kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo Borussia : )
0
A to ciul...: P
0
VAldes Montoya Pique Puyol Adriano Thiago Song Rafinhia Tello Villa Messi może taki skład?? : P
0
Najlepszego : )
0
David trzymaj się : )
0
Jesteśmy trochę mniej kontrowersyjni: ) Mou to cyrk na kółkach robi,nie przychodzi na konferencje,chce być wygwizdywany...
0
skargę złożyć i już : P
0
Adriano,jak nam się rozbrykał : P oby tak dalej
0
Niemożliwe nie istnieje : P
0
Bez komentarza : P
0
Piłka leciała w światło,więc tak czy siak by wpadła : D
0
Brawo panowie : P
0
Ale piłka leciała w światło więc tak czy siak by wpadła,mogliby mu zaliczyć : P
0
o ja pierniczę co sobie grają chłopaki : P super
0
MRM94
Weź się człowieku ogarnij.Messi wygrał z Barcą cztery tytuły z sześciu,mimo że dwóch najważniejszych nie wygrał to i tak Messi dostanie za całokształt.CR 7 to świetny piłkarz ale prócz LL to co on zdobył?? Strzela tylko fochy żeby zrobić koło siebie szumu i nic więcej...
0
Deulofeu,jego ocena z czterech liter wzięta : (
0
baczekk13
Ale ja ci zazdroszczę.Powodzenia i dobrej zabawy : )
0
Z całym szacunkiem,ale dla nas to bez różnicy : )
0
Uroda po mamusi,talent po tatusiu o tak : P
0
Szkoda że Xavi nie znalazł się w finale,zasłużył sobie całą swoją ciężką praca.Mogliby go w końcu docenić a nie Cris który jest wiecznie niezadowolony i smutny,bo to bo tamto : )
0
Messi
Iniesta
Cr7
0
Sędzia porażka,my też powinniśmy być wściekli na niego.Dwa razy odgwizdał spalonego Davida kiedy go nie było : (i
0
Delofeu co robił : D masarca jakaś,brawo chłopaki : )
0
Fajnie widzieć 9 dla Valdesa,zasłużył oby tak dalej : )
0
Mecz Barcy z Benfiką w środę na tvp 1 o 20 25 się zaczyna 4 grudnia : P
0
Biedny Cris : D
0
A marzenia są po to żeby je spełniać : )
0
no co się dzieje,Brawo Victor i jeszcze dobitka : D cudnie
0
Aha : D
0
Rany Boskie : D Iniestazos coś pięknego