0

I tak jestem zdecydowanie za połączeniem dwóch ścieżek. Gdy będą do LM wchodziły jakieś słabe drużyny, to nigdy faza grupowa nie będzie ciekawa, bo zawsze będzie wiadomo, kto wyjdzie.

0

Jak w trójce LM nie będzie Messiego/Suareza to będzie skandal.

1

Tak, Perez na pewno o niczym innym nie marzy tylko, aby trafić na Legię, gdzie Real rozjedzie każdą drużynę losowaną z 4 miejsca. To samo zresztą z Barcą, czy Bayernem.

1

Jak to faul nie na karnego, przecież w polu karnym było.

1

Tak, dokładnie. Moreno odpychał zawodnika Villarreal, sędzia nie dawał kartek Liverpoolowi za koszenie Villarreal, a potem dał kartkę Ruizowi.

0

Sędziowanie oczywiście pod Liverpool.

2

Tylko nie Angole w finale, trzeba będzie liczyć na Sevillę.

0

No i czerwona, to było do przewidzenia.

0

Villarreal musi strzelić gola, będą mieli ciężko.

2

To co zrobił wczoraj Toure to splunięcie w twarz kibicom City, skoro wracał po kontuzji i nie potrafił biegać, to mógł po prostu nie grać, a tak City grało w 10.

0

A z takiego powodu, że Messi prawie w ogóle nie łapie kontuzji (ten sezon to niewielki wyjątek), gdyby łapał kontuzje po kilka razy na sezon, to w życiu nie osiągnąłby tego poziomu. Tu po prostu potrzeba ciągłości.

0

Real sportowo w tym sezonie nie ma nic sobie do zarzucenia. Odpadł z CdR przez kwestie złej administracji w klubie, traci zaledwie jeden punkt do lidera i jest w finale Champions League.

0

przedwczoraj
Griezmann jest lepszym zawodnikiem od Bakambu.
Villarreal w ogóle to sukces na miarę Leicester. Skład budowany między innymi na wypożyczeniach i jakiś "groszowych" zakupach, a 4 miejsce w najlepszej lidze i półfinał LE.

0

Komentarz usunięty

1

Sevilla już 2:1, asysta Grześka.

0

0

Dzisiaj może być dogrywka w którymś z meczów. Sędzia przespał mecz i nie dawał kartek, teraz komuś puszczą nerwy.

0

Byliby niesamowicie mocni.

2

Jednak to nie Simeone wyrzucił piłkę, a jedynie wziął odpowiedzialność za kogoś ze swojego sztabu.

0

Martial. Stones to kolejny przereklamowany słupek z ligi angielskiej.

0

Trochę to wygląda jakby ktoś z boku wrzucił, ale podobno to Diego.

0

Boski Diego, a kto. Już na trybunach siedzi.

3


Tak się zdobywa mistrza.

0

uff, już myślałem, że chodziło ci o Diego.

1

Wysoki strzelił na Wembley.

0

No proszę, mogłeś tak od razu.

0

W jego przypadku łącznie, ale definicja się nie zmienia i z przymiotnikami w stopniu równym "nie" piszemy łącznie.

5

Ta, Real odrabiał straty na stojąco przeciwko najsłabszej defensywie ligi z trenerem wariatem.

0

"nie" piszemy z przymiotnikami razem jedynie w stopniu równym, bo twoja definicja niedokładna.

0

Z wyświetleniami rm.pl akurat nie ma problemu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?