kacper1423
Dołączył/a: wrzesień 2012
Kielce
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To i tak jeszcze nie wszystko. Atleti gra ostatnio bardzo dobrze przeciwko Realowi, więc u ciebie znów może wygrać. Z Barcą to samo.
0
Po świętach raczej nie. Wtedy odpoczną. Real teraz trochę przemęczony jest. Nic nigdy nie wiadomo. Sevilla nie radzi sobie z mocnymi rywalami, ale kto wie.
1
Przecież to tylko 4 pkt. Barcelona na początku sezonu miała 6 pkt przewagi...
0
Za tydzień Atletico będzie miało już prawdopodobnie 4 pnkty straty, a Barca 1, bo Real będzie miał zaległą kolejkę. Sociedad nieźle naciska.
1
Ale Real też będzie miał podobny rozkład. Sociedad w Madrycie (na wyjazdach nie są aż tak mocni), potem przełożony mecz z Sevillą (powinien się odbyć za tydzień, ale KMŚ) i Atletico na wyjeździe.
0
A no tak, zapomniałem.
0
Mogą to nadrobić jeszcze. Wszystko będzie zależeć od bezpośrednich meczów.
1
Sociedad już wygrywa, a wy za dwie kolejki jedziecie na ANoeta. Jak na razie na tym stadionie przegrał i Real, i Atletico. Może być ciekawie.
2
Ale wspaniały weekend Atletico straciło 3 pkt, Barca 2 pkt. Lepiej być nie mogło.
0
Juve w tym sezonie jest zbyt słabe. O wiele lepiej zapowiada się City.
2
Pod koniec pierwszej połowy powinien być karny dla Villarreal. Sędzia więc niczego nie wypaczył, mylił się w dwie strony.
0
Atletico przegrywa
12
Sam Ronaldo go uczył.
0
Dla Atleti, Mandzukić strzelił i gol był prawidłowy.
0
Gol, a jednak nieuznany.
0
To tylko żart bystrzaku.
3
Sędzia nie dał jedenastki dla Villarreal.
1
To już krąży po internecie od wielu, wielu lat. Poza tym ty nie wrzuciłeś tego na profil, a po prostu spamujesz pod newsem.
0
Przecież ten mecz jeszcze trwa. PSG i tak wygra ligę, jedynie Marsylia może im zagrozić.
0
Beznadziejny, aż dziw, że jakieś trzy lata temu zakładając tu konto nie wymyśliłem nic kreatywniejszego.
0
To jak widzisz zestawienie tych pomocników? Poza tym, dlaczego Messi ma się nie cofać, skoro rozgrywanie mu świetnie wychodzi? Wolisz sukcesy indywidualne Lionela od drużynowych?
1
Zaraz uderzę głową w ścianę. Barca obecnie nie jest tak mocna, aby od tak przejść ligę mistrzów. Ja na razie najbliżej do wygrania jest Puchar Króla, bo zmierzy się tylko z jednym zespołem z pary Real-Atletico. Potem jest liga, bo mimo słabszego sezonu Barca nadal jest o wiele lepsza od większości zespołów w primera.
5
Dwukrotnie lepsi od razu będziecie, tym bardziej, że macie bana.
0
Ja jestem kibicem Realu i ucieczka od Atletico na 7 punktów byłaby marzeniem.
0
Zobaczył, że kolega ma numer 97 w nicku i pomyślał, że to jego rok urodzenia, a że śmieje się z "dzieci", to go wyśmiał.
0
Musisz, zawsze zdarzają się przegrane. Jakby przeciwnicy wszystko wygrywali, to trzeba byłoby liczyć na cud.
2
Trzeba liczyć na to, że Atletico straci punkty z żółtą łodzią.
0
Zarówno Sevilla jak i Valencia nie będą się bić o mistrzostwo, pozostały trzy drużyny
0
Nie tylko przez ten transfer. Dostali tyle kasy, że mogliby kupić pełno dobrych zawodników, a tak zrobili z 7 transferów i wszystkie nietrafione. Przy nich transfery Barcy, to cudo.
0
Przecież United nie mają pomocy. Nie potrafią zamienić kilku podań w środku pola. U nich panuje gra od bramki do bramki. Fellaini to nie jest nie wiadomo jaka klasa. Mata dzisiaj nie istniał (prócz tego gola ze spalonego i asysty). Ogólnie od transferu do United nic nie gra. Young i Valencia też nie są nie wiadomo jak dobrzy. Di Maria zbyt często jeździ bez głowy i ma wahania formy. Wy zbyt bardzo nie doceniacie swojego zespołu. Obecnie rozjechalibyście United.