kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i git a Leo na drugą połowę :)
0
To za gadanie tez dają złotą piłkę?? Messi jakoś siedzie cicho,a Ribery z Crisem się momentami puszą jak królowie jacyś...
0
Tak to był Godin :)
0
Trza na nich uważać :) Simeone to świetny trener...
0
Jeden w tą czy w ta nie robi różnicy :D Skąd oni się biorą? :D
0
Wspaniale :) Jutro niech dostanie trochę minut,a może już w pierwszym składzie? :D
0
Mata to by się przydał bardziej PSG niż nam :D Przynajmniej by mieli solidny środek pola,a no i jeszcze Pogbę ponoć chcą :) Ter Stegen do nas i może środkowy obrońca by się przydał mimo wszystko :)
0
Po mojemu to Ter Stegen już jest w Barcelonie :D
0
PSG albo Monaco.Takie dwie realne opcje : )
0
No tak Liga trzech drużyn.To i tak mało :D
0
Ból głowy...kogo wystawić w ataku :D Taki pozytywny ból głowy
0
Alexis się odwdzięczył z nawiązką :D
0
0
MD i jazda : )
0
Na Copa Del Rey byłby idealny.Szkoda że póki co Tata nie dał mu szansy...
0
Tak przedłużyć mu kontrakt i niech dalej będzie numerem 2.Pinto zasłużył sobie swoją postawą,i niech zakończy tutaj karierę.A nr 1 Ter Stegen jak Victor odejdzie
0
Leo wyjdzie na głodzie to wszystkich zje :D
0
Plotki wymyślane przez media prześcigają się w głupocie...do czego to doszło :D
0
Niech skończą się już te konflikty.Do niczego dobrego to nie prowadzi...
0
0
No wreszcie.Wrócił nasz Król.I do tego w fajnych bucikach :)
0
Świetny grajek :) I Młody.Ale my też w Barcelonie takich mamy już :)
0
Trza utrzeć nosa Mou :D Dawać Chelsea
0
Skreślamy go Droga Redakcjo z listy kontuzjowanych :)
0
Czemu kuriozalne? Fajne ciekawostki :)
0
Przy rotacjach Martino dadzą radę chłopaki :)
0
Pracuś nasz : )
0
No i pięknie :) Oby to była prawda...
0
I tak ładnie im poszło : )
0
Nasz pracuś : )