0

slawmm

Zgadzam się w 100%, A jeżeli nie Pique to Xavi, niestety, ale jest taka niepisana zasada że Lewonożni nie powinni kopać karnych i ja się z tym zgadzam...

0

Moim zdaniem to powinno być tak: Affelay za Aggera (nie za bardzo podoba mi się gra Affelay'a, w kadrze jak i w Barcelonie...)

0

Ballotelli - masz fajne zęby, dodam że nawet nie są żółtego koloru....

0

KazikFCB

Cooo?? Poleciał na kasę, ty jesteś chyba za przeproszeniem chory, Keita prawie wgl. nie grał, po prostu na meczach "nudziło mu się", a ty mówisz że na kasę poleciał?

0

Ej on na 100% będzie grał z nr. 18? Bo chce go w PES'ie przenieść już do Barcelony, ale nie jestem pewien czy zagra z "18"?

0

"Jak byłem mały to zawsze dostawałem piłki. Inne prezenty też, ale ja zawsze chciałem otrzymywać piłki". No, Leo to teraz na urodziny dostaniesz piłkę, ale złotą !! ;]

0

Rafał--,

Ty chcesz kogoś z Realu do Barcelony? Po pierwsze to Ramos za nic nie przejdzie do Barcy, a po drugie MOIM zdaniem jest słaby na pozycji ŚO

0

"Mali przegrało 1:2, a pomocnik FC Barcelony strzelił bramkę z karnego, jednak nie dała ona nawet punktu." Błąd autora, bo od kiedy w meczu towarzyskim gra się o punkty? A tak uniosę się do tematu, moim zdaniem powinien odejść, to nie ta młodość, szybkość itp. A to dla niego lepiej, ponieważ chce sobie pograć.

0

A wie ktoś może czy Barca Zagra w nich na Pucharze Króla ?

0

Oni tańczą Ai se eu to Pego ! ;]

0

Świetnie dopasowane zdjęcie, bo chwilę wcześniej dostał telefon od Władz Machesteru City. :] Hhahha

0

Powiedział )cytuję) "Do zobaczenia wkrótce." Czyli Pep jednak wróci na ławkę trenerską Barcelony!! :] Oby tak się stało. Visca el Barcelona.

0

Moim zdaniem Barca powinna wypożyczyć Tello. Barcelona robi błędy że sprzedaje zawodników, a jak sprzedaje to lepiej niech sprzedają z opcją pierwokupu, bo później za grube Miliony muszą ich odkupywać. Przykład? Cesc Fabregas, Jordi Alba (jeszcze nie gra ale liczę na to że przyjdzie).

0

@ Skinner,

Porównajcie grę Messiego z Ibrą !! ;] heh

0

Barcelona już wie że będzie musiała uderzać CELNIE z daleka, ponieważ Milan ma szczelną defensywę. Będzie ciężko, ale dla mnie o takie coś chodzi !! VeB VeC

0

@FCB_dimiC, będzie albo na n-premium albo na N-sporcie :]

0

Seedorf to jest gość, ma prawie 40 lat ale kafar z niego jakich mało, i to jest piłkarz został sfaulowany przez Messiego, zachował się spokojnie, Leo z trudem pomógł mu wstać (za ciężki Seedorf dla niego:D).

0

ShawnC@ to była by motywacja? To była by już LM nasza !! :]

0

Ej, ale ma rację, moim zdaniem większość transferów to porażka np. CR7 to nie to samo co w Realu. MOIM SKROMNYM zdaniem to nawet Villa stał się słabszy po transferze, strzelił kilka bramek ale to nie to samo co w Valencii. Ibrachomović tak samo w Barcelonie wielki nie wypał. Myślę że te Transfery to w WIĘKSZOŚĆI nie wypały, no chyba że powroty do dawnego klubu, ligi, np. Cesca Fabregasa itd. Ale wy nie musicie się ze mną zgadzać. Visca El Barcelona !! :]

0

Aha Thiago Silva nie zagra bo kontuzja, nie wiem jak z resztą składu, bo mnie Milan zbytnio nie interesuje, o Silvie wiem z telewizji :p

0

milekson@ ja też tylko że w Pro Evolution Soccer 2012. Zremisowałem na San Siro 1:1, ale na Camp Nou wygrałem 2:0. Ale i tak to pewnie nikogo nie obchodzi, i chciałbym żeby Blaugrana więcej wygrała ;p
!!

0

mistrzyk@
wtedy strzelał nawet po 5/6 bramek i to były inne czasy tam wyniki meczy były po 10:5 itp.

0

Sory że nie w temacie, ale pewnie mało z was wie że Mourinho był kiedyś asystentem trenera Barcelony w latach 1996-2000.

0

I bez sensu, jeżeli już chcieli tak wesprzeć i Abidala i Muambę to mogli jednego meczu koszulkę z słowami wsparcia dla Erica a drugiego meczu słowa wsparcia dla Muamby. Mam racje?

0

Czy mi się wydaje czy to koszulka meczowa?

0

@FcBarcelończyk5
Też nie życzę Ericowi źle, i chcę żeby jeszcze wrócił na boisko, ale Barcelona w razie czego powinna poszukać jakiegoś LO. Jak dla mnie Muniesa jest za słaby.

0

Zgadzam się z Tomo1989, należy mu się ewidentnie odpoczynek jak i Messiemu. Niech na mecz z Bayerem zagrają: w Bramce
V. Valdes
PO: Dani Alves SO: Pique lub Poyol SO: Mascherano LO: Adriano
DP: Busquets
ŚP: Fabregas ŚP: Thiago
PN: I.Cuenca ŚN: Pedro LN: Alexis

0

Jedni mówią że brzydkie, jak na mój gust będą takie nowoczesne, moim zdaniem 6/6, ale to tylko moja ocena

0

Niech gra?? Ty chcesz żeby któryś z zawodników Blaugrany na tym meczu odniósł kontuzję? Myślę że nie, Pepe to istny cham inaczej nie mogę go nazwać chyba że o wiele gorzej. VeB.

0

Dzięki Barcelono wygrałaś bardzo ważny ligowy mecz w moje urodziny ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?