kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale obrona to jutro świetnie będzie wyglądała : ( i jeszcze bez Busiego : (
0
Będzie pierwszy,bez dwóch zdań : D
0
Brawo panie sędzio dziękujemy : (
0
Nadczłowiek : D nie ma dla niego ograniczeń
0
Dla Thiago ta piłeczka : )
0
Leo...czekamy : ) i życzymy szczęścia
0
Sędzia to była parodia wczoraj...taka prawda
0
Pewne że nie było,Czerwo dla Masche też dupy wzięte.Ci sędziowie...a później i tak Mou powie że sędzia to Barcelonie pomaga
0
Messi weź poratuj plis,bo zaraz mnie coś trafi : (
0
O ja pier...Messi ty mały skurczybyku...te trzy bramki to dla Thiago : )
0
Kurwa !!! kurwica mnie już zaczyna ogarniać,jak tak można grać 3-4? a prowadziliśmy po 20 minutach 0-3,sorry za słownictwo,sędzia bramkę nam zabrałeś i niesłusznie wyrzuciłeś zawodnika...niech jakiś kibic powie że Barcelonie tylko gwizdają...
0
Meczyk super,teraz niech David coś strzeli bo coś mało widoczny i będzie super : )
0
Brawo Fabs i Leo co za współpraca,dobić ich teraz a nie stać : )
0
Kurwa co jest z nimi? 0-3 ? i dali sobie dwie strzelić,jaja sobie robią ?
0
Leo...ależ akcja z Fabsem...brawo panowie : D
0
ooo...włączam a tu co? 0-2 : D
0
Napisz komentarz...Ważne żeby ktoś z Barcelony,bo bez wątpienia od nas zasługują na złota piłkę : )
0
Skąd my to znamy? wie ktoś? : D
0
Ładnie...ale i tak jestem za Broussią : D
0
Trzymamy kciuki : )
0
Ale my mamy mądrego trenera : )
0
Nienormalne żeby Messi zdobył kolejną złotą piłkę?...przecież on robi nienormalne rzeczy na boisku z piłką także powinien ją dostać : D
0
Patrzeć i podziwiać,nic więcej : D
0
Ja sobie robią ? : D
0
Szkoda Chile,Messi co się chłopak w kadrze rozbrykał : D
0
maniak33333
trzeba na necie obejrzeć : D
0
Tyle osiągnął a ma 25 lat...co będzie na zakończenie kariery? : P
0
Naugrim
Proponuję cofnąć się do przedszkola i nauczyć kultury bo chyba gdzieś ją zgubiłeś po drodze...
0
Nikomu cię nie oddamy,nasz mały czarodziej : D
0
Naugrim,
Zastanowiłeś się przez chwilę chociaż,co ty napisałeś?