0

Masche na sprzedaż? Mamy wzmocnić obronę a nie osłabić się.Jak by odszedł niewątpliwie by to była duża strata...

0

Aguero byłby najlepszym wyborem jeśli chodzi o atak.Świetnie się z Messim rozumie :)

0

No i niech mu dadzą ten kontrakt.To oni chcą mu go da,a nie że Leo się prosi.A na transfery przyjdzie czas po sezonie :)

0

Oby ich ta pewność siebie zgubiła :) Łatwo nie będzie,a Barca nikogo się nie boi...

0

No ale mieli chłopaki radochę.Jakie emocje :D Kawał dobrej zabawy :)

0

No okej a czemu niby nie została zaliczona? Bo nie wiem? Również Wesołych świąt :)

0

Wszystko pięknie...ale Neymar dalej ma 8 a nie 9 asyst.Tak jest błąd.Neymar miał asystę do Alexisa w meczu z Granadą.Jak ktoś nie wierzy niech zobaczy skrót :)

0

Wesołych Świąt i i dużo szczęścia w nadchodzącym roku 2014 : ) No i wiele radości z wyników naszej ukochanej drużyny : )

0

Chciałbym by wygrał Leo.Ale coś mi mówi że wygra Cris bo po prostu zasłużył.Szkoda że Leo miał kontuzję bo by wtedy był pierwszy jak znam życie.Ale ja nie wiem po co Cris odwala szopkę i że nie przyjedzie na galę i tak dalej,zachowuje się czasem jak panienka wielce ofochana.Ribery to jest zbyt pewny siebie znowu.Nie trzeba robić sobie reklamy i się samemu wychwalać jak Ribery czy urządzać cyrk jak Cris żeby wygrać złota piłkę.Leo jest tego idealnym przykładem,czy on kiedyś mówił że chce wygrać,że zasługuje i że jak nie dostanie do nie pojawi się na gali? Chyba nie...

0

Wesołych Świąt wszystkim :)

0

0

Trzeba koniecznie przedłużyć z nim kontrakt.Bez dwóch zdań : )

0

Oby był nasz,bo to świetny młody bramkarz na długie długie lata :)

0

Thiago prosi nas o cierpliwość,a jej mu zabrakło :D

0

No nareszcie.Mieć takiego grajka na długie lata a prawdopodobnie do końca kariery to prawdziwy skarb :)

0

Ponoć mają się zmierzyć,przed Mundialem :D

0

To będzie wyczerpujące spotkanie :D

0

To już jest norma,niestety :D

0

Jak Leo nie dostanie ZP to dla mnie i tak będzie najlepszy.Już dawno zostawił resztę daleko w tyle.Teraz brakuje mu już tylko wygrania Mundialu,czego mu życzę : )

0

Szkoda że odszedł.Teraz by mógł grać przecież na stoperze.świetnie sobie by radził :)

0

Po co zmieniać trenera,który się dogaduje z zawodnikami i świetnie sobie radzą? Ja ich rozumowania nigdy nie zrozumiem.Mam nadzieję że to zwykła plotka...

0

Pokazali jaja :)

0

Tak jest,nie każda drużyna potrafiłaby się ponieść i odrobić stratę z nawiązką.Tylko Barca tak potrafi :D

0

Jak Barca straci jako pierwsza to później daje jej takiego pozytywnego kopa.

0

Bardzo dobrze,zwłaszcza że potem mecz z Atletico.Tak sobie Song zagra z Elche :)

0

Opisuję to co widzę,a widzę frustrację i pełne nienawiści komentarze.Ja się tak nigdy nie wypowiadałem i nie mam zamiaru...

0

Oby ich strzelił jak najwięcej.A koledzy pomogli :)

0

Ich frustracja sięgnęła zenitu :D Pedro wyzywany od "szmaciaka" A Getafe o "ciot" :D

0

No Barca pokazała charakterek.Przycisnęli i efekty były widoczne gołym okiem.Alexisowi szczęścia dzisiaj brakowało,ale się chłopak starał.Pedrito genialny występ.Udział przy wszystkich pięciu golach :D Tylko czy oni zawsze potrzebują dostać takiego pozytywnego klopa w postaci straty goli na początku? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?