juanito1234
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aragones dobrze mowi.Nie warto ufać głosowaniom złotej piłki,nie jest ona szczera ani uczciwa i nie zawsze wygrywają pilkarze ktorzy najbardziej na nią zasłużyli. To jest świeta prawda,bo to jest żałosne zeby w ostatnich chcociazby 5 latach nie wygral jej najlepszcy rozgrywający świata czyli Xavi oraz najlepszy ofensywny pomocnik, Andres Iniesta.
Messi moze jest najlepszy na ogol wraz z Ronaldo,ni eprzecze, ale nigdy nie porowadzil swojego kraju do sukcesu,jak to zrobili Xavi z Iniestą,. A to gadanie ze si enie ma wsparcia. Hiszpania tez zawsze miala wspanialych pilkarzy,ale brakowalo jej zawsze lidera, i znalazlo sie wkoncu dwoch.
Jezeli w tym roku zlota pilke wygra Messi ,to bedzie to zle dla samego Argentynczyka,bo wtedy nie znajdzie motywacji zeby wziąśc sie w garsc i grac jeszcze lepiej.
0
Messi powinien dostac wole od pilki okolo pół roku.On musi odpocząc,bo sie skonczy.Gral na najwyzszych obrotach przez 6 lat,byl najlepszy,ale ile można. Od niego zawsze zalezal wyniki,to co wyczynial w meczach LM czy Grand derbi to bylo niesamowite. Wkoncu musi sie to odbic na zdrowiu.Ciagla presja itp.. a trzeba przyznac,...swietnie wspolpracowal z Guardiolą,.. ten wiedzial jak go ustawiac,to zieki niemu stal sie najlepszy.
0
Bogaty ale kazdy z nich ma dlugi, W niemczech klob musi byc na plusi eżeby wydawac to jest ta roznica i fair play
0
Ogladalem ten mecz w jakosci HD i na pierwszy rzut oka bramka byla,no bo znalazla si ew siatce przez dziure. To byla wina,,kuriozalna sytuacja,a nie skandal
0
Qrwa gamoniu zrozum ze Ribery zostawil wszystkich w cieniu swojej kapitalnej gry.
Nie ogladasz meczow z udzialem Bayenu? Fanatyzm to jest zla rzecz .Ja oceniam zawsze obiektywnie.
0
A propo sędziowania? Myslalem ze qtasy sędziowie sa tylko w lidze hiszpanskiej i wloskiej.A tu si eokazuje z w Angli tak samo.A graja tam podono ostro i byle jakich faulow ni ektraktoj sie jak faul tylko jako walke,wiec nie wiem czemu Chelsea dostala karny tylko dlatego ze Ramirez sam sie wywalil??? Wszedzi epomagają bogatszym i tyle w temacie.
Sędziowanie na najwyzszym poziomie jest tylko i wylącznie w lidze niemieckiem.tam kazdy klub jest bogaty,nie ma dlugow, i jest sprawiedliwie.
Skonczyli by tylko pieprzyc o tej Borussi i drewno-lewandowskim bo za 2 tyg dostaną baty od Bayernu i żegnaj ligo.
0
Na złotą piłke w tym sezonie zasługuje tylko i wyłącznie Franck Ribery.
Ronaldo gra na takim samym poziomie od kilku lat,wiec jak wczesniej nie dostal to jak moze teraz?
Messi mial slabszy sezon.
A ribery poprowadzil Bayern do potrójnej korony.
Ni elicża sie tylko bramki,ale wklad,dyspozycja z najlepszymi.
0
oczywiście ze w tym sezonie najlepszy byl Frank Ribery i to on powinien wygrac złotą piłke.Co z tego ze Messi strzelal tyle goli w tej przecietnej w tamtym rokuj lidze hiszpanskiej,liczą sie mecze,wklad i efekt z najsilniejszymi rywalami.A bayern na czele z Riberym to pokazał.
A mowic ze messi byl najlepszy to tak jakby jakis Abdul Ibn Raszid w lidze Czadu strzelil 200 bramek i co? dlatego jest najl;epszy\?
Troche respektu kinice.Moze i Messi jest na ogol najlepszy wraz z Ronaldo,ale zlota pilka nalezy sie Riberemu.,nierozumiem jeszcze dlaczego nigdy nie wygral jej Andres Iniesta/
0
Zubizareta to burak.
Po pierwsze ...Ronaldo jest powiedzmy w pierwszej 5tce najlepszych pilkarzy dekady.
po drugie...jakby blatter powiedzial ze woli Ronaldo bo np. messi jest niskiego wzrostu to by cala Barcelona wrzala...i tez moglby wyjsc Zidane i powiedziec ze robia wielkie halo z niczego.
Powinni skonczyc z ta gadka kto jest najlepszy.Niech kibice oceniaja pilkarzy za umiejetnosci a Zubisssssssrateza niech sie zajmie kupnem jakiegos dobrego stopera bo jak zagramy z mocnym rywalem to dostana w dupe i bedzie gola dupa koseckiego.
0
Ale jest glupi...gdy odejdą Robben i Ribery....
To w barcy niech odejdzie Messi i iniesta,w realu Ronaldo i Ramos,w Chelsea Oscar i Hazard i trez będa sredniakami. Ni emoge patrzec na komentarze takich bezmozgowców jak ty...
0
Powiem tak,Lewy może i chce grać w Bayernie,ale czy aby napewno chce go tam sam Guardiola??
Pep jak miałby sprowadzac napastnika to kupi kogos z typu Suarez,aguero,czy nawet Jackson Martinez. Lewandowski to bardziej podobny do Ibrahimowicia,a wiadomo jak skonczyla sie ta wspolpraca,nie chodzi juz o sam charakter tylko styl gry,Guardiola lubi pilkarzy wszechstronnych i uniwersalnych jak wlasnie Suarez..
Lewy niech do barcy przejdzie,chyba ze do Chelsea
0
Skończcie juz z tym Messi i Messi. Wiadomo ze ze Messi i Ronaldo są najlepsi,ale złotą piłke przyznaje si eza osiągniecie pilkarza w konkretnym sezonie,za jego gre,pożytek dla drużyny. sezon 2013 jest srednio dla Argentynczyka,wygran aliga,poza tym baty od Realu w tamtym sezonie,oraz masakra z Bayernem.
Powinien wygrac i raczej wygra Frank Ribery.
Kto drugi? napewno ni eLeo,mnoze Cristiano,albo jeszcze ktos z Bayernu, To bedzi eocena obiektywna.
0
Po czym to stwierdziles ze ma wiekszy talent od Thiago? Bo Alcantara wiele razy udowadnial ze ma wielki potencjal,Roberto narazie nawet nie ma tego jak pokazac,...
0
Powiem tak. Zadziwiajacy jest tenb początek sezonu w wykonaniu Barcelony,tylko jeden remis,reszta to zwyciestwa. Ale i porażka też nam si ekiedys przytrafi,nie ma zespolu ktory by ni eprzegral choc jest anjlepszy.
Ale jak patrze na rywali Barcelony,to Atletico jedyne moze nas zatrzymac,i tak bedzie.
0
Szkoda że Barcelona nie ma piłkarza ktorzy potrafi potężnie huknąć z dystansu z za pola karnego. messi na skrzydle traci napewno wiele na swojej wartosci,dlatego Guardiola przesunąl go na srodek. jak Martino sprowadzi jakiegos dobrego snajpera, 9 to ok..a jezeli nie t messi na skrzydle bedzie malo efektywny i efektowny.
0
A oni to sie qrwa tylko kłucą o sedziow.
A ni epatrzą ze kazdy z nich popelnia bledy techniczne jak i taktyczne zarowno w Barcy jak i w Realu.
Jak trafią na Bayern czy Chelsea to nawet im sędzia nie pomoze,dostaną w dupe i będa wspolni eplakac.
0
Ok..będąc sprawiedliwym, Ramos powinien wyleciec a sędzia mógłby podyktowac karnego za faul mascherano na Ronaldo. Tylko ze Real gralby w o jednego zawodnika mniej wiec ni ewiem czy by im si eoplacalo i czy wogole by mieli tą sytuacje z karnym...
0
Coś wam powiem.W lidze sędziowie zawsze mylą sie na korzysć Realu i Barcelony. Dzisiaj pan Mallenco trzeba przyznac,kilka kontrowersji rozstrzygnąl na naszą korzysc...ale na korzysc realu seziowie mylili si ejuz w tym sezoni echyba ze 4 razy. No ale nie mozna porownywac piernika do wiatraka. Real mial troche pecha,mial dwie setki,mial poprzeczke, wiec sami są sobie winni.
W drugiej polowie byli od barcy lepsi. Barca miala szczescie dosc sporo.
W pierwszej polowie grala swietnie,widac ze Neymar bedzie wielkim pilkarzem,jednak co musze stwierdzic...bywalo w grand derbi ze mnielismy wiecej sytuacji strzeleckich, dzisiaj bylo z 5 ,dwie bramki,nie jest zle ale Real tez mial 5 i jeszcze spor o karny,. Gdyby mecz byk na Bernabeu to karny bylby odgwizdany.
Ogolni emecz dobry,ale i tak najwieksze wrazeni ezrobil na mnie Bayern w meczu z MC. To był kosmosmiczny spektakl,wygrali na trudnym terenie.,bez Martineza, Thiago i Gotze.
0
Sie chłopak nagrał w tym sezonie. Ale chyba pech nawiedzic musi kazdego piłkarza.
0
Chciałbym przytoczyć pewną statystyke.Od początku sezonu w meczach ktorych gra xavi dostaje niższe noty od średniej.Ale zostawmy je. To juz nie jest ten dawny xavi,najlepszy rozgrywający swiata.Brak mu szybkosci,pomyslu na gre,jego podania są przewiwywalne. Czas na zmiane.Albo niech Fabregas zagra z 5 meczow z rzędu i zobaczy sie czy temu podola,jak nie ...no trzeba znalezc rozwiazanie.Jedno jest pewne. Dos Santos,Sergi Roberto mieli dostawac wiecej szans na gre,tym czasem grzeją ławe.Wiec po co uburzaliscie sie ze Thiago od nas odszedl.A co mial tu robic?siedziec na lawie, Byc moze w Bayerni enie gra,no ale jest kontuzjowany,
0
Tu nie chodzi o to czy wierze bądz nie.Patrze przez pryzmat ich stylu,taktyki,boiskowej inteligencji.
Zrozum,barca moze grac fantastycznie,ale ma za niskich pilkarzy,slabych fizycznie. Guardiola gral tiki taką bo wiedzial ze tylko nak mogą pokonac kazdego,i tak sie dzialo,sprytem,szybkoscią,waleczscią i geniuszem messiego wygrywali co podbanie.Alei tak przegrali dwa wazne mecze w ktorych byli lepsi z interem i z Chelsea,Jakby nie to moze jako pierwsi obronili by lige mistrzow.Ale to juz bylo i nie wroci wiecej.Byla era Realu, byla Milanu.byla era Barcelony,teraz jest era Bayernu.
0
Atletico dotrzyma do świąt,potem juz straci sily,. Taj jak mowil Simeone,La Liga to walka dwoch druzyn, Barcy i Realu,a oni mogą walzyc i dawac z siebie wszystko,100 % ambicji,mozliwosci.
Byc moze Barcelona oid początku seznu gra porywająco,biła wszystkie rekordy,ale trzeba pamietac jedno. Do tej pory wszystkie druzyny nauczyly si egrac z Barcelona Guardioli,z tą barceloną jeszcze nie.Po drugie,naprawde poziom tej ligi jest dramatyczny.Oprocz Ancelottiego i Simeone w tej lidze nie ma jakis klasowych trenerow,ni ema klasowych pilkarzy a kluby są biedne.Mozna powiedziec ze kazdy gra tu o przetrwanie.
Ale zobaczymy jak bedzi edalej.
Real Madryt nic nie ugra w tym sezonie,Barca wygra lige.
a w LM to jezeli nie spodkają sie wczesniej to do finalu wejdą Bayern Monachium i Chelsea. Nie ma inny faworytow,Barce stac na polfinal i tyle. Gwiazdeczki z Madrytu swięco coraz bardziej w gazetach i tv bo je Perez poleruje swoją miloscią do pieniedzy. Zamiast zajac sie futbolem to sie zastanawiąją zeby zmienic nazwe stadionu. Kasa i jeszcze raz kasa.
Ancelotii si enie nadaje ,on ma we krwi wloski styl,defensywny.Trenerem Realu powinien byc Vias Boas.Kloop czy jakis ni ewiem Landrup. Ale i tak najlepszy byl Mouringo,bynajmnije pojedynki Mourinho vs Guardiola i jego druzyn przynosily wiele emocji na boisku jak i poza nim.
0
Żaden piłkarz nie jest wart 100 mln. Żaden
0
Messi grał na pełnych obrotach przez kilka lat.Przecież pamietam jak za czasów Guardioli gral nieprzerwalni eprzez 4 sezony.Nigdy nie spadal z formy.Raz gdy dostal kontuzje nie gral w dwoch spodkaniach,to pozniej przez mesiac wracal do formy. Ale wszystko dobrze si ekonczylo.
Teraz jego nogi i miesnie powoli nie wytrzymują.Napewno czesc winny lezy po stronie sztabu ze w zeszlym sezonie wpuszczali go w meczach gdy mila nie wyleczoną kontuzje ale z drugiej strony...zaden zawodnik nie moze grac na tym samym poziomie przez ponad 5 lat.
Zobaczcie jak gral messi gdy trenerem byl guardiola a jak za czasow tito czy martino.Gdy byl Pep messi rzadko cofal si epod swoje pole karne,ni ebral sie za rozgrywani eakcji jak teraz.To nalezalo do xaviego i iniesty,ewentualnie busqiets,alves. Messi mial je wykorzystywac,strzelac. Nie mial tak wielkiej odpowiedzialnosci jak teraz,To go przytlacza no wiec lapie kontuzje. Guardiola dla mu swobode,no ale xavi i niesta byli mlodsi,lepsi,szybsi.
0
Dlatego nie oglądam ligi hiszpanskiej.To durna liga zniszczona przez Real i barcelone.Oni biorą kase dla siebie i ustawiają pod siebie sedziów.
O ile Barcelonie sedziowie pomagają sporadyczni ebo naprawde juz badzmy obiektywni ale kilka kontroersji podjeli sedziowie na ich korzysc w tamtym sezonie,ale to bylo kilka przypadkow,nie zawsze decydujących o wlosach meczu.Co do Realu,ktory jak zawsze wywoluje presje u arbitrow,zawsze albo dyktują karnego w doliczonym czasie w ostniej minucie,albo nie uznają bramek prawidlowo zdobytych dla Realu. Co jak co ale Barvelona chociaz nie gra chamsko,stara sie zawsze zdobyc bramke, Real dosc ze qrwa kopie,to jeszcze sie karnych domaga.To ni ejest klub,tylko zaklad produkcji zyskow.
0
Alex Song jest sam sobie winny. Wiadomo było że nr 1 jest Busquets,to od niego zalezy gra destrukcujna,za guardiolo byl fenomenalny,zadko popelnial bledy, teraz troche gprzej ale i tak idealni epasuje do stylu barcy,.Song jest swietny,ale nigdy nie bedzie przed sergio.
0
Poziom obrony ajaxu jest dramatyczny,podobnie jak naszej.Ale rożnica nazywa sie messi. Jak trafimy na mocnych rywali to juz nie bedzie tak wesoło.
0
Mamy wiele szczescia w meczach ligowych,a i ono si ekiedys skonczy.
0
Gośćiu sam sie kompromituje żałosnymi wypowiedziami typu ...e trenerzy uznali ze jakis obronca za duzo kosztuje..coz jak trenerzy w barcy zajmują si efinansami to moze Rossel i Zubizaretta zajmuje sie treningami,taktyką i ustalaniem skladu..??? Wiec mamy odpowiedz czemu nasza gra jest daleka od ideałow, czemu znowu w LM dostaniemy baty...
0
Tak.Roberto Carlos był prawdopodobnie najlepszym lewym obrońcom w historii. Ale trzeba też nagrodzic Erica Abidala wyrożnieniem jako jednym z najlepszych.W grze był solidny,pokazywal charyzmę i wole walki,rzadko popelnial błędy, CR7 i inni duzo sobie przy nim ni epograli.
Jordi alba byc moze jest świetny w ofensywie i duzo popelnia bledow w defensywie.Pewni eto tez przez wzrost,ale w sumie Carlos gigantem ni ebył.