0

Moim zdaniem powinien zakończyć karierę, i od razu wziął się za trenowanie młodzieży w La Masii, Ale nawet jeśli zakomunikuje że odchodzi do innego klubu, trzeba to uszanować. To jest Legenda !

0

Jak mnie denerwują "kibice" Barcelony. Najpierw pisza ze Puyol to już nie to samo, wystarczy że bramke strzeli to już jest wielki i oby nie odchodził, zapewne w najbliższym czasie będzie tak z Songiem czy Tello.... Pozdro dla normalnych kibiców :)

0

Wydaje mi się że jak już dołączy kiedyś tam do pierwszej drużyny, to będzie drugi Iniesta, dużo drybluje + bajeczna technika. Wydaje mi się że to jest talent na miarę własnie Don Andresa. :)

0

Przecież to wszystko poza Valdesem to ploty wyciągnięte z prasy... Czytajcie ze zrozumieniem... :)

0

Mi również, tym bardziej że Xavi wtedy kiedy trzeba było fajnie to uspokajał.

0

Ja uważam że Real ma lepszy atak niż City, tym bardziej że Aguero prawdopodobnie nie zagra. City moim zdaniem jest do ogrania, ale będzie trzeba bardzo uważać w obronie.

0

Ale ja zauważyłem że Ci co wczoraj byli, jednak bardziej jako kibice Sevilli niż Barcy, zauważ że jak padła bramka z spalonego Alexisa, to jeszcze w porządku że powie to raz, drugi czy trzeci ale on o tym gadał od strzelenia bramki do końca pierwszej połowy...

0

Drużyne Unaia Emerego nigdy nie stawiają autobusu z Barca, jak idze zauważyć :)

0

Tak, bez kibiców. Nie pamiętam kiedy ostatni raz słyszałem przyśpiewki na Camp Nou...

0

A nie lepiej znaleźć sponsora takiego który zapłaci np. za rozbudowę stadionu, w zamian za dodanie jednego słowa do nazwy stadionu? Ludzie zrozumcie że teraz kasa rządzi w Futbolu.

0

Jednak jest fart, bo Atletico zremisowało z Sevilla

0

Głupi pismak cos napisał i wy już w to wierzycie...

0

Jednak wolał bym żeby wypożyczenie do klubu z La Liga, z wpisem że Tello nie może występować w meczach przeciwko Barcy. Jeszcze mu się spodoba PL i będziemy mieli po naprawdę dobrym kopaczu. A nie ma co ukrywać że PL to jak dla tego typu zawodnika dobry wybór.

0

Najlepiej to mieć pakiet NC+, sam posiadam ale rozumiem że nie wszystkich na to stać :)

0

Dokładnie, Tello potrafi się dobrze "urwać" obrońcy i dobrze uderzyć - z daleka również :) Powinien dostawać więcej minut !

0

Teraz czas na Barce, niech pokażą ze to jest właśnie "Més que un club" :D

0

Teraz czas na Barce, niech pokażą ze to jest właśnie "Més que un club" :)

0

Najpierw to niech Tello dostanie te 45 min....

0

Pierwsze to musi dać najpierw szanse Tello...

0

Zauważ że to Martino widzi się z piłkarzami prawie codziennie, on tu jest trenerem. Niech robi jak uważa, ważna jest gra i wyniki :)

0

I go wygrać ! To było by niesamowite zakończenie kariery :)

0

Tarzan mógł by spokojnie na drugiego trenera Barcy teraz iść. Ale teraz jakis od Martino jest :(

0

W końcu pokazali to co chciałem, czyli podawanie ale z sensem...

0

W sumie to współczuję Barcelonie 90% polskich kibiców. Tylko narzekanie, ale jak Masche ratował Barcelonie dupe to wtedy było jaki on swietny, a jak ma teraz spadek formy to "sprzedać go" "on nie nadaje się na obronę". Po prostu Dziecinada...

0

Masche jest zajebisty ! Szoda że jest trochę za niski na obrońcę, ale to nie zmienia faktu że mamy się go pozbywać !

0

Najlepiej ubranym jest chyba Neymar :D

0

Dokładnie, Miki ma racje. Bartra w tej chwili jest najlepszym obrońcą w Barcelonie, Xavi i Pique grają piach, a Cesc jest w wyśmienitej formie, ale wolał bym żeby Sergi zagrał, ale nie kosztem tego że Iniesta ma grac na skrzydle... Ja bym zrobił tak: Pinto - Montoya, Bartra, Masche, Adriano - Busquets, Cesc, Sergi - Tello, Neymar, Alexis/Pedro

0

Ja by tej PRZYJEMNOŚCI nie chciał widzieć... Wolę gdy chłopcy wygrywają w regulaminowym czasie gry :)

0

Wszystko ok, tylko na lewą normalnie Adriano :) I fajnie zobaczyć parę Pique - Bartra

0

Znowu zła wiadomość... Ale to potwierdza że Barca dokona transferu Bramkarza już w Zimie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?