To ja jeszcze dodam, że krzyczeli żeby "połamać nogi" niektórym piłkarzom. Poza tym kiedy kibice Barcy śpiewali hymn i na końcu krzyczy się "Barca x3" cześć kibiców krzyczała "mierda" (gówno). No i "Alcacer, kanalio, wynocha z Mestalla".
przeczytaj wszystko jeszcze raz. napisałam, że nie skreślam jeszcze Gomesa, a o Neymarze wystarczy doczytać następne zdanie. co do stylu to tak już mam, że na wszystko patrzę krytycznie.
UEFA uważa, że jest panem i władcą, więc nie byłabym taka pewna. Poza tym w 100% popieram wolność słowa, po prostu mogliby to robić w legalny sposób, nieważne, że sam zakaz jest głupi.
Hiszpanie piszą, to i my tłumaczymy. :) do końca sezonu ogorkowego nie ma co się spodziewać, że dzienniki porzucą plotki przerobione na tysiąc sposobów. :)
0
Enrique zawsze mówi, że to on ponosi winę za porażkę ;)
5
To ja jeszcze dodam, że krzyczeli żeby "połamać nogi" niektórym piłkarzom. Poza tym kiedy kibice Barcy śpiewali hymn i na końcu krzyczy się "Barca x3" cześć kibiców krzyczała "mierda" (gówno). No i "Alcacer, kanalio, wynocha z Mestalla".
2
Mieszkam w Hiszpanii, ale tymczasowo. ;)
3
Nie aspiruję do bycia guru, mam nadzieję, że każdy z czytelników ma własne przemyślenia i wyciągnięte wnioski ;)
0
przeczytaj wszystko jeszcze raz. napisałam, że nie skreślam jeszcze Gomesa, a o Neymarze wystarczy doczytać następne zdanie. co do stylu to tak już mam, że na wszystko patrzę krytycznie.
0
Był w Polsce, nawet obejrzał mecz Wisły na żywo. ;)
0
UEFA uważa, że jest panem i władcą, więc nie byłabym taka pewna. Poza tym w 100% popieram wolność słowa, po prostu mogliby to robić w legalny sposób, nieważne, że sam zakaz jest głupi.
0
Mogą za to zamknąć Camp Nou ;)
13
Teraz tylko czekam, aż wymyślą, że nie strzelił wczoraj dwóch bramek, bo grał w reprezentacji.
0
błąd, błąd, oczywiście.
0
Hmm hiszpańscy dziennikarze zaskakują codziennie...
0
Punkty 3 i 4 się kłaniają. Ewentualnie 6: głupota.
0
Nikt mu nie liczy tej asysty, po prostu Hiszpanie się zachwycają, bo tak właściwie to on zapracowal na bramkę. ;)
1
Niestety stereotyp o wiecznej sieście i braku organizacji tez nie jest prawdziwy :/
0
Sorry, poprawiłam, jest wcześnie ;)
4
W Hiszpanii "mujer" to nie musi być żona, tak nazywa się też partnerkę.
0
Poza tym często dziennikarze nie grzeszą inteligencją...
0
Zobaczymy, co da się zrobić. ;)
2
Nie wiem, skąd Hiszpanie wzięli tę Romę, ale przyznaję, że jak osioł przepisałam. ;)
0
Hmm opcja a) Hiszpanie gdzieś się pomylili, b) autorowi chodziło o MSN
0
Hmm to ja nie mam...
0
wiadomo coś, kiedy będą oficjalnie w Polsce? :D
0
tak, mój błąd
7
No proszę, aż musiałam to sprawdzić i rzeczywiście - Anglicy tez zmienili nazwę :O
4
Made my day! :)
0
Hiszpanie piszą, to i my tłumaczymy. :) do końca sezonu ogorkowego nie ma co się spodziewać, że dzienniki porzucą plotki przerobione na tysiąc sposobów. :)
0
Gdzie najlepiej oglądać w Krakowie? :)
3
Aż się patriotyzm obudził w człowieku :)
0
A ja mam tvp bez głosu... (może to i lepiej?)
2
(tylko nie ciesz się za bardzo, tylko nie ciesz się za bardzo) Co tam, dzisiaj świętujemy! :)