0

Dużo osób tutaj to widac interesuje, bo pisali o składach.

1

Tymczasem Griezmann powinien dostać czerwoną kartę, a ma tylko żółtą. Nadal 0-0 i być może materace znów stracą punkty.

1

Czyli absolutnie Carlo nie zaskoczył.

0

Ogólnie Villarreal gra rezerwami. Nie ma u nich dwóch najskuteczniejszych graczy Vietto i Czeryshewa. Jeden jest oszczędzany, a drugi nie może wystąpić prze kontrakt.
Poza tym są jeszcze inne osłabienia składu. Ogólnie to nie wystawili najlepszego składu.

5

Został znów wypożyczony z Arsenalu. To ten Campbell :D

2

0

Po dwóch meczach go oceniasz? W każdym razie Silva i tak był bardziej medialny od Douglasa.
Silva nie gra źle, ale szału nie ma.

0

Mourinio trenował przez długi okres słabsze kluby, niż Pep i częściej je zmieniał, więc wynik niemiarodajny.

0

Komentarz usunięty

1

Real w następnym meczu mógłby dać jakiś element z wieprzowiny aby go odstraszyć, ale pewnie Benzema by się czepiał.

0

O co ci chodzi, to ja nie wiem. On tylko docenia pracę Simeone, którzy z niczego stworzył świetną ekipę. A ty gadasz o jakiś stałych fragmentach gry. A w drugim zdaniu pomyliłeś tryb i zrobiłeś inne błędy, co sprawiło, że jest ono niezrozumiałe.

1

Dobry jest, ale nadal nie potrafię zrozumieć polityki transferowej City. Wydają na transfery kupę kasy (może mniej, niz kiedyś) ale wydają, a u nich w składzie nadal grają bardzo przeciętni gracze. Zresztą jak cała liga angielska pełno tam przepłaconych graczy i sztucznie wypromowanych.

Władze City jak każdego sztucznie budowanego klubu robią głupie decyzje. Tak samo jak zwolnienie Pellegriniego (jeśli ono nastąpi).

0

Turan żółtą dostał. Zaraz zaatakuje sędziego butem.

0

Komentarz usunięty

0

Jak tak, to City może się pożegnać z trofeami. Zresztą i tak już niczego nie zdobędą.

1

Komentarz usunięty

0

Zgadzam się, Ronaldo to symulant, ale ostatnio nie udawały się symulki, sędziowie się nie nabierali.

Co do Anglii, tam w tamtejszej lidze mniejsza jest granica faulu, można bardziej pograć ciałem, przepchnąć się. Naprawdę brutalne faule jednak szybko są odgwizdywane i zwykle kończy się kilkoma meczami zawieszenia.

0

Najwidoczniej chce być w centrum uwagi, jeśli chodzi o sport.

0

Chyba nie oglądasz BPL.

0

Tylko czekać aż Bale i Modrić odejdą.

4

No niekoniecznie sam. Przybył w jego miejsce Suarez. Gdyby został to rozglądając się widziałby co najwyżej Bartrę i Stegena.

0

Alba też nie dostał czerwieni za kopanie zawodnika Malagi. Za niedawny faul na Bale'u też nie było czerwa, a powinno być. W Anglii zwykle brutalne ataki kończą się czerwem i kilkoma meczami zawieszenia.

0

Serio myślisz, że Atleti będzie grało na taki wynik?

0

Villarreal to nie drużyna-autobus. Oni często graja radosną piłkę. Dziś pewnie wyjdą drugim składem, bo z niewiadomej przyczyny oszczędzają się na rewanż z wami.

Nie uda im się 2-0 jest poza ich zasięgiem.

0

Na pewno się ucieszą piłkarze Realu, że taka osobistość jak trener Barcelony im kibicuje.

1

Serio tego nie wiesz?

1

Powinien być najlepszym strzelcem w historii najlepszych lig. Myślę, że to osiągnie, no chyba że przydarzyła by mu się jakaś groźniejsza kontuzja.

0

Gra ogółem już zaczęła się poprawiać. Bo to co było w meczach z Cordobą, Atletico i innymi to tragedia. Ronaldo też w dwóch ostatnich meczach dwa gole strzelił i zaliczył asystę. Myślę, że Modrić dopiero wróci na rewanż z Schalke, potem mam nadzieję, że nie zagra z Bilbao (bo grają bardzo ostro) i zagra przeciwko Barcelonie.

Na pewno to właśnie ten mecz będzie kluczowy w walce o mistrza. (jak do klasyku wszystko wygrają) Jakby Real wygrał z Barcą, to miałby 7 pkt przewagi, to 10 kolejek przed końcem byłoby bardzo dobrą zaliczką. Jakby zremisował, to 4 punkty przewagi i lepszy bilans w meczach bezpośrednich, a jak przegra, to stąpanie na kruchym lodzie.

Mam mimo wszystko nadzieję, że zarówno Real, jak i Barca zagrają świetny mecz, no i chciałbym wygranej Realu.

0

No nie wiem, ostatnimi czasy jakoś nie zachwycał w starciach bezpośrednich. Przeciwko Atletico w poprzednim sezonie też mu nie szło.

0

Myślę, że po prostu nie miał swojego dnia. Z City zagrał świetny mecz, jednak ocenę popsuła mi 93 minuta i wiadomo co. Niedługo wróci do strzelania bramek i świetnej gry. Zobaczymy jak zaprezentuje się w walce z Realem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?