0

Enrique zawsze mówi, że to on ponosi winę za porażkę ;)

5

To ja jeszcze dodam, że krzyczeli żeby "połamać nogi" niektórym piłkarzom. Poza tym kiedy kibice Barcy śpiewali hymn i na końcu krzyczy się "Barca x3" cześć kibiców krzyczała "mierda" (gówno). No i "Alcacer, kanalio, wynocha z Mestalla".

2

Mieszkam w Hiszpanii, ale tymczasowo. ;)

3

Nie aspiruję do bycia guru, mam nadzieję, że każdy z czytelników ma własne przemyślenia i wyciągnięte wnioski ;)

0

przeczytaj wszystko jeszcze raz. napisałam, że nie skreślam jeszcze Gomesa, a o Neymarze wystarczy doczytać następne zdanie. co do stylu to tak już mam, że na wszystko patrzę krytycznie.

0

Był w Polsce, nawet obejrzał mecz Wisły na żywo. ;)

0

UEFA uważa, że jest panem i władcą, więc nie byłabym taka pewna. Poza tym w 100% popieram wolność słowa, po prostu mogliby to robić w legalny sposób, nieważne, że sam zakaz jest głupi.

0

Mogą za to zamknąć Camp Nou ;)

13

Teraz tylko czekam, aż wymyślą, że nie strzelił wczoraj dwóch bramek, bo grał w reprezentacji.

0

błąd, błąd, oczywiście.

0

Hmm hiszpańscy dziennikarze zaskakują codziennie...

0

Punkty 3 i 4 się kłaniają. Ewentualnie 6: głupota.

0

Nikt mu nie liczy tej asysty, po prostu Hiszpanie się zachwycają, bo tak właściwie to on zapracowal na bramkę. ;)

1

Niestety stereotyp o wiecznej sieście i braku organizacji tez nie jest prawdziwy :/

0

Sorry, poprawiłam, jest wcześnie ;)

4

W Hiszpanii "mujer" to nie musi być żona, tak nazywa się też partnerkę.

0

Poza tym często dziennikarze nie grzeszą inteligencją...

0

Zobaczymy, co da się zrobić. ;)

2

Nie wiem, skąd Hiszpanie wzięli tę Romę, ale przyznaję, że jak osioł przepisałam. ;)

0

Hmm opcja a) Hiszpanie gdzieś się pomylili, b) autorowi chodziło o MSN

0

Hmm to ja nie mam...

0

wiadomo coś, kiedy będą oficjalnie w Polsce? :D

0

tak, mój błąd

7

No proszę, aż musiałam to sprawdzić i rzeczywiście - Anglicy tez zmienili nazwę :O

4

Made my day! :)

0

Hiszpanie piszą, to i my tłumaczymy. :) do końca sezonu ogorkowego nie ma co się spodziewać, że dzienniki porzucą plotki przerobione na tysiąc sposobów. :)

0

Gdzie najlepiej oglądać w Krakowie? :)

3

Aż się patriotyzm obudził w człowieku :)

0

A ja mam tvp bez głosu... (może to i lepiej?)

2

(tylko nie ciesz się za bardzo, tylko nie ciesz się za bardzo) Co tam, dzisiaj świętujemy! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?