0

Ale obrona to jutro świetnie będzie wyglądała : ( i jeszcze bez Busiego : (

0

Będzie pierwszy,bez dwóch zdań : D

0

Brawo panie sędzio dziękujemy : (

0

Nadczłowiek : D nie ma dla niego ograniczeń

0

Dla Thiago ta piłeczka : )

0

Leo...czekamy : ) i życzymy szczęścia

0

Sędzia to była parodia wczoraj...taka prawda

0

Pewne że nie było,Czerwo dla Masche też dupy wzięte.Ci sędziowie...a później i tak Mou powie że sędzia to Barcelonie pomaga

0

Messi weź poratuj plis,bo zaraz mnie coś trafi : (

0

O ja pier...Messi ty mały skurczybyku...te trzy bramki to dla Thiago : )

0

Kurwa !!! kurwica mnie już zaczyna ogarniać,jak tak można grać 3-4? a prowadziliśmy po 20 minutach 0-3,sorry za słownictwo,sędzia bramkę nam zabrałeś i niesłusznie wyrzuciłeś zawodnika...niech jakiś kibic powie że Barcelonie tylko gwizdają...

0

Meczyk super,teraz niech David coś strzeli bo coś mało widoczny i będzie super : )

0

Brawo Fabs i Leo co za współpraca,dobić ich teraz a nie stać : )

0

Kurwa co jest z nimi? 0-3 ? i dali sobie dwie strzelić,jaja sobie robią ?

0

Leo...ależ akcja z Fabsem...brawo panowie : D

0

ooo...włączam a tu co? 0-2 : D

0

Napisz komentarz...Ważne żeby ktoś z Barcelony,bo bez wątpienia od nas zasługują na złota piłkę : )

0

Skąd my to znamy? wie ktoś? : D

0

Ładnie...ale i tak jestem za Broussią : D

0

Trzymamy kciuki : )

0

Ale my mamy mądrego trenera : )

0

Nienormalne żeby Messi zdobył kolejną złotą piłkę?...przecież on robi nienormalne rzeczy na boisku z piłką także powinien ją dostać : D

0

Patrzeć i podziwiać,nic więcej : D

0

Ja sobie robią ? : D

0

Szkoda Chile,Messi co się chłopak w kadrze rozbrykał : D

0

maniak33333
trzeba na necie obejrzeć : D

0

Tyle osiągnął a ma 25 lat...co będzie na zakończenie kariery? : P

0

Naugrim
Proponuję cofnąć się do przedszkola i nauczyć kultury bo chyba gdzieś ją zgubiłeś po drodze...

0

Nikomu cię nie oddamy,nasz mały czarodziej : D

0

Naugrim,
Zastanowiłeś się przez chwilę chociaż,co ty napisałeś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?