0

tak jak juz tutaj zauwazyliscie panowie w polsce kiedy pilkarz ma 19 lat to jest kompletnie olewany i caly czas traktowany jako jeszcze dziecko które ma predyspozycje by zagrac ostatnie 15 min. moze teraz smuda w reprezentacji zmieni poglady na ten temat.

0

przyjaciele, szykuje sie cos w wielkopolsce ? ten mecz trzeba zobaczyc z innymi fanatykami ;]

0

łza sie kreci w oku i ciary po plecach przechodza, ale takie zycie dziekujemy za wszytsko.

0

i ktos tu mowil ze ibra jeszcze to nie ta jakosc...dzisiaj niech strzeli jeszcze jedna i zamknie buzie wszytskim krytyka, asysta piekna wolny bajeczny co tu duzo pisac. Visca el Barca!!

0

jak zawsze komplikacje...

0

takze bym sie dolaczyl, lecz to raczej malo realna perspektywa....niestety

0

widać poukładane w bani, i bardzo dobrze

0

tak na eurosporcie leciało bo byly mistrzostwa swiata w futsalu.

0

jestem jak najbadziej za tym transferem a jak widze tutaj komentarze ze 35mln to za duzo to wezcie ludzie zastanowcie sie nad tym co piszecie

0

dla mnie w rzeczywistości on zasługuje na wszystkie nagrody jakie sa dostepne w tym roku do zdobycia :)

ps. PES rulez ;p

0

mam przeczucie ze w tym roku derby europy moga odbyc sie wiecej niz 2 razy ;p

0

dla mnie szalenstwo ;/ jeszcze nigdy nie widzialem zeby barca wykladala takie pieniadze na zawodnika tej klasy (rozumiem alves, henry i ibra) ciezka decyzja przed zarzadem, bo obronca jest potrzebny tylko czy na pewno tego typu i za takie pieniadze?

0

tak to jak dla mnie swietne rozwiazanie przy ofensywie ze youre zostaje jako srodkowy obronca mysle ze dzieki skrzydlowym i wspomagajacymi bocznymi obroncami Barca bedzie (jezeli sie da ) silniejsza w ataku.

0

praktycznie optymalny :D

0

nawet nie ma sensu rozprawiac o tej wiadomosci, kolejna pogloska malo interesujaca

0

ugania się za kobietami :D

0

mi też się wydaje że Cesc nie bedzie miał miejsca w składzie, niby w razie przejscia Fabregasa do Barcy Iniesta miałby przejść na lewa strone co wydaje mi sie całkowicie bezsensu, jak juz stwierdziliście Xavi i Iniesta to para najlepszych środkowych pomocników na świecie.

0

jezeli to prawda to bedzie dla mnie najwazniejszy transfer roku :D:D nie mam nic przeciwko Samu ale ostatnio troche mu odbija :) David witamy w Naszych szeregach.

0

a jednak brazylia no nic wygrał piekny futbol ;)

0

brawo dla USA :D

0

cos czuje ze nagroda bedzie zupełna niespodzianka i otrzyma ja zawodnik RPA lub innego mniej liczącego sie panstwa w PK

0

Dani Rakieta Alves :D

0

dłuuugo nie będzie takiego piłkarza niesamowity człowiek...widać że pokłada wielkie nadzieje u Bojana ponieważ na kazdym kroku podkresla ze sa z Krkicem zaprzyjaźnieni i to bardzo cieszy ;) pozdro

0

33 100% planu wykonane kocham ten sport, kocham ten klub ;) dostalem sms'a od trenera ze ma nadzieje ze tam będziemy grali w lidze mam wielka nadzieje ;) Campeones !!!!

0

mysle ze dobrym rozwiazaniem jest w tym mecz jednak nie wpuszczać e2 mimo ze walczy o tytuł króla strzelców a postawil bym w ataku na hleba bojana i pedro niech sie ogrywaja

0

Campeones !!! tyle na temat nie ma po co się denerwować i stresować, panowie i panie oczywiście wrzućmy na luz

0

jeszcze tego brakowało dlaczego teraz? why?? ;/

0

zegnaj Abidal zegnaj....dlaczego oni sobie chcą utrudnić drogę, mogli to zalatwic juz dzisiaj a tak znowu nerwówka...jestem wściekły kurde ;/

0

"Tego nie da się kupić za żadne pieniądze. To coś wspaniałego, patrzeć na zawodników, którzy stali się w La Masia przyjaciółmi" ten cytat jest piekny cos takiego nie wystepuje nigdzie na świecie, przyjaciele zawodowcy mistrzowie wszytsko w jednym ;) jestem dumny ze moge byc kibicem takiego klubu z tradycjami przyszłością

0

kocham ten sport....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?