kacper1423
Dołączył/a: wrzesień 2012
Kielce
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Reus i Borussia w świetnej sytuacji przed rewanżem 2:0, w Sevilli tym razem Gameiro na 3:0. Już pierwsza drużyna w 1/8 LE.
0
Też chcę ich awansu, ale Napoli mimo meczu z Juve(w sumie też niezłego) ma świetny okres i będzie im bardzo ciężko. Drugi mecz Napoli, który oglądam w tym tygodniu i drugi nudny.
0
Nudny mecz, mało okazji, choć najlepszą miał chyba Soldado na samym początku po złym wybiciu bramkarza.
0
Bo zmietliby, mimo że liga francuska jest tragiczna.
1
Błaszczykowski asysta, angielskie kluby jednak nie zawodzą.
0
Basel już 2:2, jednak liga francuska jest tragiczna.
2
Zaryzykuję jednak stwierdzenie, że przejdą.
1
Sevilla 2:0, znów Lliorente, już na 100% przejdą dalej.
4
Dokładnie i kadra nie może mieć więcej, niż 25 zawodników.
1
O współpracę z służbami bezpieczeństwa.
0
Pseudoobrońcy śmiesznej BPL zaraz powiedzą, że angielskie kluby się specjalnie podstawiają w europejskich rozgrywkach i przegrywają przez Boxing Day, a tak naprawdę każdy zespół z górnej połowy tabeli jest lepszy od Barcy.
0
Bo dla mnie jest to śmieszne, że w takim kraju jak Polska nie ma ani jednej drużyny na europejskim poziomie, chociaż Ligi Europy.
0
Co ty trzeci w tabeli są, a United dopiero piąte.
0
Jeeeeeest United. Idealnie.
0
Basel strzeliło. 2:1 dla St. Etienne.
0
Liczę jak najszybsze odpadnięcie angielskich zespołów ze wszystkich europejskich rozgrywek. Już jest remis.
0
St.Etienne już 2:0 z Basel, Lecha by zniszczyli.
0
No nie, Romero obronił sam na sam, a teraz Depay. Trzeba wyeliminować to United.
0
Sevilla gol, Lliorente.
0
Zapomniałeś dodać o dziwnym wgryzaniu się w przeciwnika.
0
Bo przez to, że dostają się jakieś słabe drużyny tworzą się grupy ogórkowe. Potem takie dwumecze, zarówno Barca jak i Arsenal ograliby Wolfsburga i Gent. Bez sensu są tak jak mówię, mecze ostatniej fazy eliminacji. Ja rozumiem, że chcieli dać szansę drużynom z ogórkowych lig, ale niekoniecznie musieli doprowadzać do takich meczów jak Astana-Apoel i Valencia-Monako, bo rozumiem jakby to zależało jedynie od losowania, ale Astana i Apoel nie miały szans trafienia na Valencię w losowaniu ostatniej rundy.
0
Możesz sobie mówić.
0
I tak zaraz angielskie odpadną. Ale rzeczywiście, oglądam teraz mecz Villarreal (któremu w tym meczu kibicuję) i nie jest zły. Naprawdę ciekawe rozgrywki, wiele drużyn lepszych, niż jakieś słabe drużyny z fazy grupowej LM. Według mnie w ogóle nie powinno się dzielić ostatniej fazy eliminacji odcinając zespoły, które dostały się tam z lig z tymi, które przechodziły po poszczególnych etapach. Wtedy LM byłaby dużo silniejsza.
Fajnie też, że canal+ transmituje sporo meczów, Villarreal-Napoli na canal+sport, Borussia-Porto na canal+sport2 i Midtjylland-United na nsport+, jeszcze multiliga na 38 programie.
0
Ale masz laga.
0
St. Etienne wygrywa z Basel, ciekawe ile Lech dostałby od Francuzów.
0
Piszczek Borussia 1:0 Porto.
0
No i ci siadło, gratuluję.
0
Widzieliście co Soldado zrobił? Tragedia.
0
Nie, ja obstawiałbym około 2:2.
0
Ale on i tak go sprzeda.