kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja mam imieninki i chciałbym trzy punkty : P
0
Owszem jest,tylko niech gra bardziej zespołowo i będzie okej : P
0
Taktyka? : D Taki piętrowy bus jak w Anglii jeździ,pewnie ustawi : P
0
Fantastycznie!!!
0
Puyol łoo :D
0
Panowie,proszę w dniu imienin trzy punkty : ) Da się zrobić? : P
0
SirBastos
Lepiej bym tego nie ujął : P
0
Co się dziwić : P
0
Jak już mówimy o bramkarzu to może Varas?? :P
0
Stara się chłopak,trzeba to docenić.A czasami jest tak że jak się bardzo chce to nie wychodzi :(
0
Stelios23
Widzę że ktoś mnie uprzedził : D
0
http://i1.ryjbuk.pl/1c5f0959dc705697fedce0d23e6af756c963f2ce/
jose-mourinho-reakcja-na-mecz-bvb-w-tvp-gif padłem : D koniecznie zobaczcie
0
Fantastycznie,do tego mecze CDR też będą w telewizji polskiej : )
0
gringo1989
Bez przesady,musi zagrać.On zawsze chce grać :)
0
gringo1989
A Messi to gdzie,na wakacjach?
0
Same pozytywy od nowego roku :)
0
Zdrowie najważniejsze : )
0
Sorry umieć przegrywać :P
0
FCB.4EVER
Umie przegrywać :P
0
1281 bramek? Co to dla Leo :)
0
Messi też jest tylko jeden...
0
Rewelacja. Nowy Rok od samych pozytywów,coś pięknego : P
0
Brawo Tito.Jesteśmy dumni z tak walecznych ludzi.Mając takiego trenera możemy spokojnie powtórzyć to samo co z Pepem.Tito,Abi czekamy : )
0
To może Zenit? :P Ale Leo i tak się stąd nie ruszy...
0
Kto czytał nową biograifę Leo ten powinien o tym wiedzieć :)
0
Pewnie City,albo Arsenal :P
0
Leo to Leo,nic go nie ruszy.Tak trzymać :)
0
Dobry grajek,ale Milan nie da rady.Liczę mimo wszystko na świetne widowisko,lekceważyć ich nie wolno :)
0
Uspokoili nas wszystkich chyba : ) David musi zostać i dostawać więcej szans : )
0
Judasz jeden !!!