0

A ja mam imieninki i chciałbym trzy punkty : P

0

Owszem jest,tylko niech gra bardziej zespołowo i będzie okej : P

0

Taktyka? : D Taki piętrowy bus jak w Anglii jeździ,pewnie ustawi : P

0

Fantastycznie!!!

0

Puyol łoo :D

0

Panowie,proszę w dniu imienin trzy punkty : ) Da się zrobić? : P

0

SirBastos
Lepiej bym tego nie ujął : P

0

Co się dziwić : P

0

Jak już mówimy o bramkarzu to może Varas?? :P

0

Stara się chłopak,trzeba to docenić.A czasami jest tak że jak się bardzo chce to nie wychodzi :(

0

Stelios23
Widzę że ktoś mnie uprzedził : D

0

http://i1.ryjbuk.pl/1c5f0959dc705697fedce0d23e6af756c963f2ce/
jose-mourinho-reakcja-na-mecz-bvb-w-tvp-gif padłem : D koniecznie zobaczcie

0

Fantastycznie,do tego mecze CDR też będą w telewizji polskiej : )

0

gringo1989
Bez przesady,musi zagrać.On zawsze chce grać :)

0

gringo1989
A Messi to gdzie,na wakacjach?

0

Same pozytywy od nowego roku :)

0

Zdrowie najważniejsze : )

0

Sorry umieć przegrywać :P

0

FCB.4EVER
Umie przegrywać :P

0

1281 bramek? Co to dla Leo :)

0

Messi też jest tylko jeden...

0

Rewelacja. Nowy Rok od samych pozytywów,coś pięknego : P

0

Brawo Tito.Jesteśmy dumni z tak walecznych ludzi.Mając takiego trenera możemy spokojnie powtórzyć to samo co z Pepem.Tito,Abi czekamy : )

0

To może Zenit? :P Ale Leo i tak się stąd nie ruszy...

0

Kto czytał nową biograifę Leo ten powinien o tym wiedzieć :)

0

Pewnie City,albo Arsenal :P

0

Leo to Leo,nic go nie ruszy.Tak trzymać :)

0

Dobry grajek,ale Milan nie da rady.Liczę mimo wszystko na świetne widowisko,lekceważyć ich nie wolno :)

0

Uspokoili nas wszystkich chyba : ) David musi zostać i dostawać więcej szans : )

0

Judasz jeden !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?