0

dadzą rade muszą....

0

panowie nie ważne co sie będzie dziać bądźmy razem z nimi...jezeli wygra lepszy to nie mamy sie o co bac wierzmy panwie wiara czyni cuda ;) VeB!!!

0

zyczmy sobie nawzajem panowie szczescia i powodzenia ;) reszta juz jest tylko w rekach naszych pilkarzy ;)

0

najważniejsze 3 pkt niech sie real martwi pozdro;)

0

właśnie też mnie to ciekawi jaki to rocznik jest ;)

0

mam prośbę juz tak poza tematem ostatni cytat tygodnia był Gerrarda i mowil o tym ze barca ma najlepszych pomocników na swiecie czy cos takiego moze go ktoś podac ponieważ zapominałem sobie go skopiować z gory dziekuje ;)

0

luz panowie luuz :)

0

lepszego trenera nie mogliśmy sobie wymarzyć ;)

0

mi do matury jeszcze troche ale zycze juz maturzysta wszystkiego dobrego ;p

0

widać ze kataloński temperament naszego treneiros ;p

0

Wesołych świąt wszystkim cules oraz drogiej redakcji pozdrawiam ;)

0

tylko on tak potrafi oddac emocje meczu, mozna zamknac oczy i wyobraznia sama pracuje hehe :D te teksty sa the best ;p

0

news bardzo rozbudza nadzieje fanów, myślę ze jeszcze daleka droga i schody dopiero sie zaczynają przed nami mam nadzieje ze półfinał LM prawdopodobnie z Chelsea, i batalia o la liga pomijając juz finał pucharu który Barca ma wręcz obowiązek wygrać ale badzmy dobrej myśli ze sie uda wywalczyć te trofea ;)

0

juz mam żołądek w gardle. byle zwyciestwo dzisiaj

0

on nie jest w stanie zatrzymac naszej 10 nikt nie jest w stanie moze tak to napisze ;)

0

bedzie mi go bardzo szkoda jak przyjdzie i bedzie siedział na ławie ;/ bo konkurencja jest wielka a ja jestem zwolennikiem talentu Cesca ale jednak fajnie by było go znow ujrzec w trykocie z herbem naszego ukochanego klubu ;) Panowie i dziewczęta byle do jutra ;p VeB!!

0

podoba mi sie strasznie interwencja Pinto złamał kolesia psychicznie ;) i to juz nie pierwsza interwencja miesiąca w ykonaniu tego bramkarza pozdro ;)

0

Caceres podba mi sie dużo bardziej niz Pique pasuje mi do Barcelony a Xavi to klasa niesamowita dycha pierwsza w tym roku jak dobrze myślę ;)

0

cudownie to ujął ;)

0

napradwe podoba mi sie Pique chłopak sie wkręcił w zespół na 100% ale z drugiej strony jak dostaje takie noty i pochwały od trenera oczywiscie zasłużone to jak można być niezadowolonym z życia i drużyny ;)

0

płaczcie niebiescy takie obrońcy ze świeczka szukać na swiecie a bosingwa moze cos tam gra w londynie ale alves to jest rzeznik :D

0

no to chyba pierwsza 9 środkowego obrońcy w tym roku ale nie jestem pewny. Ciesze sie ze pique tak zagrał ponieważ nie bylem do niego przekonany gdy przychodził do Barcy. Mam jeszcze dwa pytanka dla aktywnych na forum: ile kosztuje bilet na camp nou na taki mecz ze tak powiem średni, i to losowanie par LM bo są różności podawane w tv, z góry dzieki pozdro ;)

0

piękna jest ta bramka r10 lezący silny jak tur Terry to rzadko się zdarza ;) a co do dzisiejszego spotkania licze na dobra gre Barcy, zeby pokazali futbol totalny jak tylko oni na świecie potrafią to robić. Nie licze na jakies 5:0 nawet skromne 1 z przodu zero z tyłu będzie ok, byle morale skoczylo ostro w gore po dzisiejszym meczu pozdro ;)

0

chciałbym aby nasz zespół zasilił silva jest to pilkarz ktorego barca teraz potrzebuje przebojowy, kreatywny, szybki i młody a zarazem juz doswiadczony w Hiszpanii ibra nie potrzebny raczej ;)

0

no jest jakaś sprawiedliwość na tym świecie nasz tarzan ten nie wystapi i karim tak samo wiec mniej wiecej oslabienia podobne, chociaz oczywiscie barca jeszcze bez milito i abidala ale czuje ze bedzie dobrze pozdro ;)

0

pavello faktycznie przeklinac nie wypada i nie godne to w ustach fana barcy, ale sam widzisz co sie dzieje dzisiaj jacys kretyni forum nam zapychaja i dzisiaj mozna to odpuscic :)

0

jeszcze nigdy mi sie tak zle nie czytalo komentarzy na forum barcy dlaczego?? przez tycch nadetych kibiców tkorzy zazdroszcza najlepszej druzynie swiata ze nawet jak sa w kryzysie to potrafia z niego wyjsc a nie watpie ze tym razem tak bedzie. i niech admini zrobia cos z tymi frajerami bo zal gowno sciska jak sie na nich patrzy, wiem wiem panowie ze fajnie sie jezdzi po takich smieciach ale to jest strona normalnego llubu z tradycjami i przedewszystkim kulturalnego kluby pozdro milosnicy Barcy i tylko Barcy ;) Visca el Barcelona !!!

0

tak patrze na tych wszystkich manu fanów i innych białych śmieciarzy i mi was zal, bo moze Barca i ma kryzys i ostatnio nie gra nic, ale nie bede wam przypominal jak kibbice realu dostlowanie klekali na tej stronie i mowili jaka to barca w tym roku swietna i ze real jej nie dogoni. To cos wam powiem frajerzy barca rozjedzie was, "niby" królewskich na santiago szpaleru nie bedzie ale campeon musi byc.

0

poprostu co sie dzieje to jakies wielkie nieporozumienie, eto'o dzisiaj wali taka kiche ze to jest juz przegiecie i ta setka co sie zemscila potem sama o sobie swiadczy, jak dla mnie karnego mógł spokojnie nie gwizdać troche wymuszony ale co zrobic takie zycie barca gra slabo ale trzeba wierzyc ze dadza rade do końca sezonu jeszcze

0

ja też nie lubie dostawac siatki miedzy nogami troche to upokarzające ;p ale dobrze ze na treningu luz o to chodzi w pilce noznej zeby sie cieszyc z tego co sie robi pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?