0

Brawo Borussia : )

0

A to ciul...: P

0

VAldes Montoya Pique Puyol Adriano Thiago Song Rafinhia Tello Villa Messi może taki skład?? : P

0

Najlepszego : )

0

David trzymaj się : )

0

Jesteśmy trochę mniej kontrowersyjni: ) Mou to cyrk na kółkach robi,nie przychodzi na konferencje,chce być wygwizdywany...

0

skargę złożyć i już : P

0

Adriano,jak nam się rozbrykał : P oby tak dalej

0

Niemożliwe nie istnieje : P

0

Bez komentarza : P

0

Piłka leciała w światło,więc tak czy siak by wpadła : D

0

Brawo panowie : P

0

Ale piłka leciała w światło więc tak czy siak by wpadła,mogliby mu zaliczyć : P

0

o ja pierniczę co sobie grają chłopaki : P super

0

MRM94
Weź się człowieku ogarnij.Messi wygrał z Barcą cztery tytuły z sześciu,mimo że dwóch najważniejszych nie wygrał to i tak Messi dostanie za całokształt.CR 7 to świetny piłkarz ale prócz LL to co on zdobył?? Strzela tylko fochy żeby zrobić koło siebie szumu i nic więcej...

0

Deulofeu,jego ocena z czterech liter wzięta : (

0

baczekk13
Ale ja ci zazdroszczę.Powodzenia i dobrej zabawy : )

0

Z całym szacunkiem,ale dla nas to bez różnicy : )

0

Uroda po mamusi,talent po tatusiu o tak : P

0

Szkoda że Xavi nie znalazł się w finale,zasłużył sobie całą swoją ciężką praca.Mogliby go w końcu docenić a nie Cris który jest wiecznie niezadowolony i smutny,bo to bo tamto : )

0

Messi
Iniesta
Cr7

0

Sędzia porażka,my też powinniśmy być wściekli na niego.Dwa razy odgwizdał spalonego Davida kiedy go nie było : (i

0

Delofeu co robił : D masarca jakaś,brawo chłopaki : )

0

Fajnie widzieć 9 dla Valdesa,zasłużył oby tak dalej : )

0

Mecz Barcy z Benfiką w środę na tvp 1 o 20 25 się zaczyna 4 grudnia : P

0

Biedny Cris : D

0

A marzenia są po to żeby je spełniać : )

0

no co się dzieje,Brawo Victor i jeszcze dobitka : D cudnie

0

Aha : D

0

Rany Boskie : D Iniestazos coś pięknego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?