystko dzieje sie za sprawą agentow.. Agent Tgiago to brat Guardilo wiec po co ma medi ainformowac.

0



Pomyslec ze zdziesiątkuje te umiejetnosci w Bayernie.

0

Grzechem by było gdyby tak wspanialy i perspektywistyczny pilkarz jak Thiago mialby siedziec w Barcy na ławie.Guardiola zrobi z niego użytek i czyni jednym z najlepszych rozgrywających świata.

0

Guardiola powiedzial ze nikogo nie sciagnie ze swojego bylego klubu chyba ze sam zawodnik pierwszy wyrazi ochote na dalszą z nim wspolprace,Tak powiedzial.zakonczyl ze o niukim takim si eslyszal wiec sprawa zakonczona.Teraz Thiaog chce odejsc po transferze Neymara,skontaktowlai sie ,agent Thiago to brat Guardili wiec co za niejasnoci.Wszystko dzieje si ez honoremi klasą. Jakby Rossel byl uczciwy to by siad szybko ,przekonalby thiago,zaoferowal nowy kontrakt.A tu nic.

0

A powiedzcie mi jedno.Czy ktosa z zarządu, czy ci od transferow zebrali sie na odwage i zachowali jakies resztki przyzwoitosci i honoru, wyszli na konferencje i powiedzieli e chca żeby Thiago zostal,ze bedzi eprzyszloscią tego klubu.Nieee,ciągle tylko Neymar i Neymar,srodkowy obronca czyli Silva oczkiem w glowie.Wurzucili jzu Abidala,podziekowali Villi.
Thiago odejdzie do Bayernu i nie rozumiem co niektorych co twierdza z etam jest tylu pomocnikow ze bedzi esiedzial na ławie.No chyba sciąga go po to zeby odgrywal kluczową rol ejak powiedzial.Thiago za Guardioli u nas czesco gral na skrzydle ,dobrze sie spiwywal.Moze go ustawi na rozegraniu.Mozxe Gotze pojdzi enm aatak lub na bok.Guardiola wie po co go sciąga,.

0

Xavi juz jest stary,ni ewnosi tyle do gry co 2 lata temu i wstecz.Jest wolby,jego gra jest orzewidywalna.
Cazorla-jest najlepszym pilkarzem Arsenalu poniewaz Arsenal ma przecietny sklad,sorry ale tak ajest prawda.Santi jest dobrym i technicznym graczem,ale ni ebardzoi dobrym.
Sprawda z Alonso ma si epodobnie jak z Xavim-nie ten wiek.
Fabregas i Busim są dalecy od formy.
Jedyny tylko Andres Iniesta ktory gra n abardzo wysokim poziomi eni eprzerwalnie od 6 lat.Co tu duzo mowic,jest najlepszy Hiszpanem w tej chwili.
Pewnie Thiago moze przejsc do Bayerny,moze nawet grac w pierwszym skladzie, moze oczarowac kibicow podobni ejak 'Isco w Realu a na mundial obaj i tak mogą si enmie zalapac bo Del Bosque ni elubi nic zmieniac i wprowadzac swiezosc.Ale jesli tak to La Furia Roja moze zapomniec o sukcesie na mundialu.Widzielisci co zrobili z nami Brazylijczycy.Ale ni etylko ,Wlosi tyez byli lepsi,fart byl u hiszpani w karnych.

0

Martineza przesunie pewnie do tyłu,na srodek obrony.A Thiago bedzie gral w srodku z Schweinsteigerem.Kroos pomimo tego ze jest kontuzjowany mial bardzo przecietny sezon wiec zeby wrocil do formy bedzi epotrzebowal czasu.

0

Mówią tu o lojalności.Ok,ale jak on ma byc następcą Xaviego i odrazu wspiąc sie na jego poziom skoro wogole nie gra.,trener nie dawal mu prawie żadnych szans.Thiago gral wiecej rok i dwa lata temu ,paradoksalnie gdy byl mlodszy. Varane,Mata,Hazard,Rafael,.....i tak dalej i dalej mozna wymieniac ci zawodnicy grają w pierwszych skladach jak tylko skonczyli 19 lat.Thiago ma 22.Poza tym napewno chce jechac nm amundial do brazyli.coz,poetrzebny jest ktos kto zastąpi Xaviego,jemu nie wroze wielkich osiagniec.Byl najlepszym pomocnikiem rozgrywającym na swiecie przez 5 lat.Ale si eskonczylo.

0

Moim zdaniem Barcelona ma łatwy poczatek sezonu poniewaz gra z zespolami bez aspiracji na kolejny rok po wysprzedaniu wiekszosci swoich filarow.Levante słabe,z Malagi odszedl Isco.Toulalan,niedlugo Demichelis,Valencia to juz wogole tez pewnie pol skladu wyprzeda,z sevilli odszedl Navas,niedlugo Negredo i Kondogbia. Naprawde gramy z druzynami o upadlych moralach.Gorzej by bylo grac z Atletico.Sociedad,Bilbao.troche szkoda ze rywalizacja znow bedzie miedzy Realem i barcelona.W sumioe namiesac moze tylko Atletico jakby jeszcz ekupilki kogos cennego.

0

No nie wiem czy rzeczywiscie odejscie Villi tak wiele zmieni w rotacji skladem.David gral na lewej stronie.Teraz zajmie ją Neymar wiec nie sądze ze Tello sie duzo nagra.A na prawej bedą rywalizowac Sanchez z Pedro.Chilijczyk o klase lepszy wiec powinien grac w pierwszej 11-stce

0

No to teraz jeszcze odejdzie Thiago i owacje na stojąco dla zarządu i sztabu szkoleniowgo. a gdzies slyszalem ze Banitez chce sciągnąc do napoli Mascherano.Coż,,gdyby Barcelona kupila srodkowego obronce masche nie ma co u nas robic.Bo jak Puyol zdrowy do on bedzie zminnikiem albo pupil Adriano,swietne sobie radzi na srodku,ma idealne warunki fizyczne:) wiec mialby argument zeby odejsc mala liczba minut a mudnial za rok wiec trzeba byc w fomie.Przykre to bo Javier jest najwiekszym wojownikiem w barcy zaraz po Carlesie.

0

Atletico Madryt sprzedało Falcao za 60 mln,no dla nivh zostanie 40 bo reszta to odstepne i podatki i teraz kupilo juz dwoch mlodych zdolnych pilkarzy,jeden to urugwajczyk Jimenez.Kupili Leo Baptistao pewnie nie dali wiecej niz 10 mln,teraz Davida Ville.Zaloze sie ze Simeone jeszcze dopomoże Davidowi wejsc na wyzszy poziom,moze nie jak gral w Valenci ale napewno w pierwszym roku w Barcy.a napewno ustawi go na takiej pozycji na jakiej bedą z niego korzysci. Atletico dokonalo juz 4 transferow za kwote mniejszą niż 20 mln.Maja jeszcze 20 na wzmocnienia,za darmo przyjdzie demichelis.Kupiajeszcze kogos na rozegranie i defensywnego pomocnika bo Gabi i Suarez to nie zawodnicy na LM czy rywalizacje o najwyzsze cele.A cos czuje ze Cholo lepiej przygotuje Atletico do superpucharu niz Barca.A villa ustrzeli hat tricka w dwumeczu.Tego mu zycze.Zasluzyl na to po takim ciezkim okresie po kontuzji.

0

W teori i patrząc na każdego piłkarza Barcelona jest najlepsza na świecie.Niestety w praktyce już nie.Na boisku wartosc zawodnikow i pieniadze nie zawsze graja najwiekszą role.Liczy sie serce,wola walki,ambicvje,motywacja do sukcesow,wzrost i siła pilkarzy !!!! a przede wszystkim taktyka i trener ktory ustawia druzyny,ewentualnie w trakci emeczu.Wiec w praktyce lepsi od nas są Bayern i Real.Borussia kupiła Aubemeyanga,Michitariana,Papasthatopulos ai pewnie Ericksona tez nas przebije.Do tego MU z nowym trener i zapewne Thiago. Przyszly sezon nie bedzi edla nas udany.Minusujcie ile chcecie,zobaczycie za rok.

0

No ale czesć kwoty mysieli zaplacic jeszcze FC Porto, tam iles procent a po drugie mieli jeszcze jedną rate nie zaplaconą bo go co roku splacali.,.Wiec na czysto zostalo im 40

0

Dla mnie jest jedno pewne.Villa zostanie w Hiszpanii.Chyba z pól roku temu urodziło mi sie dziecko,wiec sceptycznie sam zawodnik odnosci sie do transfeu za granice.Ma juz 32 lata.A wogole to chce grac w lidze mistrzow,i trafisc z formą zeby jechac na ostatni wielki turniej jakim bedzie mundial w brazylii.W barcelonie szans na gre teraz wogole nie dostanie,wiec oferta Atletico wydaje si ejak najbardziej rozsądna.Tym bardziej ze Negredo leci na kase i jest sporo wart.Co prawda mają te okolo 40 mln za transfer Falcao ale chcieliby rozlozyc na 3 wzmocnienia.Villa by ich kosztowal ze 12 wiec to nie majątek

0

Mozecie mnie minusować ile chcecie.Ja tam wiem że dawna Barcelona juz nie wroci.Mielismy jedną za czasow Reijkarda gdy grali Yaya Toure,Marquez,Ronaldingo,Deco,July,Eto'o. oraz najlepszą Guardioli.Niestety to sie skonczylo.Czesc graczy zdobyla wszystko i troche si ewypalila.Po drugie łamie sie wielki stereotym i hasło ,,więcej niż klub'; W gre niestety wchodza pieniędze. po trzecie naszą taktyke i styl zna kazdy.A po czwarte do tej pory druzyny europejski edzielily sie na dwa typy.Jeden to te co graly fizycznie,drugi co graly techniocznie jak Barca.Guardiola stworzyltiki take i silny pressing dzieki temu rządzilismy przez 5 lat w hiszpani i na swiecie.Vilanova wogole ni epolepszyl ani nie zmodyfikowal naszej gru.Moze cos si ezmieni ale nie sądze.a co najwazniejsze kazdy nasz zawodnik jest maly i slaby fizycznie a teraz są zespoly zarowno fizyczne jak techniczne przyklad Bayern Monachium,Borussia ,Real. Kupując neymara mamy juz 8 zawodnikow ofensywnych ze wzrostem 1,70 -1,75 .zaden ofensywny ni ema wiecej niz 1,80. To jest powazny minus. Mozecie nie zgadzac si eze mną.Zobaczycie za rok.Wtedy bede si eja smila i was minusowal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?