0

No i git a Leo na drugą połowę :)

0

To za gadanie tez dają złotą piłkę?? Messi jakoś siedzie cicho,a Ribery z Crisem się momentami puszą jak królowie jacyś...

0

Tak to był Godin :)

0

Trza na nich uważać :) Simeone to świetny trener...

0

Jeden w tą czy w ta nie robi różnicy :D Skąd oni się biorą? :D

0

Wspaniale :) Jutro niech dostanie trochę minut,a może już w pierwszym składzie? :D

0

Mata to by się przydał bardziej PSG niż nam :D Przynajmniej by mieli solidny środek pola,a no i jeszcze Pogbę ponoć chcą :) Ter Stegen do nas i może środkowy obrońca by się przydał mimo wszystko :)

0

Po mojemu to Ter Stegen już jest w Barcelonie :D

0

PSG albo Monaco.Takie dwie realne opcje : )

0

No tak Liga trzech drużyn.To i tak mało :D

0

Ból głowy...kogo wystawić w ataku :D Taki pozytywny ból głowy

0

Alexis się odwdzięczył z nawiązką :D

0

symulka że hej :D

0

MD i jazda : )

0

Na Copa Del Rey byłby idealny.Szkoda że póki co Tata nie dał mu szansy...

0

Tak przedłużyć mu kontrakt i niech dalej będzie numerem 2.Pinto zasłużył sobie swoją postawą,i niech zakończy tutaj karierę.A nr 1 Ter Stegen jak Victor odejdzie

0

Leo wyjdzie na głodzie to wszystkich zje :D

0

Plotki wymyślane przez media prześcigają się w głupocie...do czego to doszło :D

0

Niech skończą się już te konflikty.Do niczego dobrego to nie prowadzi...

0

Treningowy Hat trick Leo :D

0

No wreszcie.Wrócił nasz Król.I do tego w fajnych bucikach :)

0

Świetny grajek :) I Młody.Ale my też w Barcelonie takich mamy już :)

0

Trza utrzeć nosa Mou :D Dawać Chelsea

0

Skreślamy go Droga Redakcjo z listy kontuzjowanych :)

0

Czemu kuriozalne? Fajne ciekawostki :)

0

Przy rotacjach Martino dadzą radę chłopaki :)

0

Pracuś nasz : )

0

No i pięknie :) Oby to była prawda...

0

I tak ładnie im poszło : )

0

Nasz pracuś : )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?