jucha14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oceny po korekcie zdecydowanie trafione. zastanawiałbym sie tylko i wylącznie nad Fabregasem i oceną 1. Nigdy w zyciu jeszcze nie widziałem zeby grac takiego formatu, po lekcji walki, odbijania sie od rywali i notorycznych kopniaków z Premier League podczas naglego skoku pressingowego zawodników z Milanu nie potrafi sie utrzymac przy piłce, primo, primo ultimo to juz sam fakt, ze nie potrafił absolutnie stworzyc nawet teoretycznej szansy bramkowej czy tez czytaj inaczej zaliczyc kluczowego, otwierajacego podania. jego praca w defensywie była delikatnie mowiac niewidoczna. pamietamj kiedys note 1 u Alexisa, wiadomo, ze pozycje sa nieporównywalnie inne ale uciekajac od ustawienia na boisku, pozytecznosc na boisku jest najwazniejsza, a Fabregas nie wniosl nic, okragle, absolutne ZERO.
0
Przystankers
dzieki serdeczne ;)
0
Sergio gral na stoperce?
0
adan23, ciezko zeby pokazał, jak zagrał dopiero kilkadziesiat minut w koszulce Barcelony ;]
challenger, to juz pewnie nudne, ale gratuluje
0
dobra mozecie wylaczyc caps locki, spokojnie. Nie schodzcie ponizej pewnego poziomu, niech wynik swiadczy o wszystkim, dobranoc panstwu !
0
Dla mnie to jest chora sytuacja...jezeli oddamy Thiago kosztem zakupu Cesca, to za dwa lata albo cos kolo tego bedziemy wydawac grube miliony na odkupienie Thiago... i znowu to samo. Moze lepiej powiekszyc juz spora dziure budżetowa o te 15 mln i zostawic młodego geniusza na Camp Nou.
0
marninho
Keita? widze ze nastroj sylwestrowy Ci juz udziela
0
Alves Abidal Fontas Adriano
pewnie Pep i tak nas wszystkich zaskoczy ale mysle ze moze tak zestawic defensywe
0
trzymam kciuki jak malo kiedy ;]
0
moze po tych kilku minutach ciezko ocenic ile ten chlopak potrafi, ale wywarl na mnie naprawde olbrzymie razenie. Przebojowosc, prostopadle piłki szybkosc. Ma potencjał chlopak
0
murawę można wymienić ze względów czysto estetycznych, gdyby wygrywali nikomu by to nie przeszkadzalo. Problem nie lezy doslownie na murawie, lecz w glowach zawodnikow.
0
4.501.001 ;]
0
tyle w temacie, pominmy dzisiaj ta nieskutecznosc, cieszmy sie ze jest wynik i zwyciestwo w pięknym stylu
dobranoc panowie i panie oczywiscie ;]
0
Sergio pokazuje ze nie jest juz tylko toporem do odbierania, ale rosnie nam cofniety rozgrywajacy :)
0
kamien z serca teraz po 3 pkt
0
trzeba sie wziasc w garsc i dalej grac swoje, swiat sie nie konczy
0
dzisiaj kazda wygrana bedzie smakowac tak samo, najwazniejsze zeby zaczac lige od 3 pkt
0
Messi, Ronaldo, Kaka - Ci wszyscy to piłkarze genialni, ale Ronaldinho byl graczem wszechmogącym, kazde jego zagranie, podanie, drybling bylo jak namaszczone przez samego Boga.
0
zaraz pewnie beda newsy typu ze Barcelona moze kupic VdV, ktory straci miejsce w kadrze na rzecz młodego niemca. Niech zacznie sie juz prawdziwa bitwa, ale na boisku, a nie na euro dolary i inne funty.
0
pirlo = oaza spokoju, pilkarz nienaganny technicznie, z wielkim przegladem pola. Interesujacy zawodnik
0
jednym słowem katastrofa.
0
jest to jeden z najsmutniejszych newsów jakie ostatnio czytalem, niestety oddajemy najlepszego def pomocnika na swiecie.
0
mysle ze praktycznie kazdy na tej stronie ma jedno odczucie co do sprzedaży Yaya, bedzie to prawdopodobnie jeden z najwiekszych bledow jakie popełni Barcelona. Człowiek niezastapiony, swietny w odbiorze i grze glowa, kopyto ma niesamowite, kreatywny i swietny technicznie i to co chyba najbardziej nam utkwiło w pamieci moze grac na srodku obrony ;)
0
prez ostatnie kilka dni kiedy wchodze na strone czuje sie jakos niesamowicie, nie potrafie tego opisac, naprawde. Wszyscy rozpisuja sie o tym meczu, wszyscy mysla tylko o tym. Szkoła praca i inne obowiazki schodza dzisiaj na plan dalszy. Plakac sie chce widza tak oddanych kibiców i wiecie co? Ciesze sie ze moge byc razem z Wami. Moim marzeniem byloby abysmy spotkali sie wszyscy tam, na Camp Nou piekle na ziemi dla graczy Interu. Napisze tylko to: do zobaczenia w MADRYCIE.
0
jesteśmy i będziemy świadkami historii!
niech sen dalej trwa...
0
koledzy interowcy pomylili strony? ;]
chyba nie jesteście tu mile widziani, a na pewno nie tacy z was, ktorzy nie potrafia godnie reprezentowac barw swojego ukochanego klubu.
Droga do Madrytu jest jak najbardziej otwarta, to z pewnoscia jeden z tych meczy beda wywolywac skrajne emocje u wszytskich, wiec trzymajmy kciuki za naszych chlopakow, zeby sprostali temu wyzwaniu.
Visca el Barca!! 2:0
0
ciagle jestem zwolennikiem jego talentu i potencjału, chlopak ma predyspozycje do grania takze na boku obrony co dobrze rokuje na przyszłość.
0
Pyrzo_Barca
Dokladnie gorzej u nas byc praktycznie nie moze, czuje ze cala Barcelona i pewnie nie tylko ona bedzie za naszymi chlopakami. Inter zostanie w srode zniszczony.
0
nie obawiam sie Interu, obawiam sie Jose i jego trenerskiego intelektu. To bedzie niesamowity dwumecz, przedwczesny finał
0
i tak znajdzie sie jakis wierny fan, ktory przy nastepnej okazji obsmaruje dzisiejszego bohatera od gory do dołu