0

Może meczów nie oglądają?

0

A potem derby, o nich też nie zapominaj.

0

Nienawidzę Osasuny Pampeluny. Nie wiem jak Barca, ale Real rozegrał z nią 4 mecze w poprzednim sezonie 3 wygrał i raz zremisował.

0

Teraz zwycięzca meczu Real-Atletico zmierzy się ze zwycięzcą meczu Barca -Valladoid/Elche. Główni faworyci wyeliminują się jakoś pod koniec stycznia, więc jest szansa, że Real, Atletico stracą formę, a Barca ją zyska.

2

Się obudziłaś. Przecież dzisiejsze mecze nie zwiększyłyby różnicy Barcy do Realu.

0

0

Czemu tak sądzisz?

0

Mnie tam rozbawiło.

0

Copa del Rey w tym sezonie się szybko rozstrzygnie. Najpierw będą rewanże, potem Real trafi na Atletico, a potem zwycięzca tego dwumeczu na Barcę. Potem już będzie luzik.

0

Jak formy tych zespołów się utrzymają, to pewnie się spotkają...kiedyś. Dziwi mnie to, że Chelsea miażdżąc każdego ma tylko 8 punktów w LM.

0

Anoeta jest jakieś pechowe w tym sezonie dla Madrytu. Najpierw piękne 20 minut i prowadzenie 2:0, a potem zimny prysznic 4:2. Teraz 1:0 Atletico wygrywało, skończyło 2:1 (przegrało)

1

W lidze nadal jest jednym z najlepszych klubów.

1

Najlepsi wracają tam gdzie ich miejsce.

2

Atletico przegrywa. 2:1

0

Jaką teraz okazję miał Mandzukić. Zapowiada się na to, że Real Sociedad będzie miał większość punktów zdobytych przeciwko zespołom z Madrytu.

0

Wiem, ale niektórzy tu już myślą, że jak nie będą krytykować LE, to on odniesie sukcesy.

0

Za faul, druga żółta.

0

Red card dla Siqueiry

0

Poszukaj office'a na stronach z torrentami np. thepiratebay. se

20

A co ma powiedzieć? "Barca nie odniesie sukcesów, bo na siłę szuka drugiego mnie, a rzadko się zdarza, aby trenerzy bez doświadczenia odnosili sukcesy. Ja jestem niepowtarzalny" On musi zachowywać choć pozory szacunku.

0

http://asimbaba.blogspot.com/2014/02/ms-office-2007-full-version-serial-keys.html Spróbuj którymś z tych, albo poszukaj cracka, ewentualnie ściągnij sobie z jakiś torrentów.

0

Kolejny lecz na pustą nie trafił (gracz Sociedad). Ale Mirinda (specjalnie błąd) prawie by mu asystował.

0

Ale takie mecze jak np. wczorajszy Realu, to skandal.

1

Ja tylko czekam na wojnę stylów tiki taki, obecny Bayern Pep'a przeciw Barcy LE. To będzie mecz.

0

Po wielu szkoleniach i takiej płacy trzeba oczekiwac czegoś więcej.

0

Ale co jak aktywować? Masz kupioną, ściągniętą, szukasz klucza, nie umiesz zainstalować? Szukasz strony do pobrania?

0

Ja pamiętam jak Korona w Kielcach z Zagłębiem grała i sędzia w doliczonym dał chyba czerwoną i z 8 żółtych.

5

Powinien być karny dla Sociedad, sędzia się pomylił.

0

Nie oglądam ligi polskiej, po za lokalną Koroną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?