jucha14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca ma skłonność do oddawania młodych utalentowanych piłkarzy, ale Bojan to jest juz naprawde dobry pilkarz i mam nadzieje ze sie nigdzie nie wybiera pozdro ;)
0
zgadzam sie mam 15 lat i jestem dumny ze jestem kibicem takiego zespołu i nie przeszkadza mi to ze nie pamietam ligi mistrzów 92 ;)
0
masq widać ze znasz sie na tej robocie ,całkowicie sie zgadam z tym co napisałeś ;)
0
no ładnie, a nasz kapitan jak ładnie wygląda ;P
0
nie bede orginalny ale 100 lat ;)
0
oglądałem wreczanie nagrody i do konca wierzylem ze Messi dostanie, ale jednak on no tak bywa 2008r był jego ale teraz to chlopak sie wypalił. A co do tego czy płakał to moze troche mu sie oczka swiecily, ale mysle ze kazdy by sie wzruszyl jakby dostal taka nagrode. Jeszcze jak dla mnie jest za pewny siebie taki troche cyniczny. Visca el Barca!!!
0
no ale mnie zdziwko złapała jak przeczytalem ze odchodzi z barcy ale to moze byc ściema zobaczymy....
0
E2 tez podpisze to tylko taka gierka emocjonalna ;P
0
Jak sie to czyta to przechodza ciarki po plecach niesamowity artykuł pokazujacy magie i piekno gry w pilke. Redaktorzy odwalaja tutaj wielka prace. A co do samego głownego bohatera to wiadomo ze mega talent pozdro ;)
0
mam pytanko czy nie wiecie kiedy jest retransmisja na cyfrowym polsacie bo napewno jakos teraz powinna byc z gory dzieki. Visca el Barca
0
ja juz sie nie czepiam takich szczegółów bo ten chlopak pokazal przede wszystkim swietna gre i to cieszy :D ma chlopak predyspozycje stac sie za niedługi czas trzonem defensywy. Visce el Barca !!
0
moze troche odbiegne od tematu ale troche jestem zly po jakies ploty o tym ze real chce Busquetsa i moze to jakies glupie dmuchanie na zimne ale zaczynam sie bac bo barca sie nie spieszy z nowa umowa dla niego
0
no bądźmy realistami na realu jak pęknie 90.000 to będzie wielki sukces ;) chociaz tak grającej barcy kibice pragna pozdro ;)
0
jesli by tak przesledzic wyniki to ronaldo wygral naprawde duzo i nalezala mu sie ta nagroda ale teraz messi go przycmiewa w kazdym calu i detalu, za rok nagroda pewna ;)
0
wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja ze Barca w tym roku bedzie nie do zatrzymania...:) chodzi mi przedewszystkim o zołta lodz podwodna ktora lekko sie podtopiła ...
0
to moga nas pocałowac w nos bo Sergio za chwil kilka podpisze z nami nowy lepszy kontrakt i bedzie pieknie ;) jeszcze tylko Samu przedłuży i druzyna kompletna :)
0
tak ma talent chlopak ale nie wiem np w czym jest lepszy od naszego Bojana, moze sie okazac ze sie zrobi gwiazdorek jak GIO u nas był, albo ronaldo..w manu pozdro:)
0
tak real gra fatalnie jak nigdy chyba, to jest normalnie smiech na sali tzn na stadionie ;) z taka gra to moga nam jedynie buty polizac i tyle :)
0
co do niespodzianek to real dostaje 1:0 i troche mi przypomina barce z ubiegłego sezonu stara sie ale nie wychodzi, ale chyba nie ma co porównywac wielka Barce i malutki real pozdro :)
0
nie trzeba nam nastepnego napastnika....
0
pozytywne zaskoczenie mnie spotkalo kiedy zobaczylem nowa stronke :) naprawde swietnie :)
0
dla mnie cech nie jest juz najlepszy po tej kontuzji to nie ten sam Petr a co do nagrody to powinien dostac ja ktos z barcy chyba normalka ;)
0
no jak dla mnie czas juz wprowadzac powoli bojana do skladu..
0
no jesli za tyle to tylko go brac do siebie
0
henry juz troche lepiej niz zawsze ladna bramka i to najbardziej cieszy, szczęście ze eto'o nie odszedł bo kto by bramki strzelał:)
trochę późno hleb wszedł mógłby sie pokazać z "takim: przeciwnikiem :) pozdro
0
brawo za ten news ;) a tak ogólnie to jakbym miał zaszczyt wystąpić na takiej murawie to bym nie grał tylko sie po niej kulał ze szczęścia. Pozdro Visca el Barca!!
0
2 kapitanem jest xavi a jak dla mnie toi powinien byc victor wychowanek i bramkarz taka szczególna pozycja :)
VeB!!
0
moze i samuel nie jest jakims wybitnym wirtuozem techniki, ale potrafi to co powinien umiec napastnik w tej klasie rozgrywek, stara sie na treningach daje z siebie wszystko mysle ze zostanie i barca powinna sie zajac transferem silvy i tyle.
0
piekne slowa nie czesto mozna spotkac takiego pilkarza, ktory tak sie oddaje zespolowi powodzenia Ole :)
VeB!!!