3

Przeciwko Realowi by uznali

0

Przebiłby Jamesa :D

0

Siłą Juve nie są pojedynczy gracze, jak ich BBC, czy Buffon.
Ich siłą jest taktyka, doświadczenie, zgranie, solidność.
Zobacz jak tam odżyli Khedira, czy Alves. Podejrzewam, że nawet jak Barca by kupiła Bonucciego, to nie grałby aż tak dobrze, jak tam.
Poza tym Barca wcale nie ma słabej obrony, szczególnie środka. Pique to top na tej pozycji, Umtiti też jest świetny i cały czas będzie się rozwijał.

4

Ale piłka to nieobliczalny sport. Po pierwszych meczach pcuharów (LM i LE) już było 4 murowanych faworytów do przejścia, a tylko w meczu Juve obyło się bez emocji.
W Madrycie były do gola Isco, a w LE było wszystko. Piłki meczowe, emocje, czerwone kartki. Mimo, że nadal według mnie ten sezon w LE jest słabszy, niż np. poprzedni i to dużo pod względem jakości.

0

Za co niby powinien wylecieć? Tam nie było żadnej czerwonej karki. Rzeźnia to była w meczu Juve-Monaco, np. Glik.
Sędzia świetnie prowadził mecz, ustawił go sobie perfekcyjnie dając kapitanom obu zespołów żółte za dyskusje.

1

Tak, sędzia prawidłowo prowadził mecz

1

I to jeszcze takich, którzy kartki dostają głównie za nieprzemyślane faule i dyskusje

0

No Messi potrafi grać bardzo ładnie, to niezaprzeczalne. Ale ja nie jestem fanem dryblingów. Jeśli chodzi o skuteczność to Messi nie stwarza jakoś dużo więcej okazji od Ronaldo, chodzi o tę ostatnią fazę.
Messi się cofa do pomocy, ale to nie jest wina Ronaldo, że Real ma bardziej kompletną kadrę. To co zrobił Messi w klasyku było piękne (choć co prawda nie dla mnie), ale Ronaldo w LM robi coś równie dobrego, szczególnie ten pierwszy mecz z Bayernem i ten z Atletico. Gry tych piłkarzy nie da się porównać, bo grają inaczej, inny styl. Ronaldo od kilku lat to pójście w skuteczność, a Messi musi oprócz strzelania pomagać obronie. ZP zdobywa się za to jak gra przekładała się na trofea, liga zależy od Realu, jak nie potknie się to wygra, w LM Real jest faworytem, Ronaldo ma jeszcze przed sobą Puchar Konfederacji

5

Ale ten awans do finału będzie musiał być dla ciebie ciężki.

0

Jak Ronaldo wygra ligę i LM/Puchar Konfederacji do ZP ma niemal zapewnioną.
A o tych złotych piłkach to jest większy trend, niż trzy mecze. Barcelona dołuje w LM od awansu do 1/8 i PSG, Messi nie stał się główną twarzą remontady, Barcelona znów przegrała, tym razem z Juventusem, remontady nie było. Potem genialne El Clasico i przywrócenie Barcy szans na mistrza, ale to na nic jeśli ona go nie wygra, nadal faworytem jest Real.
W tym samym czasie Ronaldo z krytyki tego, że strzelił jedynie dwa gole do 1/4. W dwumeczu z Bayernem załadował 5 bramek (dwie ze spalonego, ale za to obwinili sędziego), potem praktycznie zamknął dwumecz ładując hat-tricka Atletico i bijąc kolejne rekordy LM. Jeszcze brakuje mu dwóch trofeów, bo od tego to najbardziej zależy. Ma szanse na Puchar Konfederacji, gdzie Portugalia jest jednym z faworytów, jest po pierwszym meczu z Atletico faworytem całej LM oraz faworytem do wygrania ligi.

0

Idealnie strzelił

0

Trzy dogrywki, nieźle. Ale w tym sezonie Liga Europejska według mnie niższy poziom, niż w poprzednim

0

Albo Chelsea coś powalczy, albo znów na 1/8 się skończy dla angielskich zespołów.

2

0 szans. Chelsea zdobyła mistrzostwo już dawno temu. Obecnie nawet jak przegrają 4 pkt przewagi na 6 ostatnich meczów(Chelsea gorszy bilans bramkowy). Nawet jak dziś przegra to na 6 ostatnich spotkań tylko raz gra z zespołem z top 7 (z Evertonem w Liverpoolu), poza tym aż 4 mecze na Stamford Bridge i tylko jeden na wyjeździe (poza Evertonem).
Tottenham ma jeszcze mecze chociażby z United i Arsenalem i broniącym się przed spadkiem Hull

0

Jeśli Real nie wygra, to też mam nadzieję na Buffona

0

Po 4:0 wielu wskazywało faworyta w PSG, wiemy jak to się skończyło. Na bwin Juventus ma drugi najniższy kurs (4.0 przy 3.0 Realu)

0

Faworytem bukmacherów jest obecnie Real, ale przed pierwszymi meczami chyba była Barca, tak się to szybko zmienia. A nawet jak Real awansuje, to nadal każdy może nas powstrzymać, bo zostały już same zespoły klasy światowej (i Leicester)

0

Świetny ten mecz jest.

3

Warto wspomnieć, że gdyby Bayern wykorzystał swój karny, to Real pewnie teraz leżałby na łopatkach, a tak to Bawarczycy muszą odrabiać.

5

Jeszcze oni grają zawsze na pograniczu serii jedenastek.

1

A nie mówiłem?

2

Tak, bo każdy ogląda każdy mecz każdego zawodnika, aby jakąś średnią ocen brać.

0

Sociedad na Camp Nou i Osasuna to nie są trudni przeciwnicy dla Barcy, nawet bez Neymara.
Za oklaskiwanie dostał dwa mecze (plus jeden za dwie żółte). Osobiście też uważam, że to głupie, bo równie dobrze mogliby karać za dyskusje z sędziami po dwa mecze

1

W Hiszpanii są inne zasady pauzy, tutaj jak dostajesz czerwoną po dwóch żółtych to też pauzujesz.

0

Griezmann nieźle uderzył.

0

No i masz szczęście

0

442oons według mnie o wiele lepszy jest

0

Gdyby Sevilla wygrała, to dałoby się nieźle podśmiewać z "potęgi" ligi angielskiej, teraz to nie to samo.

1

"kacper1423 3 minuty temu · Dyskusja 0
Leicester się strasznie głęboko cognęło, nie zdziwię się, jak będzie karny dla nich w końcówce. "

No i proszę bardzo

0

Już sobie wyobrażam jakby tam zamiast Vardy'ego był Costa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?