kacper1423
Dołączył/a: wrzesień 2012
Kielce
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I tak jestem zdecydowanie za połączeniem dwóch ścieżek. Gdy będą do LM wchodziły jakieś słabe drużyny, to nigdy faza grupowa nie będzie ciekawa, bo zawsze będzie wiadomo, kto wyjdzie.
0
Jak w trójce LM nie będzie Messiego/Suareza to będzie skandal.
1
Tak, Perez na pewno o niczym innym nie marzy tylko, aby trafić na Legię, gdzie Real rozjedzie każdą drużynę losowaną z 4 miejsca. To samo zresztą z Barcą, czy Bayernem.
1
Jak to faul nie na karnego, przecież w polu karnym było.
1
Tak, dokładnie. Moreno odpychał zawodnika Villarreal, sędzia nie dawał kartek Liverpoolowi za koszenie Villarreal, a potem dał kartkę Ruizowi.
0
Sędziowanie oczywiście pod Liverpool.
2
Tylko nie Angole w finale, trzeba będzie liczyć na Sevillę.
0
No i czerwona, to było do przewidzenia.
0
Villarreal musi strzelić gola, będą mieli ciężko.
2
To co zrobił wczoraj Toure to splunięcie w twarz kibicom City, skoro wracał po kontuzji i nie potrafił biegać, to mógł po prostu nie grać, a tak City grało w 10.
0
A z takiego powodu, że Messi prawie w ogóle nie łapie kontuzji (ten sezon to niewielki wyjątek), gdyby łapał kontuzje po kilka razy na sezon, to w życiu nie osiągnąłby tego poziomu. Tu po prostu potrzeba ciągłości.
0
Real sportowo w tym sezonie nie ma nic sobie do zarzucenia. Odpadł z CdR przez kwestie złej administracji w klubie, traci zaledwie jeden punkt do lidera i jest w finale Champions League.
0
przedwczoraj
Griezmann jest lepszym zawodnikiem od Bakambu.
Villarreal w ogóle to sukces na miarę Leicester. Skład budowany między innymi na wypożyczeniach i jakiś "groszowych" zakupach, a 4 miejsce w najlepszej lidze i półfinał LE.
0
Komentarz usunięty
1
Sevilla już 2:1, asysta Grześka.
0
0
Dzisiaj może być dogrywka w którymś z meczów. Sędzia przespał mecz i nie dawał kartek, teraz komuś puszczą nerwy.
0
Byliby niesamowicie mocni.
2
Jednak to nie Simeone wyrzucił piłkę, a jedynie wziął odpowiedzialność za kogoś ze swojego sztabu.
0
Martial. Stones to kolejny przereklamowany słupek z ligi angielskiej.
0
Trochę to wygląda jakby ktoś z boku wrzucił, ale podobno to Diego.
0
Boski Diego, a kto. Już na trybunach siedzi.
3
Tak się zdobywa mistrza.
0
uff, już myślałem, że chodziło ci o Diego.
1
Wysoki strzelił na Wembley.
0
No proszę, mogłeś tak od razu.
0
W jego przypadku łącznie, ale definicja się nie zmienia i z przymiotnikami w stopniu równym "nie" piszemy łącznie.
5
Ta, Real odrabiał straty na stojąco przeciwko najsłabszej defensywie ligi z trenerem wariatem.
0
"nie" piszemy z przymiotnikami razem jedynie w stopniu równym, bo twoja definicja niedokładna.
0
Z wyświetleniami rm.pl akurat nie ma problemu.