oceny po korekcie zdecydowanie trafione. zastanawiałbym sie tylko i wylącznie nad Fabregasem i oceną 1. Nigdy w zyciu jeszcze nie widziałem zeby grac takiego formatu, po lekcji walki, odbijania sie od rywali i notorycznych kopniaków z Premier League podczas naglego skoku pressingowego zawodników z Milanu nie potrafi sie utrzymac przy piłce, primo, primo ultimo to juz sam fakt, ze nie potrafił absolutnie stworzyc nawet teoretycznej szansy bramkowej czy tez czytaj inaczej zaliczyc kluczowego, otwierajacego podania. jego praca w defensywie była delikatnie mowiac niewidoczna. pamietamj kiedys note 1 u Alexisa, wiadomo, ze pozycje sa nieporównywalnie inne ale uciekajac od ustawienia na boisku, pozytecznosc na boisku jest najwazniejsza, a Fabregas nie wniosl nic, okragle, absolutne ZERO.
mam prośbę juz tak poza tematem ostatni cytat tygodnia był Gerrarda i mowil o tym ze barca ma najlepszych pomocników na swiecie czy cos takiego moze go ktoś podac ponieważ zapominałem sobie go skopiować z gory dziekuje ;)
prez ostatnie kilka dni kiedy wchodze na strone czuje sie jakos niesamowicie, nie potrafie tego opisac, naprawde. Wszyscy rozpisuja sie o tym meczu, wszyscy mysla tylko o tym. Szkoła praca i inne obowiazki schodza dzisiaj na plan dalszy. Plakac sie chce widza tak oddanych kibiców i wiecie co? Ciesze sie ze moge byc razem z Wami. Moim marzeniem byloby abysmy spotkali sie wszyscy tam, na Camp Nou piekle na ziemi dla graczy Interu. Napisze tylko to: do zobaczenia w MADRYCIE.
Komentarze
0
oceny po korekcie zdecydowanie trafione. zastanawiałbym sie tylko i wylącznie nad Fabregasem i oceną 1. Nigdy w zyciu jeszcze nie widziałem zeby grac takiego formatu, po lekcji walki, odbijania sie od rywali i notorycznych kopniaków z Premier League podczas naglego skoku pressingowego zawodników z Milanu nie potrafi sie utrzymac przy piłce, primo, primo ultimo to juz sam fakt, ze nie potrafił absolutnie stworzyc nawet teoretycznej szansy bramkowej czy tez czytaj inaczej zaliczyc kluczowego, otwierajacego podania. jego praca w defensywie była delikatnie mowiac niewidoczna. pamietamj kiedys note 1 u Alexisa, wiadomo, ze pozycje sa nieporównywalnie inne ale uciekajac od ustawienia na boisku, pozytecznosc na boisku jest najwazniejsza, a Fabregas nie wniosl nic, okragle, absolutne ZERO.
0
Przystankers
dzieki serdeczne ;)
0
Sergio gral na stoperce?
0
adan23, ciezko zeby pokazał, jak zagrał dopiero kilkadziesiat minut w koszulce Barcelony ;]
challenger, to juz pewnie nudne, ale gratuluje
0
dobra mozecie wylaczyc caps locki, spokojnie. Nie schodzcie ponizej pewnego poziomu, niech wynik swiadczy o wszystkim, dobranoc panstwu !
0
mam prośbę juz tak poza tematem ostatni cytat tygodnia był Gerrarda i mowil o tym ze barca ma najlepszych pomocników na swiecie czy cos takiego moze go ktoś podac ponieważ zapominałem sobie go skopiować z gory dziekuje ;)
0
Przystankers
dzieki serdeczne ;)
0
teraz prawdopodobnie Barcelonie pozostał ostatni turniej do wygrania z mozliwych..puchar międzygalaktyczny :)
0
jest to jeden z najsmutniejszych newsów jakie ostatnio czytalem, niestety oddajemy najlepszego def pomocnika na swiecie.
0
prez ostatnie kilka dni kiedy wchodze na strone czuje sie jakos niesamowicie, nie potrafie tego opisac, naprawde. Wszyscy rozpisuja sie o tym meczu, wszyscy mysla tylko o tym. Szkoła praca i inne obowiazki schodza dzisiaj na plan dalszy. Plakac sie chce widza tak oddanych kibiców i wiecie co? Ciesze sie ze moge byc razem z Wami. Moim marzeniem byloby abysmy spotkali sie wszyscy tam, na Camp Nou piekle na ziemi dla graczy Interu. Napisze tylko to: do zobaczenia w MADRYCIE.