La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 675 Culés

konto usunięte

1

Jakby tyle miejsca Chelsea zostawiła Barcelonie na bokach obrony co PSG to nie byłoby co po nich już zbierać. Neymar i Messi zrobiliby już swoje ;)

1

@Kurkmen Leicester by starczył. Po co od razu wzywać Barce - niech odpoczywają przed meczem ligowym :)

konto usunięte

0

@Criss18Barca No ale tyle miejsca na bokach to ja już naprawdę dawno nie widziałem. Tak jak komentatorzy powiedzieli oni obronę mają na szerokość pola karnego ustawioną jak na ten moment.

0

@Kurkmen Bo PSG ma zbyt słabe boki obrony i oni nie uskrzydlają odpowiednio akcji, mieli Auriera, ale... A DI Maria i Lucas cały czas do środka próbują.

konto usunięte

0

@kacper1423 Chelsea całkowicie ten mecz pasuje. Murują środek ,a że PSG nie potrafi zrobić użytku z kilometrów miejsca na skrzydłach to ich problem. Tak jak napisałeś Marqinhos nie może się odnaleźć na boku obrony, a Maxwell po prostu jest już za słaby. Ogólnie dziwi mnie to ,że właśnie w PSG wszyscy w ataku schodzą do środka. Nikt nie rozciąga obrony będąc na skrzydle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?