0

Tak, już to widzę, jak PSG sprzedaje Marquinhosa i Verratiego, który niedawno przedłużył kontrakt i w pakiecie z Aurieriem (w ogóle nie wiedziałem, że po tym co odwalił ktoś może go chcieć) za 120 mln.

0

Ja też nie lubię Chelsea, ale wy ich nienawidzicie. Jakiś uraz, czy coś.

4

Długo nad tym myślałeś? 2:1 lepsze od 3:1, a to dobre.

0

Gol, Cavani, Chelsea w ciężkiej sytuacji.

0

I jak tam ten drugi mecz?

0

Mecz Benfiki widzę też dobry, ogląda ktoś?

1

Ale za to jak Brazylijczyków dużo.

0

1:1 to korzystny wynik dla Chelsea, jak tak się skończy to spokojnie mogą zagrać na 0 w następnym meczu.

1

Real nie gra w następnej rundzie, przynajmniej na razie.

1

Tutaj wychodzi brak ligowych rywali PSG, nic dziwnego, że przelicznik w klasyfikacji Złotego Buta jest taki jak w Ekstraklasie.

0

Nie da się oglądać też gry wielu innych klubów. Jest wiele zespołów murujących się, a Chelsea jest teraz zbyt słaba, aby grać otwarcie przeciwko PSG.

0

Jak się jest słabszym to oczywiste, że nie idzie się na stracenie, tylko wykorzystuje się inne sposoby.

0

No i co? Jak Atletico się muruje w meczach z Realem, to klaszczecie uszami.Prawda jest taka, że fart stworzył gola PSG i to, że nie stracili gola po uderzeniu ulubionego przez wszystkich Costy.

0

Ogólnie LM zdobyli na farcie, ale to nic nie oznacza. Idąc tym tropem na myśl o Grekach powinniście wyciągać karabiny.

1

A jak PSG strzeliło gola po rykoszecie, mimo że sytuacji nie stwarzali, to cicho pewnie byłeś.

1

Dlaczego wy aż tak bardzo nie lubicie Chelsea?

0

oops :D Coś nie wyszło.

0

Gol, pięknie, Obi Mikel naprawia swoje błędy.

0

Jak przeglądasz strony to się nie dziw. Youtube też się nie liczy, bo tam jest mocna kompresja i filmy nie zajmują aż tyle przez co działa bezproblemowo.

0

Bo PSG ma zbyt słabe boki obrony i oni nie uskrzydlają odpowiednio akcji, mieli Auriera, ale... A DI Maria i Lucas cały czas do środka próbują.

0

LTE ogólnie jest do niczego. Jako internet na poważniejsze użycie, niż przeglądanie stron się nie nadaje.

0

Tak, problem w tym, że PSG ma słabszych graczy na każdej pozycji.

0

Dobry mecz pod względem taktycznym.

0

Ibrahimović jaki szczur.

7

Na tym polega piłka nożna. Cierpisz na syndrom kibica Barcy, jak się ogląda zbyt dużo pomysłowej piłki, to tak jest.

0

Kupujesz ofertę nc+ i masz nc+ go, możesz oglądać i nikt nie kradnie czyjejś własności intelektualnej.

0

Messi miał karnego lekko wysunął piłkę do przodu, podbiegł Suarez i strzelił gola.

0

Ja takie karne widziałem tylko na youtube w amatorskich ligach, co to było... O gol.

0

Ale część tego, co Tottenham miał dać Realowi za transfer Van der Vaarta i tak już sobie unieważnili w transferze Bale'a. A Real wyciskali do ostatnich groszy i przez to, że tak późno Modrić dołączył został w zimę uznany za najgorszy transfer.

0

Ligę już Barca wygrała. Ma przewagę i wygrane mecze bezpośrednie zarówno z Atletico, jak i Realem. Jak wygracie z Gijon i Celtą, to będziecie tak naprawdę 8 pkt nad Realem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?